Fajnie ktoś wymyślił z tymi niby ekranami na jedynce.Ze...

Fajnie ktoś wymyślił z tymi niby ekranami na jedynce.Ze stacji Statoil nie da się wyjechać i podobnie jest z ulicą Starodębską.Żal patrzec na to wszystko i to za takie grube miliony.

8 komentarzy

antydziałkowiec

To jest po -Włocławsku ....czyli spartolone .

5 20
ID:34702

dzonny_killer

a winni cały czas czerwienią się, choć nie ze wstydu... :p

6 18
ID:34703

ja

@~antydziałkowiec: ale zaPISkałeś

15 3
ID:34708

Pietrek

@~ja,
czy według Ciebie, kiedy komuś nie podoba się PO, to musi od razu być zwolennikiem PISu?
Dla mnie PO to bezideowa zgraja, która nigdy nie miała żadnego programu. Zdobyli władzę tylko dzięki PISowi. Stosując prostackie chwyty marketingowe, zdobyli uznanie debilowatej części społeczeństwa.
Ja też, muszę przyznać, do tej części się zaliczałem.
Mądry Polak po szkodzie. Gorzej jak przed szkodą i po szkodzie głupi :)
Dla mnie ci, którzy polską scenę polityczną dzielą na PIS i PO, to ludzie, którzy zatrzymali się w czasie, nie rozwijają się, pozostają w utartych schematach myślowych.
Jak można nie wyciągać wniosków?

2 1
ID:34730

antydziałkowiec

Do ja - najwyraźniej propaganda politykierów odebrała Ci możliwość samodzielnego niezależnego myślenia (im własnie o to chodzi , tak jak komunistom) byś nie był zdolny do zbierania informacji z prawdziwie niezależnych mediów i umiał czytać między wierszami .Jeśli tak im wierzysz to zapraszam pod Sandomierz -oni (tuskomatoły) tam już dawno medialnie usuneli skutki powodzi ,a jak jest naprawdę przekonaj się sam -możesz przeżyc szok .

0 2
ID:34742

dzonny_killer

@anty... W Sandomierzu i okolicach byłem okoła miesiąca temu... albo miałem pecha i żadnych skutków powodzi nie widziałem, albo faktycznie je usunęli... mało tego widziałem prace na wałach oraz psioczyłem stojąc w korkach, bo wszędzie robili drogi... (nie to co we Włocławku)...

@pietrek... oprócz tego, że masz rację zarówno co do pisiorów, jak i platfusów, to szkoda że nie dodałeś postkomuchów do tego mało zaszczytnego grona... :p

1 0
ID:34801

rocky_balboa

Jak raz wstąpisz do tego "towarzystwa"...

Przecież większość oponentów to bracia krwi, zaprawieni w bojach z wrogami PRLu lub ich dzieci wychowane w tradycji. Życiorysy mówią same za siebie. Jak to mówi bosy Cejrowski: "wszyscy won!" i dopiero wtedy zaczniemy budowę wolnej Polski. AVE

0 0
ID:34840

xsd

0 0
ID:34858


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA