Gwiazdki chyba powinny być sześcioramienne bo ta kasę...

Gwiazdki chyba powinny być sześcioramienne bo ta kasę zagospodarują ...starozakonni...w ramach ,,odszkodowań''- http://waluty.onet.pl/chinski-rzad-przygotowuje-100-mld-euro-na-pomoc-dl,18892,5025205,1,news-detal - i pokojowej polityki drenowania kieszeni naiwnym narodom ...

10 komentarzy

ananas

Czy miłość to szaleństwo? W pewnym sensie tak - mówią naukowcy. Kiedy radiolodzy umieścili głowę zakochanego człowieka w aparacie do rezonansu magnetycznego i pokazali mu zdjęcie ukochanej osoby, jego mózg zaczynał mienić się różnymi kolorami; niektóre miejsca zaświeciły na czerwono.

2 1
ID:38119

ozon

...i tym optymistycznym akcentem z czerwienia i sercem na dloni rodacy beda swietowac "WALENTYNKI" Co jednak maja poczac ci u ktorych nienawisc jest rownie silna a naukowcy twierdza ze te dwa uczucia sa rownorzedne? Czy jest jakis patron od nienawisci? Jestem troche z ta wiedza na bakier... Nie! nie mowcie ,ze to pan Kaczynski to byloby zbyt proste,. Ze co? ze "ANTYDZIALKOWIEC"? Tez nie uwierze.

2 1
ID:38130

antydziałkowiec

Przypominam ,że was obowiązuje monoteizm ....Tuskologią zwany ..odstępstwa są niedopuszczalne ...

1 2
ID:38133

ozon

A WAS TOWARZYSZU co obowiazuje?Rydzykalizm ,Kaczoromanizm Obledomacierewiczyzm i taki jeszcze rozwijajacy sie nurcik Hofmanizm....

1 1
ID:38160

ananas

Nienawiść to bardzo niebezpieczne i destrukcyjne uczucie. I nie pomogą próby spychania jej do podswiadomości. Może kiedyś wybuchnąć ze zdwojona siłą.

1 2
ID:38164

antydziałkowiec

@~ozon: Pudło -albo ,,lufa w krzokach'' powtarzam- niebyłem i nie jestem ,upartyniony'' ....jak ty i inne ,,elementy'' z tego forum...i wszelkie ,,dewiacje'' partyjno-ideologiczne są mi obce .Zbieram informacje z różnych źródeł , wyciagam wnioski, które potwierdzam cytatami z ,,niezależnych mediów'' . Jeśli tego nie dostrzegasz to chyba ,,refleks'' ci wysiadł ..tak jak twojemu idolowi...

1 1
ID:38192

ozon

ale po co sie tlumaczysz1 Mnie to zwisa kalafiorem ze sie tak wyraze. Wierz komu chcesz i w kogo chcesz. Masz tendencje do uogolnien i wychodzisz z zalozenia ze TY masz monopol na prawde zreszta jak caly PiS. A z prawda to wiesz jak jest? Co Ty mozesz o mnie wiedziec skoro mnie nie znasz? kto nie z nami to przeciwko nam? to jest dewiza PiSu.Czy uwazasz ze takie zarzucanie jak mowisz cytatami z niezaleznych jak nazywasz mediow spelnia jakies zadanie? Uszanuj INNY punkt widzenia. poglady innych i nie badz w tym napastliwy a nie spotkasz sie z tym samym. Ogniem i mieczem chcesz narzucic swoje myslenie? Jest pluralizm i szanuj zdobycze POLAKOW z przed 20 lat ! Radykalizm jaki cechuje Twoje wypowiedzi jest chorobliwy > Po co sie tak podniecasz? Na szczescie jest demokracja i wolne wybory zdecyduja nie Ty. Glos swoje poglady jakie chcesz ale nie oczekuj jednomyslnosci bo to dziecinne. wydoroslec pora.

1 1
ID:38200

ananas

Głupi to nie to samo co źli. Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl. A głupiec nie pomyśli ani się nie zastanowi. Działa instynktownie, jak zwierzę, przekonany, że robi dobrze, że zawsze ma rację; dumny, że czepia, za przeproszeniem, każdemu, kto widzi mu się inny od niego samego. Nie wymagaj od niego refleksji...Zawsze będzie taka jak on....denna...

1 0
ID:38205

antydziałkowiec

Dgyby ci ,,zwisało'' to ty byś się nie podnbiecał i nie kwestionował rzeczy oczywistych ,bo przytaczanych przez ,,niezależna prasę '' -jej opinie tez uważasz za nie ,,pluralistyczne''? http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-tns-obop-70-proc-polakow-negatywnie-o-rzadz,1,5026757,wiadomosc.html łacznie z ta informacją?

1 1
ID:38210

ozon

Hej na sanki kolezanki w nocy spadnie puszysty snieg a wiec z gorki na pazurki...itpitd

1 2
ID:38227


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA