Kiedy kilka miesięcy temu pisałem, że ekstremiści...

Kiedy kilka miesięcy temu pisałem, że ekstremiści islamscy stanowią jedno z największych zagrożeń dla współczesnej cywilizacji niektórzy zarzucali mi, że wyolbrzymiam sprawę czy też demonizuję tychże ekstremistów. No to teraz macie czarno na białym, że miałem rację. Podobnej rzezi mógł dokonać np. we Włocławku nawiedzony Polak zwerbowany przez ciapatych i wyszkolony gdzieś w Pakistanie. I to nie żart Szanowny Internauto - następnym razem ofiarą możesz być Ty, bądź ktoś z Twojej rodziny. Skoro do masakry może dojść w cichej i niemal niewidocznej Norwegii to dlaczego nie w Polsce? I nie we Włocławku? Kiedy te durne europejskie rządy zakumają wreszcie, że Islamistów trzeba krótko za mordę? A 90% z nich najlepiej deportować do krajów pochodzenia..? Ale nie, rządy sponsorują im specjalne prawa i wydają zezwolenia na budowę kolejnych meczetów!! A w tym przoduje oczywiście Anglia. To szok jak oni tam się panoszą, sam widziałem. Wygląda na to, że są tam najbardziej uprzywilejowaną narodowością. To chore.
Osobiście proponowałbym następujące prawo: obywatele państw islamskich mogą przebywać w UE tylko na podstawie krótkoterminowej wizy turystycznej. Żadnej pracy, żadnego stałego pobytu. Najwyższy czas na serio się za nich zabrać.
W kontekście ostatnich wydarzeń jakże niedorzecznie brzmią protesty wszelkiej maści nawiedzonych "obrońców praw człowieka", że np. jakiemuś terroryście w bazie w Guantanamo założono worek na głowę i nago kazano biegać dookoła placu apelowego... Podczas gdy w ramach przywitania powinno mu się yaya prądem wypalić. Tak "na dzień dobry.";)))
Tak, najwyższy czas stanowczo zabrać się za islamską dzicz, bo inaczej za 30 lat UE może zmienić nazwę na Zjednoczone Emiraty Europy czy inny Sułtanat Europy;))) Precz do Muzułmanii, kozy paść i piach żreć. A od naszych, europejskich uczelni i gospodarki wara!

10 komentarzy

Tomek.L

Kaloryfer - ale ten mistrz z Norwegii to ultra-prawicowy, nienawidzący islamu, 100% Norweg.

8 1
ID:31733

ananas

Kaszpirowski jakiś, czy cóś?.......już szuja ci zaszujał .....ale ty musisz....miszcz kungfu..pozdro..

1 1
ID:31734

szuja

Pozdro dla czupryniastego

1 5
ID:31738

zbuntowany_kaloryfer

1. Kiedy pisałem post nie było jeszcze do końca wiadomo kim jest ten świr.
2. Metody działania świra jak ulał pasują do islamskich terrorystów.
3. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że akcję na taką skalę świr przeprowadził sam, bez niczyich inspiracji i podpuszczenia. No, chyba, że to świr-geniusz;)
4. Nie raz zdarzało się, że islamiści werbowali "niewiernych" bazując na ich frustracji, antyrządowych poglądach czy skrajnym nacjonalizmie. Fanatyk z fanatykiem zawsze znajdzie wspólny język - niezależnie od poglądów. Wystarczy, że obaj w coś bezkrytycznie wierzą i że ich "wiara" usprawiedliwia najbrutalniejsze nawet metody postępowania.
5. Przez większość dnia śledziłem wpisy na Onecie - nie zauważyłem ani jednego , w którym kondolencje czy wyrazy współczucia dla Norwegów wyraziłby ktokolwiek z pIs. BARDZO to wymowne i dające do myślenia. I wiele mówi o prawdziwej naturze tej sekty. Jeżeli jakiś artykuł przeoczyłem to proszę o sprostowanie i stosowny link.
Wniosek: każdy fundamentalista, nacjonalista, ksenofob, rasista czy fanatyk to potencjalny zbrodniarz i zamachowiec. Niezależnie od narodowości, wyznania i wykształcenia. Wystarczy znaleźć pośród wyznających skrajne poglądy odpowiednią osobę... Czyż nie byłby idealnym kandydatem zwolennik pIs, zagorzały radiomaryjec, którego właśnie wyrzucono z pracy, opuściła go żona i jednocześnie dowiedział się, że ma białaczkę..? Wymarzony kandydat! Teraz tylko takiemu typowi zrobić totalne pranie mózgu i wdrukować w łepetynę, że wszelkim jego nieszczęściom winny jest np prezydent czy rząd - jako zagorzali wrogowie Polski, banda Żydów i masonów, których rządom należy położyć kres za wszelką cenę dla dobra wszystkich "prawdziwych patriotów". Dlatego nie miałbym nic przeciw temu gdyby CBŚ non stop monitorował działania aktywistów pIsuarowych i radiomaryjnych. Dla dobra NORMALNYCH Polaków, cieszących się życiem i optymistycznie patrzących w przyszłość.
Ps. Jeśli nadejdzie dzień (jeżeli nadejdzie), w którym pIs zostanie zdelegalizowany, to zatańczę w samo południe na placu Wolności jakiegoś oberka czy innego kujawiaka - aczkolwiek nie potrafię. W dodatku z szampanem w ręku;))))))))))))))))))

7 12
ID:31740

zbuntowany_kaloryfer

I jeszcze jedno: zwróćcie uwagę, że najbardziej odrażających aktów terroru i ludobójstwa dopuszczają się (wszędzie na świecie) wszelkiej maści "prawdziwi patrioci", "bojownicy o wolność" itd. Że przypomnę Sierra Leone, Kongo, Rwandę, Sri Lankę, Świetlisty Szlak z Peru, islamskich ekstremistów i wielu innych "miłujących" pokój i wolność...

7 7
ID:31741

kat

No my też mamy nawiedzonych słuchaczy rydzyjka miłujacych ojczyznę i nocne marsze z pochodniami, tylko patrzeć jak zaczną nam dostarczać "rozrywek" w dosłownym znaczeniu tego slowa...

4 2
ID:31743

Palnik

Religia wypacza umysły. I wielu tego nie dostrzega.

3 2
ID:31747

niezbuntowany

zbuntowany?! dla ciebie to całe życie to ten portal? chłopie odpocznij!

9 2
ID:31748

szuja

@niezbuntowany
"Jarocin" to w pewnym sensie głęboki PRL, więc on to tak ma w podświadomości i nawet nie wie o tym.

3 8
ID:31751

dzonny_killer

Szanowny Grzejniczku... eligiusz niewiadomski raczej nie był sterowany przez muzułmańskich fundamentalistów...

skrajna prawica jest bardzo niebezpieczna, ale jest też potrzebna... tylko trzeba trzymać ich krótko i w kagańcu :p

bojówek rydzyka bym się nie obawiał... choć miałbym opory uderzyć babcie, czy dziadków, ale "oddać bliźniemu, co Tobie nie miłe" z prawdziwą rozkoszą! :p

0 0
ID:31763


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA