Ludzie, to co ten Zbonikowski wygaduje to przechodzi ludzkie...

Ludzie, to co ten Zbonikowski wygaduje to przechodzi ludzkie pojęcie. U podstaw jego wypowiedzi leży buta, ale przede wszystkim brak szacunku do innych. On nie będzie rozmawiał z X czy Y bo nie są na jego "poziomie". Z Biskupem to by 24h na dobę się pokazywał a nie zasługuje nawet na to, żeby szlachetny ateista podał mu rękę. WSTYD. Pierwszy w regionie, hehehe

7 komentarzy

negocjator

może wyżej 4 litery ma niż sra

12 9
ID:32910

antydziałkowiec

A zkim ma rozmawiać ? Ze specjalistami od marchewki i salaty z z Chodynickim na czele ? Czy zrzeszenia działkowców to przechowalnia politycznych partaczy ?Z takimi ma rozmawiać ,ktorzy chowaja się na dzialkach w pietruszce ?

13 10
ID:32912

dzonny_killer

zbonik nie rozmawia, bo nie ma nic sensownego do powiedzenia... taki kukucki z dąbrowskim również nie mają, ale im przede wszystkim zależy na pokazywaniu się w mediach, bo a nuż ktokolwiek ich zapamięta i może zmarnuje swój głos zakreślając krzyżyk przy ich nazwiskach... stąd takie parcie na szkło i nakłanianie do spotkania w stylu Adamek - Kliczko... :p

12 5
ID:32915

IP

No tak,ale cesarzowa Domicelka ,też nie chce rozmawiać z pospólstwem z 5-go miejsca na liście. A jaka ona młodziutka na bilbordach. Hahaha

10 2
ID:32918

koci kasztan

Dzonny widzę, że wszyscy są be, tylko Ty jeden cacy

3 7
ID:32922

szuja

@koci kasztan
O wypraszam sobie traktować mnie na równi z innym . Ja mam swój nick i należę do Extra Klasy jak np Domicela czy Zboni i z jakąś tam kocim czy psim ogonem nie będę debatował.Co innego @dzonny ,chociaż ma przyciasne buty ale zawsze to elyta i nick ma swój.

4 2
ID:32929

dzonny_killer

i tu koci trafiłeś w samo sedno... :p

ale ja nie kandyduję... ba nawet nie jestem w żadnej partii :p

5 2
ID:32933


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA