Mam pytanie. Czy możecie polecić mi jakaś fajną knajpkę...

Mam pytanie. Czy możecie polecić mi jakaś fajną knajpkę ? Zbliżają się urodziny żony i chcialbym zaprosić Ją na kameralną kolacje. Jest to dla mnie ważne więc oczekuje poważnych Państwa propozycji.

10 komentarzy

antydziałkowiec

Zachowując ,,powagę '' twoich odpowiedzi ,proponuję knajpkę w ...Wąchocku ...

4 8
ID:38307

Zibi.

Proponuję Portofino - dobra dorada albo Aleksander tez dobra sola, miesa w obu dobre natomiast zupki i desery bardzo dobre w Aleksandrze

0 0
ID:38320

mieszkaniec włocławka

Budka z kebapem będzie dobra.

4 1
ID:38321

Soldier

Zorganizuj coś eleganckiego w domu, kup świece dobre wino porozsypuj płatki róż na podłodze i przygotuj dobrą kolację, troszkę pracy i czasu ci to zajmie, ale żona na pewno będzie ci bardziej wdzięczna po takiej kolacji niż gdybyś ją zabrał do wykwintnej restauracji. Myślenie nie boli!

0 0
ID:38345

ozon

"Soldier" caly w tym szkopul ,że już tak obchodziliśmy urodziny i to klika razy. Caly problem polega na tym,ze we Wloclawku mieszkamy od połowy grudnia ubr, i nie znamy miejsc fajnych i milych. Ale dzięki za wpisy i propozycje. Uwagę na temat myślenia wezmę glęboko do serca i za dygresje nie obrażam sie.

0 0
ID:38356

ananas

ozonku.....na rocznicę ślubu zaprosiłem koleżankę małżonkę do Impresji....jest klimat, jest jedzonko są ceny:).......mimo wszystko warto.......
antydziałkowiec....żenada...

2 1
ID:38370

ozon

"owocku" o smaku ananasa! żenada że wpis czy tak ogólnie? Ufam i wybiore "IMPRESJE".Dzięki

1 0
ID:38383

maruda

proponuję wizytę w Retro, to taka , miła fajna restauracyjka na ul. Mickiewicza...albo knajpka nad piwiarnią Warki na Piekarskiej

1 0
ID:38391

zbuntowany_kaloryfer

@ozon, Portofino jest ok., ale pamiętaj aby przyzwoicie dozbroić portfel;)

1 0
ID:38406

dzonny_killer

@ozon... polecam Impresję, jednak tam również musisz liczyć się minimum ze stówką i to bez szaleństw... za to smacznie i sympatycznie :p

2 1
ID:38411


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA