Plany POnownego puszczenia w błoto kolejnych milionów z...

Plany POnownego puszczenia w błoto kolejnych milionów z kieszeni POdatników -http://wiadomosci.onet.pl/raporty/nowa-ustawa-refundacyjna/minister-zdrowia-zapowiada-prawdziwa-informatyzacj,1,4990033,wiadomosc.html- POdobnie jak było z książeczkami zdrowia (100 stron), kartami magnetycznymi ZUS , i Numerem Identyfikacji Podatkowej ,który od stycznia idzie do śmietnika - a to wszystko z NASZYCH PODATKÓW , ale bez naszej kontroli !!!!!!!!

12 komentarzy

ja

i to wszystko, oczywista, oczywistość wina Tuska i PO!

5 1
ID:36332

cichyobserwator

anty - co ty znów za bzdury piszesz , NIP nie idzie do żadnego śmietnika bo będzie go miał i używał każdy prowadzący działalność gospodarczą i każda firma.Człowieku czy ty naprawdę już wstydu nie masz? Więcej warzyw, witami, seksu - już nie wiem czego ci jeszcze może brakować. Zdrowia życzę.

5 5
ID:36335

teraja

A co? Lepiej się POłożyć i nic nie robić. POza tym PISz za siebie. POwinno być mojej, a nie naszych i naszej.

8 1
ID:36336

ANDZIA

anty mam pytanie czy ty na wszystko jesteś "ANTY'' . Ja nie bardzo interesuję się polityką ale nawet taki laik jak ja wie że to nie PO wymyśliła książeczki zdrowia, karty magnetyczne i nip. Człowieku więcej optymizmu tego Ci życzę

5 0
ID:36344

Adam

Pani Andziu jest Pani szczsliwym czlowiekiem bez kopotow dla Pani wszystko gra, jest suzba zdrowia, s radni spoleczni, s pociagi, tanie bilety, tanie czynsze, wysokie wynagrodszenia dla wszystkich, emerytury, niski WAT, rzd jest wspaniay...

4 2
ID:36347

zbuntowany_kaloryfer

@Adam, każdy ma jakieś kłopoty. Nie oznacza to jednak konieczności bycia ponurym, "etatowym narzekaczem" jak anty-D. Szkoda zdrowia. Życie jest zbyt krótkie i ulotne aby marnować je na narzekanie, krytykowanie wszystkiego dookoła i użalanie się nad sobą;)

5 2
ID:36349

OLGA

Do Antydziałkowca, każdy ma onet więc po co się dublujesz napisz coś od siebie, jak tam twoja działka, , krzaczki itp.

4 0
ID:36350

antydziałkowiec

Niby Twoja uwaga ,,Olgo '' na pozór jest słuszna ale ...sluchając np. co ludzie mówią na te tematy jadąc autobusem stwierdzam ,że raczej bazują na tym co mówi ,,niezależna'' telewizja , a tam raczej takich wiadomści się nie spotyka .A o tym ,że NIP już dla osób fizycznych jest nieaktualny mało kto wie .

3 7
ID:36351

ananas

Wdając się w dyskusję z tym trollem, powodujecie u niego orgazm. Zastanówcie się, warto?

4 1
ID:36364

ANDZIA

Drogi Adamie tak to prawda w niektórych sferach życia jestem szczęśliwa czego i Tobie życzę. A reszta czyli służba zdrowia , radni , pociągi itd... są do .... ale ja sobie za bardzo tym głowy nie zawracam szkoda życia na smutki. I tu podzielam opinię "zbuntowanego kaloryfera"

1 0
ID:36366

pietreq

Myślę, że nie można się dołować, ale i też nie powinno się udawać, że jest wszystko OK. Tani optymizm jeszcze nikogo z raka nie wyleczył, ale np. wiara daje wyzwolenie z najgorszych chorób. Według mnie trzeba widzieć i napiętnować to, co złe i nie udawać, że tego nie ma, ale przede wszystkim dostrzegać dobro i je wspierać. Najgorsza postawa moim zdaniem, to obojętność.

1 1
ID:36372

antydziałkowiec

Wiara , nadzieja , patriotyzm ?...tylko ,że ,,niezależne media'' skutecznie dbają by ,,wiara '' i patriotyzm dla Polaka stały się pojęciem abstrakcyjnym , nadzieję wskazuja tylko tam gdzie im wygodnie .Natomiast rdzennie polskie patriotyczne zawołanie ,,Bóg ,honor ,Ojczyzna '' -jest skrzętnie cenzurowane i,,wysyłane do kąta'' jako staroświeckie i mało ,,unijne''.

0 0
ID:36391


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA