Czy zmiana nazwy ul.20-go stycznia na P.O.W. była...

Czy zmiana nazwy ul.20-go stycznia na P.O.W. była potrzebna?Obojętnie kto by wyzwolił Włocławek,amerykanie,rosjanie czy marsjanie,to jest to jednak ważna data w historii miasta.

34 komentarze

pazdzioch

co innego wyzwolenie a co innego ponowne zniewolenie

0 0
ID:2108

Dionizy

Antek a czy znasz jakiś sposób aby coś wytłumaczyć nie dość, że nawiedzonym to do tego głupolom?

0 0
ID:2111

AntekKowalski

Niestety nie znam.W żadnym mieście w Polsce nie skasowano tego typu nazwy ulicy.Tylko u nas aws chciał być świętrzy od papieża.Całe szczęście że już nie istnieje.

0 0
ID:2114

pamar

Ul. 20-go stycznia nadal we Włocławku jest, tylko trochę dalej (dawna Bezimienna), między POW a Pl. Wolności. A co do wypowiedzi Paździocha (czy jak mu tam), to nie będę komentował bo szkoda słów.

0 0
ID:2125

pazdzioch

no pamar napisz wyraznie ze tatus byl w administracji czerwonej i dlatego wital czerwonych z kwiatami a moze jeszcze z nimi bimber lykal

0 0
ID:2129

pazdzioch

roznica miedzy dniem 19 a 20 stycznia jest jak roznica miedzy hitlerem a stalinem, takze swietujcie sobie komuszki bo roznica miedzy wami a pzpr jest jak roznica miedzy pomnikiem na placu teraz a tym sprzed 90roku.Pozdrawiam i milego sexu na obchodach zniewolenia

0 0
ID:2134

Duchu

Ten cały paździoch to musi być strasznie zakompleksiony człowiek prawie jak prezydent K. Stary zrozum, ty nie masz wyłączności na głoszenie racji. Twoje uwagi często są złośliwe i zupełnie nie na miejscu. A może ten nick przypisałeś sobie, gyż serialowy paździoch to twoje odbicie.

0 0
ID:2135

AntekKowalski

Czytam pażdzioch twoje teksty i utrwalam się w przekonaniu,że twoja ignorancja historyczna nie ma granic.Z twoich postów wynika ,że wolałbyś hitlerowców niż komuchów.

0 0
ID:2138

Spokojny

pazdzioch - brak słów na twoją głupotę, nienawiść i pseudo katolicyzm, którym się tak chwalisz. Rozumiem, że można mieć inne poglądy, nie lubić komunistów itp, ale w cywilizowanym kraju należy tolerować to, że ktoś ma inne poglądy i wykładając swoje racje robić to tak aby innych nie urażać i nie próbować narzucić im swoich poglądów. Ty potrafisz tylko "pluć" na tych, którzy wg. ciebie są głupi i źli bo myślą inaczej, sprowadzając przy tym wszystko do komuny i wiary, prawie, że epickiej walki dobra ze złem.

0 0
ID:2142

pazdzioch

oj komuszki czyz nie swietujecie latem cudu nad wisla? a wiec zwyciestwa nad tymi samymi komuchami tylko 20 lat wczesniej

0 0
ID:2143

pazdzioch

zaraz, zaraz kto tu jest pseudo katolikiem ja czy ktos kto pisze ze jest katolikiem i zaraz potem ze wiara to opium dla ludu ?

0 0
ID:2145

AntekKowalski

Pażdżoch,gdyby ruski nie wygrali tej wojny,to twoja ,moja i dziesiątki tysięcy innych rodzin poszła by do twojego ukochanego nieba przez komin.Następną kwestią po żydowskiej miała być polska.Miało pozostać tylko 100 tyś.niewolników do pracy .Mieli umieć liczyć do 100 i podpisać się.Powtarzam ci jeszcze raz;zamiast siedzieć w kościele ucz się historii.Nie będziesz głupot pisał.

0 0
ID:2148

MariuszG

Każde forum ma swojego paździocha, który myśli, że błyszczy:)

0 0
ID:2150

pazdzioch

Nastepna teoria antosia.A gdyby nie zbawca jaruzelski to armia wielkiego brata by weszla do polski.Tylko kto morowal polskich oficerow, niemcy? czy ruski?Przypominam tez ze z drugiej strony tez szla armia wyzwolencza. ale z ciebie wal antek

0 0
ID:2151

Zofia Blanc

Data ta istniala, historii nie powinno sie wymazywac. Za te pieniadze lepiej polatac ta ulice jak rowniez wyczyscic i odnowic pogryzmolone sciany. To zakrawa na jakis fanatyzm. A moze za te pieniadze nalezaloby kupic troche srodkow dzezynfekujacych do szpitala wloclawkiego gdzie chorzy sa narazeni bardzo czesto na zlapanie bakterii z powodu braku srodkow dezynfekujacych i pieniedzy na zapewnienie higieny.

0 0
ID:2152

pazdzioch

maruszu G. ty to dopiero blyszczysz gwiazdo neostrady

0 0
ID:2153

Spkojny

nie pisałem, że jestem katolikiem, a ciebie nazwałem PSEUDO katolikiem, ale pewnie i tak nie zrozumiesz. W końcu trudno żebyś zrozumiał wypowiedzi "innych" ludzi, kiedy po prostu nie chcesz ich rozumieć. Najważniejsze to, tak trochę koloryzując, zabić komuchów i szerzyć jedyną słuszną opcje polityczną, prawdę historyczną, sposób zachowania i co tam jeszcze... precz z indywidualizmem, prawem wyboru i tym o co walczyli twoi "idole" czyli demokracją.
Tak na marginesie-komuchów nie ma i prawdziwych nigdy nie było bo ten ustrój nigdy nie istniał, jest nierealny i nie da się go stworzyć. Ludzie, których nazywasz komuchami to ludzie o poglądach lewicowych, którzy z założenia ideologicznego tego poglądu chcą walczyć z niesprawiedliwością, nietolerancją itp. jak coś to zajrzyj do encyklopedii. Nie każdy kto za lewicowca się podaje jest uczciwy, to prawda, ale też i na prawej stronie sceny politycznej są czarne owce.

0 0
ID:2154

AntekKowalski

Pażdżoch, naprawdę jesteś edukacyjnie zaniedbany.Więc na żaden twój post nie odpowiem,co i innym polecam.Dyskusja z tobą to jak klepanie podków z betonu.Trudu wiele a efekt wiatr rozwiewa.

0 0
ID:2156

pamar

Paździoch odnoszę wrażenie, iż Twój umysł jest ograniczony. Czepiasz się wszystkich którzy mają inny niż Ty pogląd na dany temat. Jeśli już chcesz wiedzieć, to mój ojciec nie był "czerwony", "zielony" lub innego koloru i nikogo kwiatami nie witał, bimbru też z nikim nie "łykał" (to są pomówienia - karalne, pamiętaj o tym wyrażając się o kimś w miejscu publicznym, a takim jest ten portal). Co do drugiej kwestii, tu zacytuję (dokładna pisownia):
pazdzioch (20-01-2009, 10:44:32)
.... "Tylko kto morowal polskich oficerow, niemcy? czy ruski?Przypominam tez ze z drugiej strony tez szla armia wyzwolencza".... Przypomnij sobie co zrobił Piłsudski, to po pierwsze. Po drugie w 39-tym też mieliśmy "bratnie" armie które miały nas wspierać, a to my potem biliśmy się o te kraje. I słusznie ktoś tu napisał, że historii nie powinno się wymazywać, jaka by nie była - to należy ją rozpatrywać obiektywnie, czego Tobie z pewnością brakuje.

0 0
ID:2157

pazdzioch

to nie ja swietuje pod pomnikiem czerwonym przerobionym na bialy zamiany jednego okupanta na drugiego.zamienil stryjek siekierke na kijek.niczego sie komuszki nie nauczyliscie oj niczego a na dodatek sadem straszycie czy ktos straszy sadem jak pisaliscie ze ksieza to zboczki?kij wam w torby

0 0
ID:2161

Tomek

Polska została w 1945 roku zniewolona na prawie 50 lat.
O jakim wyzwoleniu mówimy? Można mówić o wypędzeniu Niemców o uwolnieniu się od nich ale nie o wyzwoleniu.
...często ludzie a zwłaszcza dzieci dzieci wychowanych w niewoli nie rozumieją nawet czym jest wolność.

0 0
ID:2162

Radny

Przypominam ze wypowiedz pazdziocha dotyczyla nie istniejacej osoby pamar wiec nie mozna go straszyc sadem za pomowienie osoby nie isniejacej

0 0
ID:2164

pazdzioch

widzisz pamar ty czytasz swoje ksiazki a istnieja tez inne tylko ze to ty jestes ograniczony zeby zauwazyc fakt ze to sowieci byli wtedy wiekszym zagrozeniem dla europy.

0 0
ID:2165

pamar

Do Radny
Jestem jak najbardziej "istniejący", a na dodatek jestem w tym portalu zarejestrowany.

0 0
ID:2166

pamar

Do pazdzioch
W końcu doszedłeś do tego (podejrzewam że nie sam) że istnieją jak to nazwałeś różne książki, a nie tylko takie które Tobie czytają. Poza tym nikt tu (jak na razie) sądem nie straszył, przypomniałem tylko ogólną zasadę dobrego wychowania, którego Ci brakuje. Bo jak zauważyłem, nikt z tu obecnych nie odniósł się w jakikolwiek sposób do Twojej rodziny, za to Ty ruszasz wszystko i wszystkich.
Na tym kończę jakąkolwiek wymianę zdań z Tobą.

0 0
ID:2168

Dionizy

Pazdzioch ale dałeś plamę, to z ciebie wal a nie a Antka. Ci wyzwoleńcy z zachodniej strony wcale nie szli. Stanęli na linii rzeki Łaby i stali, czekali na tych ze wschodu.

0 0
ID:2169

Radny

Czy isnieje osoba o nazwisku pomar?czy jest to postac fikcyjna? Bo jesli fikcyjna to fikcyjne,hipotetyczne jest tez pomowienie.

0 0
ID:2170

pamar

Do Radny
Po pierwsze - nie pomar, tylko pamar.
Po drugie - czy widziałeś kiedykolwiek fikcyjną (hipotetyczną) postać piszącą realne komentarze do realnych postów na prawdziwym komputerze i na realnym portalu?
Po trzecie - osoba fizyczna może przedstawiać się nickiem, co też czynię.
A zresztą, nie będę sobie zawracał głowy fikcyjną (hipotetyczną) postacią. Bo czy istnieje osoba o nazwisku Radny?

0 0
ID:2176

AntekKowalski

pamar,daruj sobie.Oni są nie z tego świata.

0 0
ID:2180

anty

@pazdzioch
obiecuję że wkrótce poświęcę tobie jeden z wpisów na moim czarno-czerwonym blogu (pewnie i tak nie wiesz co oznacza to zestawienie kolorów, ale trudno - miej zagadkę).

0 0
ID:2181

Duchu

Ten pazdzio to trudny przypadek, taka przypadłość występująca u tzw fantyków. A na dodatek nie potrafi włączyć w klawiaturze języka z polskimi znakami, bo z treści jego wypowiedzi wynikać powinno , że klika z Włocławka. Taki sam jak na onecie kiedyś niejaki antek emigrant. A może on się wzoruje na tym typku(tej). Te same formy wypowiedzi i ten zwrot "komuszki".

0 0
ID:2182

MariuszG

paździoch! Masz pewność, że i ja tak jak ty używam neostradę? Wybacz, ale to z Pańskich naiwnych tekstów podszytych złośliwością, pełnych nienawiści, obraźliwych, pozbawionych jakiejkolwiek merytorycznej wiedzy, wynika, że to właśnie Pan jesteś młody. Moja rada jest prosta, jeśli tak bardzo Pana ponosi, że musi wyżywać się na wszystkim i wszystkich, wykorzystując cierpliwość moderatora, idź Pan z rówieśnikami do BRAVO, tam wyrwij laskę. Sex jest doskonałym lekarstwem. Mam nadzieję, że Pańskie teksty w przyszłości wykażą się większą dojrzałością. Z całym szacunkiem pozdrawiam.
Do moderatora:
Swoją wypowiedzią nie mam zamiaru kogokolwiek obrażać. Szanuję zdanie innych, lecz nie mogę tolerować osobistych, nie merytorycznych uwag kierowanych pod adresem innych forumowiczów. Dlatego nie obrażę się jak moja wypowiedź nie ujrzy światła dziennego. Ze swojej strony pragnę tylko pokazać do czego może dojść w przyszłości.

0 0
ID:2184

pazdzioch

Podję komuszkom adres do mojego Góru ; [email protected]

0 0
ID:2185

pazdzioch

@anty pokonales szuje wiec poswiecam ci ostatni moj wpis na tym forum dla komuszych wieskow,bialo-czarny kolego takie jest prawidlowe zestawienie

0 0
ID:2186


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA