Demokracja ,czy Tuskokracja...

Demokracja ,czy Tuskokracja ?http://wiadomosci.onet.pl/media/helsinska-fundacja-praw-czlowieka-interweniuje-ws-,1,4994861,wiadomosc.html-czyzby następne POtwierdzenie ręcznego sterowania polskiej demokracji medialnej ,czyli tzw ,,wolnych mediów'' a Polaków chcą ,, wieszać'' za niepłacenie abonamentu -czy cytowany artykuł też ma swoje korzenie w PiS ? Kpiny z wyborców i kłamstwa muszą mieć swoje granice ....

16 komentarzy

ja

nie wiem czy to nadmiar czasu, frustracja, czy nienawiść do PO, ale każdy twój wpis dot. PO lub Premiera Tuska!

10 5
ID:36523

ben Jakov

Ja Ciebie, "Antydziałkowiec", rozumiem, że chciałbyś, aby powróciła niesławnej pamięci IV RP (wł. - "La Quadra Republica Kaccista"). Niestety - wybij to sobie z głowy - jest to niemożliwe!. Nowy Zbawiciel Polski, Charyzmatyczny Przywódca Opozycji Prezes-Premier-Prawie-Prezydent-Jarosław-Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński nie ma szans w jakichkolwiek wyborach w odróżnieniu od opluwanego przez Ciebie Tuska.

9 9
ID:36524

pietreq

@antydziałkowiec, ja też nie popieram pana Tuska i jego bandy, ale nie dziwię się krytykującym Ciebie na tym forum, bo naprawdę przesadzasz. Widać, że masz obsesję na punkcie PO.

9 4
ID:36525

teraja

Choroba.

7 5
ID:36526

zbuntowany_kaloryfer

Można by odnieść wrażenie, że @anty-D cały czas pisze ten sam post. Czasem doda kilka słów, czasem ujmie, zmieni kolejność zdań i - co najważniejsze haha - zaktualizuje wklejany link;)).
Ale summa summarum - jak na fanatyka przystało - facet ciągle pisze ten sam tekst;)) W dodatku Jego działalność intensyfikuje się.
Jeszcze trochę, a nazwę naszego Forum "Włocławianie piszą" trzeba będzie przemianować na "Anty-D pisze";]]]]]]]

8 6
ID:36528

wyborca

@zbuntowany grzejnik i pozostali tu się wpisujący , 24 tv już kompletnie Wam odebrał szanse na logiczne myślenie ...

5 9
ID:36533

antydziałkowiec

,,Kropla drąży skały''...., a obojętność -to najgorszy stan w jaki wyborca może popaść, ale wygodny dla politykierów - dlatego drążę ....zanim postępowa ekipa oskubie nas do gołej d.........niedomówienie.....i na ,,zielonej wyspie'' będziecie(my) ,,robić za białych murzynów'' ,a już niewiele brakuje ...

7 10
ID:36534

antekbosy

Z łatwością przenika cudze myśli, odczytuje, co w środku się dzieje, kieruje on cudzą wolą, zjawiskami przyrody, wypadkami politycznymi, losami ludzkości, a nawet całym wszechświatem, uzyskuje boską wszechmoc. On sam jednak jest sterowany tajemniczymi siłami, wrogowie odczytują jego myśli, wydają sprzeczne z jego wolą rozkazy, staje się bezwolnym automatem, wskakują w niego obce istoty: bóg, szatan, bohaterowie, zbrodniarze, zwierzęta, potwory, nie jest już więcej sobą. Raz jest on na górze, a raz pod spodem, wszechmocny schizofrenik ~antydziałkowiec.

7 5
ID:36538

zbuntowany_kaloryfer

Dlatego "drążysz"... Rozumiem. I jeszcze wizja "białych Murzynów"! Jak obrazowo; Orwell by się nie powstydził;)). Ale nic to. Anty-D "drąży" prowadząc wytrwale swoją krucjatę, choć określeniem bardziej stosownym wydaje się być "uprawia donkiszoterię";))). Widzisz? Właśnie awansowałeś na rycerza! Może i błędnego - ale zawsze hahaha;)))

7 5
ID:36540

antydziałkowiec

Ufffff Antek ,ale się wysiliłeś , no to teraz zmień skarpetki bo ....rodzina będzie poszkodowana , po praniu powieś je na ...kaloryferze tylko uważaj by się nie zbuntował bo brakuje mu argumentów i bucha parą ...

6 9
ID:36541

cichyobserwator

anty: muszę choć parę słów bo chyba zbyt długo cię nie "dopingowałem".Odnośnie abonamentu rtv - nie słyszałem żeby kogoś za niepłacenie powieszono ale takie obecnie obowiązuje prawo i żeby go nie łamać - płacić trzeba.Nie znaczy to ,że mi się to podoba i za to co oglądam w ogóle warto ale tych którzy chcą je łamać nikt tu na siłę nie trzyma.Twoje kpiny z Włocławian i powtarzane kłamstw po tych twoich "Wolnych mediach" już dawno przekroczyły wszelkie granice więc nie wyznaczaj ich innym.Zbuntowany_kaloryfer posądził cię nawet o podobne zachowania z Don Kiszotem ale moje pierwsze skojarzenie pogalopowało z miejsca do zachowań osła Sancho Pansy .Jest jedna różnica - dałeś się do czegoś zmusić - do pisania - i pewnie już nawet sam zapomniałeś komu i dlaczego.

4 5
ID:36544

antydziałkowiec

Cichy -pokazujesz u siebie kolejny brak argumentów ,Ja nie będe ciebie porownywał do elementów uprzęży osła bo to ponizej mojego poziomu ,.Napiszę tylko ,ze jesteś namacalnym dowodem szkodliwości kłamliwej propagany toskomatolskiej(pokazanej na filmie przez red Sekielskiego) tak jak ta ostatnia ustawa pani Kopacz i pana Arłukowicza . To są dowody na niekompetencję tej formacji(którą tak bronisz) degradującej Polskę i jej najsłabszych obywateli !

3 8
ID:36546

ananas

Ludzie światli, inteligentni wydawałoby się, a tacy naiwni.....NIE KARMCIE TROLLA! Wiem, wiem, to zmutowany genetycznie troll, którego trudno zdefiniować. Trollus pospolitus czerpie jedynie satysfakcję z faktu, że ktoś go zauważa i na tym koniec. Wpisy tego czegoś mają jednak podłoże jak najbardziej seksualne.....onanizuje się podczas czytania komentarzy do swoich wypocin. Zauważcie, że im mniej wpisów, tym bardzie spada jego libido, więc zaczyna podkręcać dyskusję, odpowiadając sam sobie.....Pisze toto na różnych portalach, pod różnymi nickami, bo potrzebuje podniety...Policzcie ilu Was odpisało, więc ile razu miał orgazm?

8 4
ID:36549

Tomek.L

Ludzie - cały czas powtarzam to o czym napisał Ananas - przestańcie gościa zauważać, nie odpisujcie na bzdurne teksty. Problemu nie stanowi, że facet zauważa jakieś problemy w kraju czy w mieście. Problemem jest, że nie trafia do niego żadna argumentacja, wstawia tezę i nie przyjmuje innych niż własne argumentów. Nie karmić trolla :).

8 2
ID:36551

zbuntowany_kaloryfer

Zgodzę się, że libido trolla spada wraz z ilością wpisów... Tyle, że wtedy całe Forum popada w stan hibernacji; Najgorsze jest to, że nawet próby poruszania innych tematów - jakichkolwiek - nie poprawiają sytuacji. Mam podstawy przypuszczać, że gdybym napisał o odbudowywaniu przez Australijczyków populacji misiów Koala, Anty-D zacząłby węszyć w tym jakiś niecny, rządowy spisek polsko-australijski. Oczywiście inspirowany przez lobby masońsko-żydowskie;)))))))))

10 12
ID:36554

antydziałkowiec

Odwracanie uwagi od przekrętów politykierów okradających podatników to stary i znany wzorzec propagandy Urbana i...już nieskuteczny .Wymyśl coś innego ...ale chyba nie trzeba przypominać ,że ,,prawda jest jak oliwa........'' co widać po postępowaniu Pana Arłukowicza ,bo Kopacz siedzi pod stołem i może odszczeka ....co namieszała ....

4 7
ID:36560


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA