Pani Merkel przyjechala do Paryza aby robic kapmapnie...

Pani Merkel przyjechala do Paryza aby robic kapmapnie wyborcza dla Sarkozego. Satyrycy w telewizji imituja Merkele, jej obcisle garnitury, mowe, pokazuja wzajemne usciski i calusy tych dwojga. Faktycznie Sarkozy jest coraz mniej popularny i potrzebuje pomocy.Wepchanie Francji do NATO, uczestyczenie w absurdalnych wojnach, podwyzszenie WAT, zlikwidowanie podatkow od wielkich fortun ... inaczej mowiac polityka europejska.

7 komentarzy

ozon

a ona nic tylko szczaw i pomidory szczaw i pomidory.....

4 2
ID:37770

antydziałkowiec

Czyli teraz jest poklepywany Francuz a jeszcze nie tak dawno Donald ,,nadstawiał ''Angeli pleców do poklepywania ...czyżby popadł w niełaskę ..?

4 3
ID:37773

antekbosy

Wróciła Marysieńka z jednym wilgotnym, a drugim suchym okiem do domu. Suche oceniało trzeźwo obiecane dowody życzliwości dla małżonka, wilgotne opłakiwało niełaskę wobec jej francuskiej rodziny. I w zależności od tego, którym okiem popatrywała na małżonka zachwyconego jej powrotem do domu, ten przybliżał się lub oddalał od francuskiego stronnictwa.

3 1
ID:37780

ananas

Monika zaproponowała mi zwiedzanie Paryża w niedzielę. Umówiliśmy się na bulwarze Saint Michel. Gdy wysiadłem usłyszałem: Piłeś panache? Pamiętaj, że jeżeli powiesz, że nie piłeś to znaczy, że nie byłeś w Paryżu.

3 1
ID:37794

ozon

...a najlepsze kasztany sa na placu pigall piszac fonetycznie ale kumamy ?

4 1
ID:37807

pietreq

Czyżby Wielki Wschód Francji nie mieli już wpływu na wybory, że Sarkozy potrzebuje pomocy z zewnątrz?

1 2
ID:37808

antydziałkowiec

,,kumamy ''-???? chyba zacznę przyznwać rację szuji - ozon przedwcześnie poczuł wiosnę ....i nawołuje ...?

0 5
ID:37816


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA