Zobaczcie wypowiedź sprzed wielu lat !...

Zobaczcie wypowiedź sprzed wielu lat !
http://www.smog.pl/wideo/50910/donald_tusk_o_podatkach_18_lat_temu_hit_internetu/

13 komentarzy

ja

ale zimno!!

1 4
ID:37996

pietreq

Już zapodawałem tutaj na forum to wideo, ale dobrze jest czasem sobie odświeżyć pamięć.
W tamtych czasach Donald Tusk był dla mnie jednym z najbardziej sensownie wypowiadających się opozycjonistów. Trudno było się z nim nie zgodzić. Dlatego rozumiem tych, którzy na niego głosowali.

0 4
ID:38000

antydziałkowiec

Super materiał ...ale on juz zapomniał i klepie to co teraz mu jest wygodne .....no i oczywiscie ,,haratanie w gałę'' ... jest podobno najwazniejsze ...

2 4
ID:38001

ananas

Chciałem rządzić, już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać mając lat 34, a skończyć rząd, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu. Nie umie liczyć, nie potrafi obsługiwać komputera, nie ma prawa jazdy, karty kredytowej, zdechł mu kot.

3 1
ID:38012

mazurki

@ananas: ale ma fana w osobie antydziałkowca, który poPISkuje na każdy temat!

2 1
ID:38015

ozon

....i zaraz zakorkuje sie trasa na Torun cholerka nie dobrze czesto jezdze tam.....Jak SP i PiS rusza kawalkada...nieciekawie na trasie bedzie......

0 2
ID:38017

antydziałkowiec

Klakierzy pojechali do Wąchocka - i zostawili idola na lodzie ...

1 3
ID:38024

ozon

Wachock to podobno matecznik Twojego idola ,dla ktorego internet to to samo co internat... moze tez byc inteligencja ale i ten wyraz mowi niepoprawnie jak na "szpagatowego inteligenta" przystalo! Ale coz! Jaki idol tacy wielbiciele.... A co do Platformy i samego Tuska to wysportowany i poradzi sobie na lodzie nawet kruchym.....

0 2
ID:38030

ananas

W czasie trwania akcji reklamowej nasi kolporterzy zobowiązani są do kontroli rejonu plakatowanego, utrzymania w czystości. W czasie akcji dystrybucyjnej przesyłane są raporty fotograficzne z przebiegu plakatowania.

0 0
ID:38037

antydziałkowiec

Ozon -...WĄCHOCK....przeczytaj i naucz się na pamięć poprawnej nazwy poLSKIEGO miasta ..a idol który tam ma rezerwację fotela sołtysa to WASZ IDOL ...zapomnieliscie? ...szykujcie boisko ..bo nie będziecie mieli gdzie z nim ,,haratać w gałę ''...

1 1
ID:38042

mazurki

@~antydziałkowiewc: Wąchock to matecznik bezzębnego i nic na to nie poradzisz, nawet czepianie się jednej literki tego nie zmieni, bezsilny PISk też nie!

0 0
ID:38046

tomasz1

Odczepcie się od burmistrza Wąchocka. To bardzo miły człowiek.
apropo. od czasu kiedy burmistrz Wąchocka zza rogu kamieniem dostał, od tej pory w Wąchocku budują okrągłe domy.

0 0
ID:38051

antydziałkowiec

Ale ja cały czas właśnie podkreślam rangę tego polskiego miasteczka dla ...z trudem niezależnie myślących klakierów politycznych....w kontekscie ,,sukcesów '' ich idila ,np w ostatniej ,,debacie proszonej'' .....a może to jakiś nietakt dla klakierów.....już wstydzą się,,sukcesów'' idola ... ?

0 0
ID:38054


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA