Policja. dzisiaj zauwazyłem bedąc o 15 we wzorcowni jak to...

Policja. dzisiaj zauwazyłem bedąc o 15 we wzorcowni jak to mili panowie w radiowozie jezdzili po placu grodzkim we Wzorcowni cholera wie czego szukając.tyle sie mowi o kryzysie wiec gdzie są patrole piesze ??? no chyba ze wiecej jest radiowozów niz policjantów.a tak do sedna wracając ...dlaczego nie ma patroli pieszych czy to strazy miejskiej czy policji po osiedlowych sciezkach?a moze nie ma kto bronic tych słuzb?

15 komentarzy

kat

Chłopaki pilnują prywatnego sklepu, widać dostali taki rozkaz, a od 3Maja do Wisły rządzą żule i patologia. Tak trzymać!

11 5
ID:31847

dzonny_killer

autem szybciej się ucieka... :p

12 3
ID:31848

Zyga

1.Od chodzenia pieszego bolą nogi.
2.We Włocławku mamy dobrobyt - największe bezrobocie w Polsce i największą
biedę, więc policja nie musi oszczędzać na paliwie.
3.Ciekawe, że w dużych miastach pieszych patroli policji jest sporo - we
Włocławku - całkowicie brak.

8 3
ID:31849

bb

Ze strażą jeszcze gorzej.

6 0
ID:31850

negocjator

i dziki postój radio taxi na przeciw jubilera ... jakos sie nikt ich nie czepia ze tam stoją !?

3 3
ID:31851

donnn

"kat" a ile razy byles na 3go maja i nad wisla?
patologia jest wszedzie i nie tylko nad wisla wiec zastanow sie co piszesz;)

4 5
ID:31855

kat

bywam tam i to często i nie można się oprzeć wrażeniom, że opisywane okolice są włocławską enklawą patologii i jest to w głównej mierze wina władz miasta i tego że "swój do swego ciagnie". Władze miasta dziwnie chętnie zauważają mieszkańców tej dzielnicy w okresie poprzedzajacym wybory, a między kampaniami ich zainteresowanie spada do minimum. Niestety, faktem jest, że rzadko który z mieszkańców tej części miasta zgodziłby się na przeprowadzkę w inne miejsce, bo jemu pasuje przebywanie w gronie takich jak on i w miejscu gdzie jest anonimowy i bezkarny. Jak było za "komuny" tak było, ale w tamtych czasach również mieszkałem w tym rejonie i wiem, że nie było tam takiej łobuzerii jak jest obecnie. a na te "chwasty" potrzebna jest ówczesna milicja - mielibyśmy porządek w kilka dni, czego sobie i Wam wszystkim życzę...

5 1
ID:31857

Zygmunt Pawlak

Ja kiedyś zgłaszałem już sprawę straży miejskiej.Jestem za całkowitą jej
likwidacją / bardzo duże pieniądze zostaną w budżecie miasta/-ciekawy jestem
co nasi radni powiedzą na ten temat.Żeby było ciekawiej to do straży przyjęto
kilka pań,które boją się własnego cienia. Jestem za powołaniem ORMO -
ci będą pracować w czynie społecznym, - pieniądze zostają w kasie miasta.

1 1
ID:31858

Skazaniec

Co tu dużo pisać, @kat ma rację i tyle.

2 1
ID:31863

Ad vocem

Kat jak to kat - myslec nie musi. Albo wie albo struga wariata. Niech idzie do kata. Patrolle na bulwarach to sie zaczna jak wloclawscy bogacze-biznesesmani roz kupia cale srodmiescie. Rury MPEC juz im za nasze pieniadze pozakladal. Drogi juz im za nasze pieniadae robia. Bulawry za nasze pieniadze zrobili tylko budowac kamienice. No i wtedy pojawi sie kto? Pan policjant na patrolu pieszym. Dziekuje.

2 0
ID:31934

dzonny_killer

ad vocem... jesteś niczym wróżbita maciej... z tym że zaiste będziesz miał większą skuteczność przepowiedni :p

1 0
ID:31941

Ad vocem

Mila przepowiednia Dzonu. Bardzo dziekuje. W ramach wzajemnosci dodam ze tym cenniejsza (jak wnioskuje po wadze twoich postow) iz wypowiedziana przez osobe ktorej ideologia jest jak skala. A jak wiemy z przeszlosci i terazniejszosci iz ze zdaniem imperium zbudowanego na tej skale wszyscy sie licza. Nawet czcigodny i wielokrotnie tutaj na forum slawiony Palucki. Buduj wiec zatem jak ten swiety Piotr swoja ideologie ktora zstapi na nasze miasto i odnowi jego oblicze.:-)

1 0
ID:31945

dzonny_killer

rozgryzłeś mnie niczym Służba Bezpieczeństwa, tudzież Urząd Bezpieczeństwa Publicznego... :p tylko nie wiem po co ta wazelina? czyżbyś czegoś ode mnie oczekiwał? :p

1 0
ID:31992

Ad vocem

Dzonu wazelina to byla ale - dla Paluckiego. Zreszta z blachego powodu-robia to wszyscy ze strachu. Ja zas w ramach terapi. Chodzi o to aby nie byc nienormalnym - takie cwiczenie. Tobie nie schlebialem - to byla zwykla konwencjonalna odpowiedz na twoja kurtuazje.

1 0
ID:32009

dzonny_killer

przecież ja również żartowałem... ;-)

0 0
ID:32015


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA