Już wiadomo dlaczego w zimie jest mróz...

Już wiadomo dlaczego w zimie jest mróz ????????????....http://wiadomosci.onet.pl/nauka/wyjasniono-przyczyne-przenikliwego-mrozu-w-europie,1,5017850,wiadomosc.html -dodam tylko ,że widziałem niedawno aktywność wulkanu Etna na Sycylii ,a ponieważ Sycylia leży na terytorium Włoch proponuję za wyemitowane CO2 ich obciazyć i wyjaśnić ,,ciemnemu motłochowi'' ,że to Włosi są odpowiedzialni za zmiany klimatu..chyba ,że ,,zamkną Etnę''.,,Ekolodzy'' dla kasy zaczynaja ,,gonić w piętkę'' ...

18 komentarzy

antekbosy

Nazwa wina czerwonego jest bardziej adekwatna do jego koloru, niż w przypadku wina białego. Czerwone wina posiadają w sobie mniej lub więcej tej barwy i przy odpowiednim oświetleniu i oglądaniu wina bez trudu da się dojrzeć tą barwę.

3 3
ID:37671

ananas


Przed godz. 16.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że ktoś podpalił stertę śmieci na podwórku, przy ul. Jedności Narodowej 63. Całe podwórko było zadymione. Jak poinformował dyżurny straży, wezwana na miejsce jednostka ugasiła ogień w ciągu 10 minut. Nikomu nic się nie stało.

1 1
ID:37675

ozon

...a kazde z nich ma inny bukiet zapachowy im bardziej podgrzany tym bukiet intensywniejszy. I nowinka jeszcze wino biale Mozna podawac mrozone np dokrewetek....

1 1
ID:37683

ananas

Najstarsze skrzynki lęgowe budowano dla pszczół już w starożytności, a na ziemiach polskich od średniowiecza i zwano je barciami. Pierwsze sztuczne gniazda dla ptaków, wykonane z glinianych garnków, są znane od XV w. Wbudowywano je w mury ogrodzeń i domów lub umieszczano na poddaszach. Wtedy jednak nie chodziło o ochronę przyrody, lecz o urozmaicenie pokarmu, zwłaszcza na przednówku. Ze sztucznych gniazd wybierano jaja oraz pisklęta. W szczególności chodziło o szpakowate, drozdowate (kwiczoły we Flandrii i Holandii), a w XVI w. wróble w Lotaryngii.

2 2
ID:37700

Stacha

Do Antydziałkowca- jak może Sycylia leżeć na terytorium Włoch? Jak już to Sycylia jest częścią Włoch.największa wyspa na Morzu Śródziemnym (25 710 km), leżąca na południowy zachód od Półwyspu Apenińskiego, od którego oddziela ją wąska Cieśnina Mesyńska .Nie wciskaj ciemnoty-

2 0
ID:37702

ananas

Nudzi cię to, co mówi twój rozmówca? W Europie mamy mnóstwo różnych powiedzeń odpowiednich na taką okazję, począwszy od niemieckiego nie dałbym za to kiełbasy, po bardziej dosadne określenia. Oto kilka z z nich:

A ja zjadłem jabłko dziś rano. Francuzi ucinają rozmowę o banałach tym krótkim zdaniem: Et moi jai mangé une pomme ce matin. Jeśli są naprawdę znudzeni waszą opowieścią, dorzucą jeszcze inne nieciekawe szczegóły ze swego życia. Hiszpanie natomiast w podobnej sytuacji czują się, jakby słuchali szumu padającego deszczu: como si escuchara llover. To powiedzenie w stu procentach gwarantuje, że rozmówca zamilknie. Nieciekawą opowieść Brytyjczycy kwitują I couldnt give a hoot (mam to gdzieś), podczas gdy Hiszpanie rzucają krótko cierra el pico, a znaczy to tyle, ile angielskie polecenie: Shut your beak (zamknij dziób).

1 1
ID:37707

pietreq

Człowiek, to taka istota, która potrzebuje w coś wierzyć i tę ludzką cechę wykorzystują politycy poprzez kontrolowane media. Ja mam rozum i mnie nikt nie zmusi abym wierzył w te historie o globalnym ociepleniu spowodowanym przez emitowany przez człowieka CO2.
Otwartym i chcącym poszerzyć sobie obraz tej całej sprawy polecam film wyemitowany w brytyjskiej telewizji, w którym przedstawiany jest inny pogląd na ten temat.

2 0
ID:37708

ananas

Jadą trzy samochody, jeden w prawo drugi w lewo a trzeci za nimi.

2 2
ID:37711

antydziałkowiec

pietrq--Bardzo dobry materiał pokazujacy prawdę o obłudzie politykierow -ględzenia antka bez skarpet i anansa przykryłeś całkowicie tym filmikiem .

2 2
ID:37717

antydziałkowiec

Stacha -otóż może tak być ponieważ wody morza Tyrreńskiego ,które jest fragmentem MEDITERRANEO są wodami terytorialnymi Włoch . Można to sprawdzić na mapach morskich tego regionu . Tak więc euromatołki z Brukseli mogą ich za CO2 obciążyć .Ale myślę ,że predzej Włochy wyskoczą z Unii( o co już się modlą) niż by do takich absurów miało dojść.

0 3
ID:37718

Stacha

Do antydziałkowca- nie ucz mnie geografii - znam Włochy lepiej od Ciebie.nie z map.-byłam widziałam.

2 2
ID:37743

antydziałkowiec

Nigdy by się nie ośmielił uczyć kogokolwiek geografii ,ale tak sie składa ,że też byłem i widziałem ale znim......to również uczyłem się geografii - co nie zmienia faktu i zgadzam sie z opinią Włochów na temat pustogłowia euromatołów z eurokołchzu ...

1 2
ID:37746

antekbosy

Rozpocznij test z geografii i sprawdź jak dobrze i dokładnie znasz świat!

2 2
ID:37758

ananas

Trzcianka miasto w woj. wielkopolskim, powiat czarnkowsko-trzcianecki
położenie geograficzne: 53°02'30''N 16°27'40''E
Kod pocztowy: 64-980
Numer kierunkowy: 67
Tablice rejestracyjne: PCT

2 2
ID:37776

antydziałkowiec

Zlokalizujcie sobie Wąchock ......i tam ,,poznawajcie świat''....

0 2
ID:37784

antekbosy

Córkę sołtysa Wąchocka uderzył piękny widok - spadł jej na głowę obraz ze ściany.

1 0
ID:37796

antydziałkowiec

No widzisz bosy, teraz jesteś na SWOIM MIEJSCU........cdn.... ?

0 0
ID:37805

amityr

@ananas: W Trzciance znajduje sie kosciol ewangielicki w ktorym bywalem na dysko. Jakie lachy.

0 0
ID:37822


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA