Nie zapomnę Pani Domiceli Kopaczewskiej z PO, że przez 2...

Nie zapomnę Pani Domiceli Kopaczewskiej z PO, że przez 2 kadencje Sejmu nie zrobiła niczego pożytecznego dla naszego miasta! I w dodatku poparła Zbonikowskiego w ostatnich miejskich wyborach. Koalicji włocławskiej PO-PiS mówię NIE! Dam szansę komuś, kogo uważam za bardziej rozsądną i pracowitą osobę.

13 komentarzy

hehe

Czyli kogo? Bo na kazdej liscie jakies "geniusze" lub karierowicze.

11 2
ID:30756

kat

Wskaż nam proszę takiego godnego uwagi kandydata, może będzie mógł liczyć również na mój głos...

9 0
ID:30757

południk

nic dodać...zmarnowany mandat poselski w naszym regionie...

17 2
ID:30759

negocjator

wszyscy posłowie są po tych samych pieniądzach ! dla nich to dobra kasa za nic nie robienie ! a powinno być powołanie ... gdyby pensja posła wynosiła 3 tyś to nie było by tylu chętnych do koryta ... gdyby rozliczać ich za czyny a nie zamiary to by było lepiej dla miasta ... i nas wszystkich ... i przede wszystkim koniec z przywilejami i immunitetami !

16 0
ID:30761

Zyga

Jestem tego samego zdania.Za swoją pracę dobrze się obłowiła.

6 0
ID:30766

kat

No niestety takie mamy szczęście, jak nie mumia, to "rajdowiec cypryjski". Naprawdę Włocławek ma szczęście do "robaczywych jabłek".

9 1
ID:30768

KOBRA

Niestety, smutnym faktem jest to, że PO we Wloclawku praktycznie nie istnieje i to wlaśnie dzięki tej pani. Najdziwniejsze jest to, że nigdy nie zabrała głosu w obronie Premiera / szefa swojej partii / wobec niewybrednych ataków Zbonikowskiego, czy Stockiego. Elementarna przyzwoitość nakazuje się wypowiedzieć, ale pani Domicela milczy i idzie ręka w rękę z PiSem. To co zrobiła w wyborach napewno odbije się czkawką nie tyle tej pani co całemu ugrupowaniu PO we Wlocławku. Jestem sympatykiem PO, ale obserwując rządy Domiceli we Wlocławku na 100 % mogę powiedzieć, że mojego głosu i moich najbliższych w nadchodzącvych wyborach PO nie otrzyma, chyba, że jej czlonkowie się obudzą

6 1
ID:30770

dzonny_killer

i 3 tysie to dla nich za wiele... nie ujmuję waszym racjom w stronę wymienianych posłów... ale bardzo chciałbym dowiedzieć się czegoś pozytywnego o przedstawicielach postkomuny... liczę na qqłczą kreatywność!!! Nie wyobrażam sobie głosować na kogokolwiek spoza Włocławka - to po pierwsze. Po drugie nie wyobrażam sobie sepleniącej qqłki, czy innego komuszka jako naszego przedstawiciela. Po trzecie niestety nie widzę żadnej alternatywy, a chętnie bym poznał... :p

5 4
ID:30772

szuja

@dzonny nie wyobraża sobie żadnego komuszka ,nawet jakby to był mądry i rozsądny człowiek. Bo dzonny woli innego barana tylko nie wie biedny jakiego.Bo z jego wypowiedzi na tym forum wynika ,że w okół są same barany albo komuchy a te już z gruntu są baranami. Może sam zastartuje.Siebie chyba uważa za mądrego człowieka . Na dodatek nie jest komuszkiem.Hahaha

4 6
ID:30781

dzonny_killer

na szczęście Szujo skromność i samokrytyka mogą iść w parze... Z jednym się tylko z Tobą zgodzę - nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę w jakikolwiek sposób powiązany z komuszkami (czy to byłymi z pzpr, czy to obecnymi z sld)...

4 2
ID:30787

Kazika

Prawda jest taka: Politycy sa jak agenci ubezpieczeniowi. Jak juz maja klienta to nic mu nie podpowiedza - tylko go loja na skladkach. Dopiero kazdy nowy agent daje jakis rabat czy cenna podpowiedz. DLATEWGO POLITYKOW TRZEBA CIAGLE WYMIENIAC JAK AGENTOW UBEZPIECZENIOWYCH!!!

2 0
ID:30794

szuja

dzonny_killer
To nie jest chyba odpowiedź godna Ciebie.Jak to nie, jak tak? Głupa nie pal.

1 2
ID:30800

Pytanie

Pani Domicela może Wam obiecywać co jej się tylko przyśni ,a Wy macie na nią głosować i ....nie marudzić- zgodnie z zasadami wyborczymi obowiazującymi w ,,dzikim kraju ,nie wiecie o tym ? To co ? Posłusznnie marsz ?

3 2
ID:30806


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA