No i "mleko sie rozlalo"....Pan Rutkowski jednoznacznie jak...

No i "mleko sie rozlalo"....Pan Rutkowski jednoznacznie jak "car i Bog" oglosil jedyny prawdziwy jego zdaniem przebieg zdarzen dot. zagubionej Magdy"Troche mnie to zmrozilo, bo chyba nie jest rola detektywa nawet takiego ,ktory odnosi sukcesy ferowanie wyrokow no i sposob "uzyskania" przyznania sie tej nieszczesnej matki budzi watpliwosci. To skomplikowana sprawa i nalezy byc powsciagliwym w wydawaniu osadow .

11 komentarzy

szuja

Fakt jest taki ,że Rutkowski nie ma licencji. Ale i tak jest lepszy od @azotka bo chociaż poprawnie pisze po polsku.

2 2
ID:37566

antydziałkowiec

Częściowo masz rację ,ale zgodzisz się że Policja ,,dała ciała'' szybkością działania w tej sprawie ...tydzień ustalać przebieg zdarzeń to dla facho wców raczej kompromitacja ..?

2 2
ID:37568

ozon

Ja nie znam sie na robocie policji ,wiem tylko ,ze w przeciwienstwie do pana detektywa miala zwiazane rece i troche usta bo obowiazuja ja procedury. W pewnym sensie tez masz racje dala "ciala" Takie sprawy sa trudne. Media tez "zywily" sie tematem...ale coz ogladalnosc ! Poczytalem statystyki i faktycznie na Slasku najczesciej dochodzi do przykrych i tragicznych zdarzen z udzialem dzieci. Czyzby "klatwa" za GIERKA s.p.?

0 1
ID:37577

ananas

Nieszczęścia chodzą parami........

0 1
ID:37578

olo...

Ten facet dużo zrobił w tej sprawie niewiadomo jakby sie to potoczyło bez jego udziału Policja pewnie by uwierzyła w wersje wydarzeń matki i szukałaby jakiegoś młodego mężczyzny pytanie ile czasu i jeszcze jedno ważniejsze czy by potem niewinne kogoś nie osądzili o porwanie którego niebyło, Bo gdzieś w okolicy przechodził na miejskim monitoringu i pasował do wyobrazni matki.

4 0
ID:37606

Stacha

Prawda jest taka,że fachowcy z policji odeszli a zostali "bierni ale wierni" bez wyobraźni -działający zgodnie z opisami podręcznikowymi-brak rutyny i doświadczenia.Rutkowski przyczynił się,że matka dziecka przyznała się a reszta to był show.

4 0
ID:37611

Rozliczenie.....

Znając panów od mediów trzeba wziąć pod uwagę że ktoś mógł dobrze wiedzieć jak sprawa się potoczy i jakie jest drugie dno.Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę że EKIPA robi wam pudelka z TVen.Chcę nakarmić głodnych sensacji.Ci którzy mają Media komercyjne robią niezły SHOW by ukryć ważniejsze informacje.Aktualne wydarzenia związane z protestami na całym świecie będą miały ogromny wpływ na przyszłość naszej cywilizacji.Ale TV...en nie pokaże.TV...en woli pokazać znajomego rycerzyka który robi sobie western w towarzystwie policjantów w cywilu i przy okazji reklamę korzystając na ludzkich patologiach i tragediach.Z całym szacunkiem dla ofiar tej historii....


Dlaczego w telewizji nie pokazano jak Pan Rutkowski zajmował się sprawą Olewników?
Dlaczego w telewizji nie pokazano jak Pan Rutkowski bezprawnie pacyfikował Rafinerię w Gorlicach?
Dlaczego Patrol Rutkowskiego wspomagają funkcjonariusze państwowi w cywilu i w mundurze skoro Patrol Rutkowski jest prywatną firmą?

Większość mediów manipuluje ludźmi i bardzo dobrze wiedzą co kiedy i jak puścić,a czego nie puszczać w ogóle.

Ostatnie miesiące pokazały że APARAT PROPAGANDOWY jest bardzo rozbudowany nie tylko w Polsce.

2 0
ID:37634

ozon

alez ja nie mowie ,ze niczego nie zrobil ja mam zastrzezenia co do METODY tym bardziej, ze nie ma uprawnien Niby cel uswieca srodki no ale nie do konca i to w tak delikatnej sprawie.Jak ktos jest "znawca wszystkiego" to znaczy ze nie zna sie na NICZYM Od wyrokow jest sad a od oceny zachowan psycholog i psychiatra a Rutkowski to takie "dwa w jednym"? A "show" bylo marne .....

1 2
ID:37640

antydziałkowiec

Oooozon ,,znawcy wszystkiego''zasiadją na lukratywnych stołkach wyłaniani w ,,kunkursach '' i wszystkich informują butnie ,że ,,łoni się nie muszom na niczym znać ,łoni tylko muszom umić zarzundzać'' ...we Włoclawku tez ich pełno ...widać po kstce ...

0 2
ID:37663

amityr

@~ozon:
A ty ozonku takiego glupa palisz .Cygaro Castro sie umywa. Ale to Twoja sprawka i tych co próbują cos ugryzc.Baw sie dobrze.

1 0
ID:37699

ozon

wiesz co? Raczej kieruj pretensje do Kaczynskiego bo to wlasnie ON z WAS robi "glupow" i dziala tak zeby WYBORY przegrac bo boi sie ODPOWIEDZIALNOSCI. Jemu pasuje stanie z boku i krytykowanie.to wygodna postawa ...jeszcze tego nie kapujesz????

1 0
ID:37736


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA