Oficjalnie popełnił samobójstwo a mi sie wydaje za dużo...

Oficjalnie popełnił samobójstwo a mi sie wydaje za dużo wiedział to go usadzili

25 komentarzy

dzonny_killer

oł jea... już sPISek? :p

a może blida też była niewinna?

6 14
ID:31990

zbuntowany_kaloryfer

No i amen. Jednego ch..... mniej.

13 17
ID:31996

oliwia1979

Za dużo wiedział to go usadzili. Ale śmieszne. :) Za dużo spraw w sądzie miał. I tyle.!!!!!!

7 12
ID:32004

wojas

jaki spisek jesteście trochę nie tego...to proste ze nawet takie buraczki jak wy =powinny takie rzeczy rozumieć ..zaczynają się wybory ..widocznie któremuś na gorze zagroził ze coś na jaw wyjdzie ..to go potraktowali ...to nie był typ który by samobójstwo popełnił

9 6
ID:32005

wojas

ale co możemy zrobić tylko w to uwierzyć co policja podaje

6 6
ID:32010

kortyzol

zbuntowany_kaloryfer | 14 godzin temu

No i amen. Jednego ch..... mniej.
Muszę napisać i proszę nie wycinać. Jesteś ordynarny .... i .....

10 8
ID:32020

szuja

Kaloryfer
Skąd się biorą tacy ludzie jak ty? Pewno znowu rozmawiałeś z Herą.To przecież twoja bogini.Żyła przecież nawet w kazirodztwie z Zeusem swoim bratem i mężem.Hahaha

6 6
ID:32029

dzonny_killer

przynajmniej Grzejniczek jest szczery i mówi to, o czym większość myśli, ale te myśli są niepoprawne politycznie, więc obłuda nas otacza... :p

7 9
ID:32030

szuja

dzony
Szczery w porównaniu z tymi politykami innej maści to akurat był jeszcze Lepper.Kto to jest Tusk,ogrodnik Napieralski albo ten przyszywany Hrabia,eeeeeeeeeee.

7 8
ID:32036

ananas

kortyzol...dokładnie..nie masz wrażenia, że gdyby zamilkł tu, byłoby jednego mniej?

5 4
ID:32037

obserwator

Ale co niektórzy z was są d..... przecież to oczywiste że ktoś mu w tym samobójstwie pomógł. Oddajcie mu trochę szacunku A. Lepper jaki był taki był ale niech spoczywa w spokoju.

8 4
ID:32039

do dzonny_killer

Nie liż tak pupy kaloryferowi ;)

9 4
ID:32040

dzonny_killer

jeszcze nie widziałem żeby kaloryfer miał pupę... :p a już tym bardziej lizać kaloryfer... :p no cóż, różne są zboczenia :p

lepper nigdy nie zasługiwał na szacunek, choćby z uwagi na to, że on nie miał szacunku dla nikogo i niczego... po jego śmierci najwłaściwsze byłoby po prostu milczenie...

idąc zaś tokiem myślenia niektórych prawie rozwiniętych można przyjąć tezę, że pozbył się go sam jacek/placek (nie wiem który był który), aby całą winę spędzić na innego kaczora - donalda :p

niedługo, jak jarosław zawsze dziewica zamiast bąka puści kleksa w gacie, to zaraz oskarżenia pójdą w stronę pluska, ruskich i homozomo... :p

6 6
ID:32043

szuja

@dzonny
Wiesz, nie dziwie się zbuntowanemu grabarzowi ,ale ty ? Też bierzesz?

7 5
ID:32059

johan

dajcie spokój główni mędrcy tego portalu

2 1
ID:32063

dzonny_killer

owszem... czasem biorę... udział w dziwnych dyskusjach :p

2 2
ID:32072

zbuntowany_kaloryfer

Widzisz kortyzol - w związku z tym co napisałeś pojawia się kilka opcji:
1. Jesteś zwolennikiem teorii, że o zmarłych nie należy mówić.
2. Sympatyzowałeś z Leppim, albo przynajmniej z niektórymi jego założeniami.
3. Jesteś z tych cacy, cacusi ugrzeczniono-delikutaśnych i nigdy nie mówisz głośno tego co myślisz.
ad1. Uważam wprost przeciwnie - nie widzę powodu żeby nie mówić źle o zmarłych. Mówiłem bardzo źle o tym typie za życia więc będę i po śmierci. Dobrze, że nie żyje, nie będzie już Polsce bruździł. Szkoda tylko, że wcześniej nie odsiedział za kratami tego, co mu się słusznie należało.
ad2. Jeżeli tak jest to moim skromnym zdaniem jest to problem natury medycznej. Zaznaczam - moim zdaniem;)
ad3. Po prostu zawsze byłem niepokorny, na bakier, dość gwałtowny, nieprzebierający w środkach. W dodatku jestem szczery do bólu, a fałsz i obłuda są mi całkowicie obce. Dlatego zezwałem typa jak zezwałem i nie raz jeszcze zezwę. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że taka postawa czy też filozofia życiowa nie przysparza przyjaciół i nie ułatwia życia ugrzecznionym, pełnym obłudy i hipokryzji świecie. Przywyknąłem do tego już dawno temu.
Szuja.
Dokładnie to samo mogę powiedzieć o Tobie!: "Skąd się biorą tacy ludzie jak ty?" Twój tok myślenia jest mi tak bardzo obcy, że niemal jakby pochodził z krzywego zwierciadła czy surrealistycznego snu! Bo kiedy np. Dzonny coś napisze to jestem aż wkurzony... Dlatego, że właśnie miałem napisać mniej więcej to samo!!! I mnie uprzedził. Jakby jakaś cholerna niewidzialna więź;)) Aczkolwiek w wielu kwestiach mamy odmienne zdanie.
Ps. Przypomniał mi się kawał dość stary. Kiedy samoobrona jeszcze była w koalicji. Jechał lepper z bandą swoich zwolenników na jakąś blokadę. Autobus rozbił się na miazgę. Pochowano ich we wspólnej mogile na cmentarnej alejce. Napis na nagrobnej płycie: "Tu leży lepper i jego rolnicy. Jak zawsze - w poprzek ulicy";)))))

4 4
ID:32077

Pakero

zbuntowany tobie to się dopiero nudzi

9 4
ID:32082

szuja

zbuntowany_grabarz
pokazał swoje oblicze, jeszcze nie cmentarz ale już ulicę i to taką z rynsztokiem płynącym pod jego oknem. Hahaha

7 3
ID:32094

kortyzol

Panie z_k,niech ci Bóg wybaczy twoje bluźnierstwa.Tylu żywych już sponiewierałeś na tym forum więc myślałem ,że chociaż nieboszczykom dasz spokój.Z Bogiem.

8 4
ID:32095

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny K.... sponiewierałem tak wielu ludzi w "realu"... tak wielu.... że dla jakiegoś typa z jakiejś samoobrony nie będę robił wyjątku. Widziałem poza strefą wojny (poza naszą jurysdykcją) gwałcone dzieci, kobiety - mordowane setkami i nic na to nie mogłem poradzić... cudem raz uratowaliśmy dziewczynkę. Zupełnie w sumie przypadkiem. Jedno jest pewne - jej oprawcy już nigdy nikogo nie skrzywdzą.

2 4
ID:32096

dzonny_killer

ciekawe jakie byłyby reakcje przeciwników jarosława zawsze dziewicy, gdyby jemu coś się stało? ciekawe ilu tu zakamuflowanych hipokrytów? ilu nagle odnalazłoby w nim "człowieka"? etc.

Grzejniczku nie przejmuj się hipokrytami... jedno myślą, drugie piszą...

acha... i postaram się nie raz Cię jeszcze powkurzać :p

3 5
ID:32098

szuja

Zbuntowana -ślepokura
zniosła duże złote jajo .Ale jajo jest zbukiem i nie jest złote.Nadziobała się zbuntowana ślepokura konopi ,zamiasy pszenicy i dostała omamów.Hahaha

3 3
ID:32101

obserwator

Zbuntowany_kaloryfer to teraz pora żeby ciebie ktoś sponiewierał

0 1
ID:32149

dzonny_killer

obserwatorze... to już brzmi jak groźba... a to jest karalne... balansujesz po cienkiej linie... :p

0 0
ID:32161


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA