POmyśl zanim wjedziesz na ,,nową'' autostradę ...

POmyśl zanim wjedziesz na ,,nową'' autostradę ...http://biznes.onet.pl/inspektorzy-budowlani-nie-beda-podpisywac-odbioru-,18496,5034618,1,prasa-detal - w razie wypadku ubezpieczyciel nie POzostawi POszkodowanemu złudzeń i odeśle PO odszkodowanie do .....pana premiera !!! W czasach ,,600% normy'' inspektorzy budowlani też nie podpisywali odbiorów bydynków .....bo robili to ,, znajęcy się na wszystkim sekrytorze partyjni''...na egzekutywach ...a potem na popijawach .

19 komentarzy

antekbosy

Rano kiedy odkręcamy kran, myjąc zęby (jeśli je mamy), nikt z nas nie zastanawia się na tym, że gdzieś daleko są tacy, którzy nie mają jej na wyciągnięcie ręki.

6 7
ID:38724

ozon

...."dzięcioł w drzewo pukał dziewcze płakało...."

6 8
ID:38728

Koalicja Moherowa

@~antekbosy: Pisząc takie" mądre" teksty, to jesteście na haju?
My Koalicja Moherowa jesteśmy bardzo zaniepokojeni ,pisze@ ozon że dzięciol w drzewo stuka @ antekbosy o zębach .Chłopcy -co jest z wami?czy nie potraficie zapanować nad swoimi emocjami.

5 7
ID:38735

Johan

Dwa tygodnie normalnych mrozów podczas zimy i autostrady i inne drogi już są do remontu generalnego,ale w kampanii słyszałem jak niektórzy ogłupiali bezrozumną gawiedź,że jesteśmy mistrzami w wydawaniu unijnych pieniędzy.
Teraz prokuratura powinna przepytywać tych "mistrzów świata" w wydawaniu nieswojej kasy.

8 7
ID:38736

ananas

A propos bycia na haju..:
"W Madrycie było ponad 2 miliony, byłem duchowo z nimi. Jestem katolikiem i "moherowym" beretem. Nie stydzę się tego, gdyż moj syn księciem, a moja córcia księzniczka. Ich ojcem jest Krółow Król i Panów Pan. Ja tylko w tym uczestniczyłem z jego woli.". Ciekawe z czego pociągał ten moher:)

6 5
ID:38739

ozon

a no tak jest bo do "bylejakowości" jesteśmy przyzwyczajeni a i różnej maści biznesmeni szybko chcą zrobić kase i efekty widać> Mentalnie dalej tkwią w większości w socjaliżmie. W każdej pracy są tacy,którzy pracują rzetelnie i tacy ,którzy kombinują. Tego nie unikmniemy jeszcze długo i jakikolwiek rząd by nie był nie jest w stanie zapobiec takim "nawykom" . Troche wody w Wiśle upłynie zanim to się stanie ale stanie się na pewno.Cwanikom mówimy stanowcze nie i zyski paru takich stopnieją a nic tak nie boli jak uderzenie po kieszeni. ZAPAMIĘTAJĄ więc inni.Czego sobie i państwu życze.

5 5
ID:38742

ozon

To rebusy ale dla inaczej myślących więc nie dziwi że nie dajecie rady ."KM" .

5 7
ID:38745

szuja

@ananas: Co ci, co ci?Może brak ci cioci?

3 8
ID:38753

ananas

szuja...wyróżniamy cztery fazy choroby alkoholowej.......Pewnie wiesz, co to faza przewlekła?..pojawiają się zaburzenia psychiczne, od nieokreślonych stanów lękowych, aż do psychoz alkoholowych włącznie....mimo wszystko, życzę ci jak najlepiej..

5 5
ID:38760

antydziałkowiec

Dla ścisłości -tu nie chodzi o ,,autostradę'' do Wąchocka ,tylko o te okrzyczane przez Tuska AUTOSTRADY dla Niemców na Euro 2012....

4 8
ID:38763

antekbosy

Alkoholizm to jest ciężka choroba. Nie można samodzielnie wyleczyć alkoholika. Leczenie alkoholizmu wymaga od chorego uznania, że nie da się zapanować nad piciem, utrzymać go w ryzach, właściwie kontrolować. Jedynym wyjściem jest jak mówią Anonimowi Alkoholicy uznać swoją bezsilność wobec alkoholu i całkowicie z niego zrezygnować.

5 6
ID:38775

ozon

Ej,koledzy nie wiem czy to żarty pod adresem @szui ale jeśli nawet no to nie tak Panowie nie tak>Nie wiem czy się znacie czy nie ale takie osobiste wycieczki ....Proszę dajcie spokój.Dzięki

1 2
ID:38782

Ada

Jeeli autostrady nieskonczone i inspektorzy budowlani majcy troche oleju w gowie nie odbiora tej fuszerki to chyba sam Tusk przyjedzie na odbi

2 3
ID:38793

zbuntowany_kaloryfer

Jak ja uwielbiam te Ady erupcje geniuszu;))) Ta dziewczyna nie mieści się w żadnych kategoriach. Ba, sama w sobie stanowi pewnego rodzaju kategorię;]]]

4 5
ID:38798

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Takie osoby jak ty nie powinny zabierać w tym wątku głosu. Przecież wyraźnie napisano ,że to wątek dla myślących. Już w pierwszym zdaniu anty pisze POmyśl... Hahaha

4 8
ID:38812

antydziałkowiec

@zbuntowany_kaloryfer: A może ty określisz swoje ,,kategorie'' bez konkretów , bez faktów , polegające na przy.....niu innym ?

4 7
ID:38822

szuja

Ale smród poleciał z pękniętego kaloryfera.

4 6
ID:38838

ananas

szuja...chłopie, nieodparowany jesteś? masz loty niczym antytatuś....

1 2
ID:38944

antydziałkowiec

A Tuskowe autostrady na euro ...,,w krzokach'' i nawet klaskanie nie pomoże ...,,zakłamywaczom'' .

0 1
ID:38987


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA