Dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń na kołach:...

Dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń na kołach: coś pięknego na weekend! Aż serducho radośniej bije od samego patrzenia!

7 komentarzy

negocjator...

ta maszyna praktycznie "źre " glebe ! niesamowite brzmienie silnika :) ale urwał na koniec ! hehe

4 0
ID:36570

ananas

kaloryferku, widzę oczami wyobraźni jak pokonuję tę trasę swoim bolidem marki Punto:))))))))))......Co do łikendowych, mocnych wrażeń dla włocławian.....pewnie takowe będą z racji tego, że długo oczekiwane otwarcie nowego nocnego klubu następuje.......Milion otwiera podwoje. Dla mnie, mieszkańca śródmieścia, to milion nowych (starych?...bo Bravo?), wrażeń......



4 1
ID:36572

piwo$z

bardzo fajne ale wydaje mi się że w stosunku moc silnika - bezpieczeństwo, to ta klatka pozostawia wiele do życzenia. Nawet jeśli te stalowe rurki nie są wypełnione w środku, to przydał by się jeszcze jednak jakiś w całości zabudowany kokpit- tym bardziej, że śmigają tym wehikułem po lesie. Popatrzeć fajnie ale na pewno bym w to nie wsiadł.

4 0
ID:36573

antydziałkowiec

Czym wy się zachwycacie -kupą złomu na kołach od ciągnika ?

0 6
ID:36582

zbuntowany_kaloryfer

Silnik brzmi pięknie... Toż to niczym poezja. Jaki to musi mieć przy okazji moment obrotowy! Aj...!
@ananas, co to za nowy klub? Jeżeli byłeś (będziesz) to opisz jak pierwsze wrażenia. Kiedyś.. Lata temu byłbym na otwarciu każdego klubu i na każdej imprezie - gdzie tylko się dało (ach ten Negativ!!!). Ale kiedy człowiek ma rodzinę to jakoś tak nie ciągnie. Tak samo z siebie mi przeszło...

2 2
ID:36586

pietreq

Fajna sprawa. Robi wrażenie.

2 0
ID:36588

Soldier

Jeden fałszywy ruch tym cackiem i możemy zostać przebici na wylot gałęzią lub kawałkiem złamanego drzewa, moim zdaniem nie do końca przemyślana konstrukcja.

2 0
ID:36602


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA