Może temat niestosowny w miejscu, gdzie poruszane są sprawy...

Może temat niestosowny w miejscu, gdzie poruszane są sprawy kluczowe dla kraju i (nie boję się tego powiedzieć) świata, niemniej zaryzykuję. Za chwilę Dzień Kobiet, więc mam pytanie do pań. Kochane nasze...czemu na okrągło chodzicie w portkach?? Jak Was poznawaliśmy, byliście zwiewne, podniecające, pełne kobiecości. W sukniach, spódnicach, kieckach. Potem ślub, czyli ostatnia okazja, żeby zobaczyć swoją lubą w iście kobiecej krasie....A co potem? Zakuwacie się w te przeobrzydliwe dżinsy, w których w żadem sposób przypominacie kobiety. A potem dziwicie się, że nie adorujemy Was, ale kogo mamy adorować.....babochłopa? Apeluję...kobitki, pooglądajcie stare zdjęcia, popatrzcie jak wyglądały Wasze mamy i zróbcie coś z sobą do jasnej ciasnej, dla naszego i Waszego dobra:)))

17 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@ananas - a ja mam to szczęście, że moja luba b. często pomyka w spódniczkach;)

4 3
ID:38426

ozon

Stary! Trafiłeś w sedno Moja żona stwierdziłaże kobiety przez te portki zatraciły naturalny wdzięk w chodzeniu. Apel całkiem słuszny i wytłumaczcie nam facetom o co w tym chodzi?

3 3
ID:38427

ananas

zazdraszczam

2 3
ID:38429

antydziałkowiec

Czy tylko o to chodzi ....?

3 4
ID:38433

wadera

http://i42.tinypic.com/idvfid.jpg

2 0
ID:38436

Zibi.

Ananas z kim ty sie zadajesz...hihihi??? Chyba że z Ciebie taki dusigrosz, że swoim kobietom nie kupujesz sukienek i sexownej bielizny...Inicjatywa też leży po Twojej stronie. To nie ładnie w przeddzień 8 Marca obwiniać niewiasty.

8 0
ID:38441

dzonny_killer

@ananas... masz 100% racji... na szczęście moja luba również jak p. Kaloryferowa zdecydowanie preferuje spódniczki i sukienki... :p

4 2
ID:38443

Soldier

Czyli twoim zdaniem kobieta w dżinsach nie wygląda jak kobieta ??.. ciekawy masz tok myślenia ananasie nie powiem heh jak dla mnie kobiety w dżinsach są tak samo piękne jak te w spódniczkach czy sukienkach :)

4 1
ID:38450

ozon

Panowie! Chodzicie po ulicach i chyba widzicie ,że większa część kobitek lata w portkach właśnie? Chwali sięże widzicie TYLKO swoje kobiety ale ogolnie "ananas" ma racje. Skąd te tendencje u pań do męskiego stroju? A jesli "ananas" jest lekki problem u Ciebie to faktycznie zakup jakąś fajną kiecke czy spódnice ale wiesz delikatnie bo damy mają chumory. Sukcesu życze.

4 4
ID:38452

ananas

dooobra....kupię tę kieckę....niech Wam będzie, że marudziłem...

4 2
ID:38455

zbuntowany_kaloryfer

A @anty-D jak zwykle ma jakieś anty i znów nie wiadomo o co facetowi chodzi. Jak Ci się facet nie podobają panie w spódniczkach to proponuję odziać swoją w zgrzebną sukmanę z surowego płótna, fryz jej zrobić a`la św. Franciszek i puścić w miasto;) Będzie taka seksowna, że nawet jednooki garbus się za Nią nie obejrzy - i nie będziesz musiał być zazdrosny haha;)

4 4
ID:38459

zbuntowany_kaloryfer

@wadera - a Ty to która z tych trzech ślicznych księżniczek?;)))

3 4
ID:38460

Zibi.

Ale z was szowiniści i betony. dlaczego kobiety nie miałyby chodzić w spodniach. Zobaczcie jak sexi wyglądają kobitki w leginsach czy innych obcisłych spodenkach.

8 3
ID:38474

Stacha

Interesuje Was wygląd ?- a to nie wszystko-najważniejsze jest wnętrze Kobiety kocha się zawsze a nie od święta.

0 0
ID:38490

pietreq

Ja tam lubię kobitki zarówno w spodniach, jak i w spódniczkach, a nawet w długich sukienkach. Ważne aby krój i kolorystyka ubioru była dobrze dobrana do figury i urody kobiety. Dla mnie liczy się styl. Najbardziej kobiecym ubiorem wydają mi się jednak być sukienki.

3 0
ID:38497

dzonny_killer

@~Zibi.: tu nie chodzi o szowinizm, tylko o gusta, o których niby się nie dyskutuje... :p pic polega na tym, że zdecydowanej większości mężczyzn po prostu podobają się kobiety, które wyglądają kobieco - czyli nie mają na pupie "portek", nie mają włosów o długości np. liczby pi etc.

@~Stacha: rozmawiamy o wyglądzie - "modzie", a nie stricte o kobietach... zatem skupiamy się właśnie na wyglądzie... oczywistym jest również, że mijając atrakcyjną kobietę, dziewczynę na ulicy spojrzę na nią i ocenię jej wygląd i pójdę dalej... nie będę się zastanawiał jakie ma "wnętrze"... nie noszę codziennie ze sobą katany, aby móc to sprawdzić... :p

4 2
ID:38508

antydziałkowiec

@zbuntowany_kaloryfer: chyba ostatnio przez Wąchock jechałeś , albo byłeś na ,,proszonych kunsultacjach'' , bo poziom ,,dowcipu'' podobny , by nie powiedzieć ...trąci myszką .....zepsutą...

0 1
ID:38552


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA