Mam taką refleksje. Zauważylem, że wielu forumowiczów...

Mam taką refleksje. Zauważylem, że wielu forumowiczów przestalo "dawac" glos i jest to "zasluga" NACZELNEGO REDAKTORA ANTYDZIALKOWCA". Ja wiem,że wlasciciel strony nie ma na to wplywu ale za moment forum to "umrze śmiercią naturalną".Metoda "kopiuj i wklej" jaką ciągle stosuje zaczyna być mecząca .....Jeszcze trochę a użytkownikami zostanie może 3 może 6 osób? Nikt nie musi tu "klikać" ale czy tego"naczelny Wkejaczu" chcesz? Robisz złą robote Administratorowi więc może troche refleksji z Twojej strony bo i kota można zagłaskać na śmierć.Na szczęscie jest konkurencja w necie.....Pozdrawiam i Administratora tez.

42 komentarze

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto ozon, ma Pan dużo racji w tym co Pan pisze coraz baczniej przyglądamy się wpisom internauty Antydziałkowiec i prawdopodobnie wprowadzimy ograniczenie kopiowanych wiadomości.
Szanowny Antydziałkowcu, korzystając z okazji prosimy o nie przeklejanie tylu artykułów.

Pozdrawiam

12 8
ID:38313

zbuntowany_kaloryfer

Słusznie prawicie Mr. Ozon;) Np. ja tak właśnie postąpiłem. Typ ten spowodował po prostu, że na naszym Portalu zrobiło się.. hmm - nieznośnie - że użyję takiego eufemizmu;). Niemal całkowicie zawłaszczył sobie portalowe łamy i w dodatku powtarza wciąż te same brednie niczym zacinająca się winylowa płyta;)))

10 6
ID:38315

mazurki

myślę, że najlepszym sposobem na owego PISmena jest ignorowanie jego wpisów! Nauczył się kopiować i wklejać teksty i korzysta z nowej umiejętności, niech się pobawi co nam szkodzi!

4 3
ID:38316

Zibi.

Szanowni Państwo, styl tego wpisu i jego intencja jest niczym retoryka AKTA zatem proponuje nie być tak bardzo rygorystycznymi jak widać z przeczytanych wpisów. Antydziałkowiec zapewne przemyśli sprawę i skończy z plagiatami. nie można jednak ograniczać aktywności kogokolwiek. Internet jest społecznościowym kanałem przekazu informacji zatem każdy może wszystko w granicach dobrego smaku i przyzwoitości nie mówiąc o łamaniu prawa. Antydziałkowiec powinien podnieść poziom swoich wpisów chociażby o rozbudowę własnych komentarzy. Proszę zatem nie komplikować rzeczywistości i nie bądźmy świętsi od B16.

11 4
ID:38318

zbuntowany_kaloryfer

@zibi. Ależ nikt z wypowiadających się nie zakazuje anty-D jego dziwacznej działalności, ani też nie jest jakoś szczególnie rygorystyczny! Rzecz w tym, że owa działalność skutecznie odstrasza innych Forumowiczów, co odbija się na frekwencji tychże, a ostatecznie ma wpływ na koloryt i jakość samego Forum;))

4 2
ID:38322

Lemur

Anty to Anty. Jest ubogi. Jak ten z Torunia.

2 2
ID:38324

johan

Ozon- mam pytanie do Ciebie ,dlaczego dałeś sobie nick Ozon Stowarzyszenie Organizatorów Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych. OZON.
OZON - to polski tygodnik o charakterze społecznym wydawany przez spółkę OZON- MEDIA.
Faktem jest ,że jesteś" MOMUSEM" w złośliwy sposób szukasz dziury w całym

4 3
ID:38325

ozon

"Zibi" Z Acta jak piszesz moj wpis nie ma nic wspolnego po co ten"kamyczek"? Chodzi o "dobry smak" jak napisales a fakt ,ze cos jest spoleczne nie uprawnia nikogo do zaanektowania wlasnie w taki natarczywy sposob bo spoleczenstwo nie lubi jak mu sie cos dyktuje-wiemy to z historii i autopsji. Jesli nasz kolega ma takie ciagoty jak widzimy to niech zostanie blogerem niech utworzy Wlasna strone .Niczyjej aktywnosci nikt nie chce ograniczac ale mialo sie wrazenie ,ze nasz kolega reklamuje ONET . Tak czy siak tez mam nadzieje,ze cos ulegnie zmianie ku zadowoleniu wszystkich a tymczasemFORUMOWICZE TEGO PORTALU LACZCIE SIE!A na marginesie to wolalbym porownanie do F 16!i tu sie usmiechnalem!

2 6
ID:38326

Moher

@~Lemur: Przemówiłeś językiem miłości, bo tylko tak potrafią mówić młodzi wykształceni z dużych miast.

3 3
ID:38328

amityr

Mamy nawet Inkwizycję! To ja tez mam prośbę do 55-cio latka żeby przestał kaleczyć język polski.Naprawdę nie uchodzi.
Nie czyń drugiemu co Tobie ozonku nie miłe.Fe -albo jak wolisz żelazo.

1 1
ID:38330

ozon

"johan" Zadajesz dziwne pytanie? Jesli sugerujesz ,ze jastem niepelnosprawny co samo w sobie nie jest niczym dyskredytujacym to owszem jestem po operacji serca ale stopnia niepelnosprawnosci nie posiadam. Mieszkalem 25 lat poza krajem i nie znane mi sa wszystkie tytuly prasowe a i stowarzyszenia takze nie.Co znaczy "MOMUS" nie bardzo wiem ale poszperam i sie ustosunkuje chyba ,ze zrobisz to TY i uprzejmie na niniejszym portalu wyjasnisz. Raczej troska niz zlosliwosc no ale masz prawo do wlasnego osadu. Jesli Ty dales sobie nick "johan" co mnie kojarzy sie ze STRAUSSEM tym od walcow wiedenskich{taniec mam na mysli nie drogowy walec} no to ja "ozon" a jakie kto ma skojarzenia to dla mnie rybka. I tym akcentem koncze pozdrawiam.

2 4
ID:38337

Obywatel

Antydziałkowiec, antydziałkowcem chłop ma swoje jazdy ale osobnik o nicku Ozon tez nieźle zaczął mącić na tym forum, ale tak to zazwyczaj jest z ludźmi że, w cudzym oku źdźbło zobaczy a w swoim belki nie dostrzeże.

7 3
ID:38342

Soldier

Stado zdziadziałych emerytów chcę przejąć te forum jednak my na to tak łatwo nie pozwolimy.

5 4
ID:38343

Zibi.

@ Ozon - odniosłem wrażenie, ze Ty to społeczeństwo a nawet Ty to rewolucja więc pochamuj sie troche bo z koleiny wyskoczysz. Pamietaj tylko że rewolucja pożera własne dzieci i nie kręć bata na samego siebie. Np dzisiaj chciałem zamieścić fajny dowcip na portalu ale mi go wycieli i nie krzyczę ze mamy do czynienia z cenzurą (bo mamy) tylko staram się przechytrzyć naszego Big Brothera i przemycam swoje nieuczesane myśli. Anty jest swego rodzaju sumieniem dla niektórych i najcześciej jest tak, że oni go atakują. Ja tego nie robie tylko swoje piszę. Pozdrawiam.

8 0
ID:38348

antydziałkowiec

@wloclawek.info.pl: Gratuluję pomysłu na cenzurę -rozumiem ,że wartosciowsze waszym zdaniem jest wypisywanie płytkich bzdur o niczym , niż posługiwanie się faktami ,cytatami dotyczącymi życia codziennego , a podobno jesteście przeciw ACTA ,czyli przeciw cenzurze ? ...tak wynika z podglądu waszych serwerów -czy mam rację ...a może ..naciski się pojawiły ....proszę o rzeczową odpowiedź .

4 3
ID:38354

Tomek.L

Nad ozonem czasem się zastanawiam, antydziałkowcowi walę minucha z automatu nawet nie czytając. Najlepszym rozwiązaniem jest rzeczywiście ignorowanie zawodnika. Jeżeli ktoś uważnie przegląda inne włocławskie strony - dostrzeże wpisy o wiadomej retoryce tylko pod innymi nick-ami. Ludzie piszmy, bo o to chodzi, ale z sensem.

2 1
ID:38357

ozon

Z tym kaleczeniem to po trosze masz racje . Tak to jest jak wiele lat pracuje się i operuje innym językiem.Mam jednak nadzieje,że z czasem pozbęde się "złych nawyków".A teraz słowo do "Soldiera" jestem czynny zawodowo i nie uważam się za zdziadziałego jak się wyrazileś no a zwrot o przejęciu forum to już przesada i ta "grożba" rozbawiła mnie. Zabawni jesteście i mało refleksyjni no ale cóż na tym polega "koloryt" internetu. Już widze te "barykady".Słodkiego wieczoru ....

1 2
ID:38362

amityr

@~Soldier:
Co mi ta. Zapytam albo jeszcze poczekam.Może jakiś statut opublikujesz. To ma być stowarzyszenie , czy co?

1 1
ID:38365

Johan

@~ozon:- ja nic kolego nie sugeruję ,jeśli chodzi o mój nick to urodziłem się w Dani i tam imię , jest bardzo popularne,natomiast jeśli chodzi o pojęcie MOMUS ,możesz sprawdzić w Wikipedii, ale podam ci definicje tego pojęcia-

DOKUCZLIWY NADGORLIWY KRYTYK SZUKAJĄCY DZIURY W CAŁYM . znowu nutka upierdliwości twojej,pisząc o walcu, mając na myśli nie walec drogowy Jesteś "yntelegentny" kilka dni temu też pisałeś o kundelkach PISowskich ,które mogą sobie poszczekać , chyba amnezji nie masz.Jeśli komuś coś zarzucasz to sam musisz być w porządku( AMNEZJA TO ZANIK PAMIĘCI)


2 2
ID:38367

ananas

Nikt nikomu nie zabrania artykułować swoich przemyśleń na wiele różnych sposobów. Można dodawać liny, wklejać wpisy zgodne z naszymi poglądami, zapatrywaniami, ale proszę Was.....wszystko powinno mieć jakieś racjonalne uzasadnienie...Jeśli niektórzy z Was uważają, że wystarczy coś skopiować i wkleić, i ma to zastąpić dyskusję nawet na byle jaki temat, to paru z nas od dłuższego czasu udowadnia że jest to bardzo proste. Tylko, czy takie forum ma racje bytu? Przypomnijcie sobie ilu nas tu było na początku a ilu zostało teraz. Trudno nie zgodzić się z kaloryferem..

2 0
ID:38368

antydziałkowiec

@~Zibi.: ,,prawda w oczy kole'' - to przysłowie klakierom nie bardzo pasuje więc postępuja jak obywatel Piszczyk ...,,tow dyrekotorze ,nie wiem czy to ważne ale ....Kowalski o panu mówił , że ........trzeba im tą ,,naleciałość'' wybaczyć .

3 4
ID:38374

ozon

"Zibi"robisz z igły widły. Jeśli pohamowalbyś emocje to wyrażnie napisalem,że we wszystkim ważny jest umiar i że ciągłe powoływanie się na onet jest swego rodzaju reklamą co z marketingowego punktu widzenia jest szkodliwe dla portalu na którym to ma miejsce. To są podstawowe zasady i zapewne też bys nie chciał tego gdybyś Ty był właścicielem to tak w skrócie. Zapewniam ,że to nie jest nic osobistego do kolegi "anty...." . Internet to specyficzne miejce, kieruje się swoimi prawami ale granicy nie należy przekraczać przynajmniej drastycznie. Każdy ma swoje emocje ,każdy ma swoje sympatie polityczne i nic w tym dziwnego.Jestem tu"nowy" nie podzielam wielu pogladow ba tryskam radością życia i chyba TO irytuje niektórych najbardziej. Gombrowiczowskie "dorysowywanie mi gęby rewolucjonisty" rozśmiesza mnie tylko .Zbyt wiele złych emocji wkoło ale jako urodzony optymista ufamże to minie.Też pozdrawiam.

2 3
ID:38376

ananas

"Anty jest swego rodzaju sumieniem dla niektórych i najcześciej jest tak, że oni go atakują"......to musi by odpowiedź systemu....nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie wykoncypował....czas umierać...

3 2
ID:38377

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto Antydziałkowiec,
nie chodzi o cenzurę i naciski się nie POjawiły jak to Pan pisze, tylko forum jest dla internautów i liczymy się z każdym zdaniem osób odwiedzających nasz portal. Mam propozycję dla Pana proszę zebrać wszystkie linki i wkleić w jednym poście a nie co chwile linki podawać - niestety trochę to zaśmieca nasze forum.

Pozdrawiam i liczę na zrozumienie

9 1
ID:38379

antydziałkowiec

@wloclawek.info.pl: Rozumiem ,że stwierdzenie ,,forum jest dla internautów i liczymy się z KAŻDYM zdaniem osób odwiedzajacych nasz poratal'' jest Waszym credo nie tylko z obowiązku ,ale również z zasady WOLNOŚCI INTERNETU , która ostatnio podlega ostrej ocenie internautów w związku z ACTA ...Jeśli tak to i ,,ozon '' i ,,antydziałkowiec '' ,i ,,ananas '' ...i innni mają JEDNAKOWE prawo do wolnej wypowiedzi na wolnym forum w ramach obowiazujacego ustawodawstwa i cywilnej odpowiedzialności (na podstawie KC) bez wzgledu na ich poglądy polityczne czy religijne -czy tak ? A jeśli tak to podpieranie swoich racji prawdziwymi argumentami -CYTATAMI TEMATYCZNYMI - musi być dozwolone . Inaczej sens WOLNEGO INTERNETU staje się pustym słowem . Rozumiem również ,że określenie ,,nasze forum '' dotyczy wszystkich INTERNAUTÓW na nim przebywajacych ,czy tylko Was jako moderatora ? Z poważaniem -antydziałkowiec .

2 5
ID:38380

ozon

i jeszcze raz zwracam się do "JOHANA' Przywolujesz moj wpis o pieskach ,kundelkach ale manipulujesz bo NIE MA TAM SLOWA PiS. Chcialoby sie powiedzieć "uderz w stół>>>>>Jeśli obraziłem przepraszam bład popełnić rzecz ludzka ale tkwić w nim to już tchórzstwo. Wiele razy byłe tu atakowany w niewybredny sposób ale cóż. każdy "obcy" musi dostać"baty" Czekam tylko kiedy dowiem sie że Polska dla Polakow. Nie jestem małostkowy więc puszczam te "różności" mimo uszu. Uważam że dalsze"kruszenie kopii" nie ma sensu a życie zbyt krótkie żeby bzdurami się przejmować. To by było na tyle dyskusje ze swojej strony uważam za zakończoną dobrej nocy WSZYSTKIM życze

2 3
ID:38382

zbuntowany_kaloryfer

@anty-D. Operujesz pojęciami "dozwolone", "niedozwolone", "prawo", "obowiązujące ustawodawstwo" i in. - a tu absolutnie nie o to chodzi! Mowa jest raczej o swego rodzaju internetowym savoir vivre, czyż nie?;)

4 1
ID:38386

zbuntowany_kaloryfer

Uzupełniając wcześniejszy post dodam jeszcze - posługując się przykładem - co następuje: powiedzmy, że jesteś na przyjęciu. Siedzisz z gośćmi przy stole i zaczynasz notorycznie pierdzieć, bekać i dłubać w nosie;) Prawo ani żadne ustawodawstwo nie zakazuje Ci tego! A jednak nie zdziwiłbym się, gdyby z powodu takiego zachowania gości przy stole zaczęło jakoś dziwnie ubywać;]]]

4 0
ID:38387

Johan

@~ozon:Zadaj sobie trudu i znajdziesz co pisałeś.Ubolewam ,że dopadła Cię amnezja ,trudno choroba nie wybiera.Wracaj chłopie do zdrowia

0 2
ID:38389

moher

@~Soldier: a co za duże poczucie własności masz ,pisząc "stado zdziadziałych emerytów chce przejąc to forum "Chłoptasiu ludzi porównujesz do stada?

1 3
ID:38390

Zibi.

Ozon, jak jesteś nowy to ucz się i nie wkładaj kija w mrowisko. Chcesz ograniczać swobodę wypowiedzi i zobacz jaką zadymę wywołałeś nieprzemyslanymi słowy. Tutaj ludzie chcą się czuć wolni w granicach o jakich pisałem wcześnej. Zrozum że twoja interpretacja przyzwoitości i dobrego smaku będzie odmienna od każdej innej osoby. Więc przede wszystkim wolność i swoboda. Kosztem tego sa różne nieciekawe, prostackie i poniżej poziomu przemyslenia. Człowiek tolerancyjny czyli wolny od schematów, pruderii i konwenansów lokalnych koterii powinien być ponad to wszystko i pisać to o czym myśli i czuje a nie czepiać się autorów poszczególnych wpisów i strzelać w niego osobistymi ucieczkami. To dopiero jest prostactwo. Szanujmy tą wolnośc, którą tu jeszcze mamy. Pozdrawiam wszystkich.

3 1
ID:38394

włocławianka

jak kiedyś z przyjemnością zaglądałam na ten portal - tak obecnie już robię to sporadycznie. Właśnie przez tych kilku nawiedzonych, którzy okupują tą stronę. Proponuję im założenie swojego portalu i tam się wyżywać. Pozdrowienia dla pozostałych.

4 1
ID:38395

Moher

@~włocławianka:
BUNT MŁODZIEŻY

Wizerunek odpowiedni
dla osobowości wielu
.. zbyt ambitni jedni..
.. a drudzy.. bez celu..
dzielą świat na dwie skrajności:
na tych z wielką pensją
- po krańce wytrzymałości
z lichą egzystencją..
Tam, niemoc się szerzy..
brak perspektyw.. puste słowa..
.. i stąd bunt młodzieży:
kolczyk w uchu.. łysa głowa..
.. głośna muzyka.. okrzyki..
alkohol.. dziwaczne ciuchy....
sekty.. seks.. i narkotyki..
pałki.. i łańcuchy !

Na poprawę tej jakości
szanse są znikome :
zrozumienia brak.. miłości..
.. wszystkie chwyty dozwolone..
Zagubionym, duszę gniecie
nagminność masek, na twarzy..
Jak odnaleźć się w tym świecie
i nie żyć, jak "starzy ".. ?
.. bo niestety, ci nie mogą
być prawdy ostoją..
Ich nauki, swoją drogą..
.. przykład.. idzie swoją..

Anna Wojdecka

1 3
ID:38400

ozon

Johan! Powiedziałem "przepraszam" i kwita> Co kogo dopadło to już pozostawmy bo zaczyna się"piaskownica" i "magiel". Zibi. Uzurpujesz sobie jakieś "prawa".Zaprzeczasz sam sobie bo wolność wypowiedzi dotyczy wszystkich. Ty i inni macie "problem"z faktem ,że nie narzekam, nie opluwam czyli jestem "Niestandardowy" ale to już pozostawiam Waszemu rozsądkowi.

1 3
ID:38407

antydziałkowiec

@zbuntowany_kaloryfer: Tak, ponieważ moi profesorowie uczyli mnie szacunku do prawa regulującego stosunki międzyludzkie(w tym KC) , a przez to szacunku dla drugiego człowieka , ale szacunek wcale nie wyklucza krytyki i podkreślania własnego zdania . Nie musimy się lubić ,ale powinniśmy się sznować !!! I wtedy nie dochodziłoby do takich kompromitujacych sytuacji jak ta dzisiejsza w sejmie . I na koniec refleksja -jeśli tak łatwo skłócić tak małe forum to wiek emerytalny można (metodą- dziel i rządź) podnosić do 100lat bez obaw o konsekwencje , a ACTA wprowadzac bez konsultacji...Chyba ,że młodzież nie pozwoli się dzielić ......i....

2 7
ID:38414

Johan

@~antydziałkowiec: Brawo, brawo i jeszcze raz brawo, z wyrazami szacunku Johan

3 4
ID:38418

zbuntowany_kaloryfer

@anty-D. Zgadza się - tylko, że Ty uskuteczniasz tę swoją "krytykę" z taką "szybkostrzelnością", że pistolet maszynowy czerwieni się ze wstydu haha;)
Ps. Nie uważam żebym się z kimkolwiek tu kłócił. Po prostu piszę to, co myślę. Z ciekawością zapoznaję się z poglądami innych Forumowiczów, a przy tym nieźle się bawię;)

2 2
ID:38424

antydziałkowiec

@zbuntowany_kaloryfer: ,,szybkostrzelność '' riposty...... , czy uważasz ,że to wada ? Tyle ,że podobnie jak w konwersacji towarzyskiej , jeśli przeciwnikowi zaczyna brakować refleksu(....) i agrumentów to zaczyna przebierać nogami pod stołem i atakować gospodarza domu ,że....... schabowe przypalił ....a wódka za ciepła ....tu też takich nie brakuje ...a jeśli chodzi o zabawę traktuje to podobnie ,a że ..........i ......i.........lubią by ich było na wierzchu ..... to ich problem ....i ich argumenty ...lub ich brak .

3 3
ID:38432

Tomek.L

Anty - bądźmy szczerzy przecież do Ciebie żadne argumenty nie docierają. Masz światopogląd ukształtowany jak Aleksiej Stachanow ciąg na robotę i nie widziałem żebyś Przyznał komuś rację nawet jeżeli dostaniesz "kontrlinka" świadczącego o Twoim błędzie.

4 1
ID:38464

antydziałkowiec

@~Tomek.L: Rozumiem ,że swoje ,,inteligentne''docinki na forum traktujesz jako przejaw oceny poglądów innych ? Jeśli tak to każdy niezależny pogląd jest wartościowszy od twoich ,,kup...letów''...bo świadczy o wysiłku umysłowym autora ....

2 2
ID:38479

Tomek.L

A ile jest niezależności w przekopiowaniu linka z portali współpracujących z tak opiniotwórczą prasą jak F... i S.E. Jeżeli dla Ciebie wysiłek umysłowy to "control copy - control paste" to gratuluję. Niestety swą postawą Doprowadziłeś do tego, że nie chce mi się już czytać Twoich postów. Utrzymując Twą retorykę POzdrawiam i żegnam ozięble.

1 1
ID:38492

wloclawek.info.pl

poza tym drogi antydziałkowcu, internauci zaglądają także na Onet
samo wklejenie linka jest nie w porządku, to jest forum dyskusyjne
skoro wklejasz, to ustosunkuj się do podanego newsa, rozpocznij sensowną dyskusję na ten temat

3 1
ID:38832


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA