dzisiaj w wiadomościach mówili ze Tuskotronik już się...

dzisiaj w wiadomościach mówili ze Tuskotronik już się weżnie za becikowe oczywiście zmniejszy ,podwyższy akcyzę itd zastanawia czemu bezczelnie szuka kasy tam gdzie powinno być jej więcej naprawdę daliśmy zrobić się w balona na kolejne 4 lata tylko ze PO po kadencji już będzie miało wywalone , i nie jestem żeby glosować na tych czy tamtych po prostu trzeba dziadostwo rozwalić u samej głowy , Grecji nie żałuje bo populacja sama sobie zasłużyła lenistwem na kryzys a Polacy pracują ile się da a nic z tego nie mamy wiec niebawem się obudza z wiekowego uśpienia i wyniosą na kopach tych co rządzą oni się już boja

23 komentarze

jaro na prochach

kto to jest tuskotronik? Mamusia nie nauczyła, ze nieładnie jest przekręcać nazwy i nazwiska?

11 10
ID:34709

szuja

Tak czy siak .Rudy to rudy.

8 8
ID:34712

ananas

szuja..102?....a pies....?

2 2
ID:34716

Włoclawianin

A dlaczego wszystkie kobiety rodzące dzieci mają dostać becikowe. Pownny dostać tylko te, ktore nie mają dochodu lub mają najniższy dochód. Ja nie zostałem zrobiony w balona. Lepszy Tusk niż Kaczyński lub Palikot

8 6
ID:34718

jaro na prochach

@szuja: a Ty dlaczego się czepiasz Rydzyka?

4 2
ID:34719

negocjator...

głosowaliście na rudego to teraz cierpcie !

5 6
ID:34720

antydziałkowiec

Euroentuzjaści ,platformersi -gdzie ten dobrobyt ,gdzie te cuda ,,na które podobno zasługujemy ''? No- broncie swojego ,,góru'' skubiącego najbiedniejszych , gdzie te wasze hasła o obniżaniu podatków ,gdzie program wyborczy -już w koszu ? Polska ma najwyższe podatki w Unii ,a mają być jeszcze większe ?

7 5
ID:34721

Pietrek

@antydziałkowiec:
Dobrze! Nawrzucaj im, niech mają!
Masz prawo być na nich wściekły, bo Ty teraz będziesz odczuwał skutki ich głupich decyzji podczas wyborów.

2 3
ID:34725

wojtaś

wniosek jak się was czyta-Grecja leniwy kraj ale nie głupi-Polacy pracowici ale głupi Pozdrawiam

11 1
ID:34727

Pietrek

"Głosowałem (na PO - przyp. mój), ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję. Daleki jestem od tego, by w czambuł potępiać rządy PiS. Dla mnie i dla mojej kieszeni to był bardzo dobry czas. Znieśli podatek od darowizny, od spadku, zmniejszyli dochodowy. Niestety kompletnie nie umieli sobie poradzić z wizerunkiem w mediach, czego i ja jestem najlepszym dowodem, widząc w nich wcielone zło. Ale ja to głupek jestem."
Kazik Staszewski

4 3
ID:34731

sportowiec

@antydziałkowiec: Ty byś chciał od razu: milion, willę, porsche, i emeryturę po 10 latach pracy. A mama nie mówiła, że wydać można tylko tyle ile się zarobi?Niestety Kolego. Polska to biedny kraj. I taki będzie jeszcze długo. Ten czas można wydłużyć głupimi roszczeniami, rozdawnictwem, nygustwem i złodziejstwem. Głosowałem na PO ze świadomością, że to jedyna niesocjalistyczna partia, która może przykręcić rozbuchane rozdawnictwo. Jeśli tak się nie stanie w następnych wyborach oddam głos na nikogo.

5 3
ID:34734

antydziałkowiec

Tu nie chodzi o ,,wrzucanie '' ,bo po pierwsze nie ma komu (pozarastane umysły) ,a po drugie ten gatunek ludzi należy do grupy ,, majęcych zawsze rację'' -czy ktoś słyszł ,by tuskomatoły przyznały sie do kłamstw wyborczych -bo ja nigdy .Mnie chodzi o wyciągnęcie wniosków przez tych ,którzy jeszcze do końca nie dali się ogłupić ,,eurokołchoźniczą propagandą sukcesu '' -bo czy ktoś wcześniej słyszał o bankructwie takich państw jak Włochy ,czy Grecja ? Nie , dopiero w eurokołchozie do tego doszlo ...

3 2
ID:34735

antydziałkowiec

Sportowcu- twoj głos ,twoje sumienie , ale ...twoi liderzy tez rozdają -koncesje partyjnym kolegom ,tereny pod wyciągi narciarskie , gorzałę przed wyborami w Wałbrzychu , a przede wszystkim stołki ,,bezpartyjnym podobno fachwcom '' - nie widzisz ,czy udajesz ?

4 2
ID:34741

aaa

po co komu becikowe jak dzieci robic nie chca patologia

3 0
ID:34745

sportowiec

@antydziałkowiec. Widzę i potępiam, ale nie zmienia to mojej oceny kierunku w którym należy iść. Wałbrzych to akurat jeden przykładów jak należy tępić patologię. A z tymi stołkami to spokojnie! Wymień z łaski swojej co "ostołkowała " PO we Włocławku czy województwie (rozumię, że za rozdawanie stołków swoim uważasz zwolnienie dobrego poprzednika bo "nie nasz" i przyjęcie biernego, miernego ale wiernego, lub utworzenie nowego niepotrzebnego stołka).

2 2
ID:34748

Moher

@~jaro na prochach: Nie ćpaj- to będziesz bardziej kumaty.

1 1
ID:34754

Pakero

sportowcu i inni podobni -ja rozumie ze niektórzy nie narzekają bo wiadomo niektórzy maja więcej szczęścia i jakoś się powodzi ale wiadomo ze każdy nie będzie biznesmenem ,wynalazca ,czy ma układy itd są normalni ludzie co chcą pracować ,odkładać zakładać rodzinny i mając styczność, daleko nie musisz jechać pojedz do sklepików miedzy Kutnem a Włocławkiem porozmawiaj jak im idzie biznes albo pogadaj z kimś z rodziny co pracuje w tym samym zakładzie przez 4 lata ,ja miałem przyjemność rozmowy z kobieta pracująca i pytając ile się podniosła pensja przez ten czas to odpowiedz prosta zerooooooooooooooooo!!!

5 1
ID:34755

szuja

Znowu mi skasowali taki mądry wątek o Kaszebie co gorących tusków nie lubił.Dzonny to by drugiego magiera obronił.

2 3
ID:34768

dzonny_killer

Szujo, jeśli już to trzeciego... :p

@anty... tępisz wypadki wałbrzyskie... i słusznie... ale przy okazji nie wiesz nic o identycznych praktykach we Włocławku? tylko że u nas wszystko zostało "zamiecione pod dywan"... :p

@sportowiec... od ręki mogę podać ci przykład platfusowego BMW we Włocławku... jest nim pewien wicedyrektor i jednocześnie radny... wiesz już kto? :p

2 1
ID:34802

dzonny_killer

@dzonny jesli to zastepca chmiela to nawet sie nie dziwie

2 1
ID:34828

szuja

@dzonny
A co ty już do siebie piszesz? Hahaha

2 0
ID:34838

dzonny_killer

nie szujo... miałem siebie samego na myśli :p hahaha

1 1
ID:34844

szuja

Patrzcie na Chmiela się czai !

0 0
ID:34875


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA