Czy macie Państwo jakiś sposób na to aby REKLAMOWE DRUKI...

Czy macie Państwo jakiś sposób na to aby REKLAMOWE DRUKI nie znajdowały się w skrzynce? Te tony makulatury obciązają nas nie tych,których reklame dostajemy. To jakiś obłęd jest.

22 komentarze

negocjator...

mieszkam na osiedlu zamkniętym ! jedyna reklama to sklep z kauflandu ... żadnych innych śmieci nie dostaje ! a jak chce sprawdzić oferty to klikam w internet GAZETKI REKLAMOWE i mam wszystko co mnie interesuje !

1 1
ID:38718

zbuntowany_kaloryfer

Zawsze można odkręcić skrzynkę;]]]]]]]]

4 1
ID:38725

ozon

No niestety mieszkam w domku pod wLocLawkiem skrzynka na bramie dostępna niestety.Dziwi mnie to bo tam gdzie mieszkałem przed przeprowadzką wystarczyło nakleić tzw "zielony punkt" i nikt niczego co było reklamą nie wkładał. Było to poza krajem i może dlatego? Gdzie szukać jakiegoś przepisu czy co?uf wydaje mnie się że to walka z wiatrakami...

3 2
ID:38726

ozon

"zbuntowany..." nie bądż taki dowcipuszek! Rachunki JAKOŚ muszą dotrzeć więc nie mam wyjścia. Intensywnie myślimy z żoną i znając Jej kreatywność coś wymyśli....napisze o tym.

2 1
ID:38731

ananas

ozon...to kwadratura koła...tego nie da się ogarnąć. Ani naklejki "proszę nie wrzucać ulotek", ani rozmowy z roznoszącymi nie dają rezultatu....jeśli Twojej żonie uda się coś wykoncypować, ma u mnie czekoladę:)

5 1
ID:38738

zbuntowany_kaloryfer

@ozon, no toć jaja sobie robię;)
A tak na serio: myślę, że nie uda się Wam opracować skutecznej strategii antymakulaturowej.
Dodam jeszcze, że od kilku miesięcy siedlisko Kaloryferów przestało być nękane pIsmem. Tak po prostu przestali podrzucać to ścierwo.

5 1
ID:38741

szuja

@~ozon: Te koleś pisałeś ,że przebywasz za granicą itd. Coś ci się we łbie pokićkało?

4 6
ID:38752

ananas

szuja...tu masz fazę krytyczną (wiesz o czym piszę)....
"pogłębia się w nim poczucie winy, niezadowolenia z siebie, które kompensuje agresywnością wobec innych". Odpocznij.....

5 3
ID:38761

antydziałkowiec

@szuja: za granicą ...Wąchocka ...wraz z kolegami...

2 5
ID:38764

ozon

@szuja wróciłem doczytaj jeśli masz amnezje.

3 1
ID:38780

Koalicja Moherowa

@ananas: To dla ciebie słowa modlitwy
. Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym,
czego nie mogę zmienić,
odwagi,
abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i mądrości,
abym odróżniał jedno od drugiego.

4 1
ID:38786

ananas

O...widzę onan atakuje.....

3 3
ID:38789

ozon

"AnTy" była kiedyś taka piosenka :" szeptem do mnie mów, mów szeptem-niech Twych słów naucze się na pamięć , szeptem mów bo szeptem się nie kłamie..."

3 4
ID:38795

olo...

Chyba jedyne rozwiązanie gdybś dogadała sie z listonoszem, a szkrzynke przenióśł na drzwi i dał mu klucz od bramy (Furtki) i kiedy trzeba to coś dostarczy i nic nieporządanego nieotrzymasz

0 0
ID:38796

zbuntowany_kaloryfer

Co racja to racja @ananas. Choć oczywiście nie możemy tego jednoznacznie stwierdzić to intuicja bardzo mocno i wyraźnie mi podpowiada, że twórczość szuja to produkt człowieka będącego w bardzo zaawansowanym stadium alkoholizmu. Toż to kompletny - niemal niezrozumiały - bełkot. Zauważ, że anty-D i różne odmiany moherów prezentują mocno osobliwe, dziwaczne i szalone, ale jakieś tam poglądy. Jakieś tam stanowisko zajmują wobec różnych wydarzeń, osób czy zjawisk. A ten nieborak jest zwyczajnie chory - pisze niczym obłąkany, chaotycznie, bez ładu i składu, bez cienia logiki... Nie mówię tego złośliwie; Wystarczy przeczytać kilka Jego ostatnich wpisów żeby się o tym przekonać.
Znałem kogoś, kto miał niemal identyczne "loty" (pod koniec życia) po długich ciągach alkoholowych. Tak jak szuja mocno niezrozumiale bełkotał właśnie - nawet jak chwilowo nie pił. Właściwie nie można było być pewnym czy facet próbuje nawiązać kontakt czy mówi na głos sam do siebie. Niby słyszał wszystko, niby reagował (choć często z dużym opóźnieniem) ale jego umysł przebywał w jakimś świecie równoległym.

5 2
ID:38799

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Jako zlewak z Golan masz urojenia podobne do tego znalezionego w Zakopcu. Rozumiem cię. Ale w dalszym ciągu powinieneś być pod psychiatryczna opieką.Hahaha

2 5
ID:38809

Bacha

Ja kiedyś dzwoniłam do baby ze szpitala na B...., żeby ją opiórkować za papiery wiszące u mnie na klamce, (dla jasności - to były reklamy bezpośrednio powiązane ze szpitalem) ale poza wyrzuceniem z siebie złości niewiele to dało.... Zawsze zostaje pozew na podstawie uchwały o obowiązku utrzymania czystości i porządku na terenie miasta, ale kto by się chciał z tym badziewiem latami sądzić? Jedyne wyjście, przynajmniej dla tych mieszkających w blokach, to nie otwierać klatki i gonić dziadostwo.

1 1
ID:38817

antydziałkowiec

@~ozon: To dedykacja raczej do ...twojego idola , kłamiącego na lewo i prawo i o czym się tylko da -tak jak o ,,przeczytaniu i podpisaniu ACTA'' dla dobra Polaków ...

2 5
ID:38825

Soldier

Wszystko ok tylko nie wzieliście pod uwagę tego że, ludzie często ci najbiedniejsi zarabiają na roznoszeniu ulotek i często jest to ich główne źródło utrzymania. Ciężko co niektórym dogodzić, ludziki nic wam nie pasuje, czy tak trudno wziąć te ulotki które was nie interesują i wyrzucić do kosza? Bo mi się wydaje że z lekka przesadzacie i szukacie dodatkowych problemów. Postawcie się czasem w sytuacji innego człowieka w tym przypadku roznosiciela ulotek.

4 0
ID:38829

szuja

Mnie ulotki nie przeszkadzają. Jak się dużo uzbiera wymieniam na papier toaletowy.

1 4
ID:38837

zbuntowany_kaloryfer

@solider - osobiście współczuję ludziom zmuszonym żyć z czegoś takiego; Nawet zawsze biorę ulotki, które rozdają np. na pl. Wolności.
Irytowałem się tylko na "PiSmo", którego już - jak wcześniej wspomniałem - od kilku miesięcy (uff!) nie przynoszą;)

4 2
ID:38843

ozon

Dzięki za rady . Z tym przeniesieniem skrzynki to nie problem ale te ulotki tak czy siak wrzucane są przez ogrodzenie.. no nic podumamy i jak znajdziemy "patent" dam znać za darmoche. A teraz słowo do "Soldiera" tak masz w pewnym sensie racje ale dlaczego to inni mają z tego tytułu ponosić koszty związane z opłatami za wywóz śmieci? Ja jestem gotowy dać temu roznosicielowi jakieś pieniądze ale problem jest szerszy i tak uderzy rykoszetem w każdego z mieszkańców więc gdzie sens? Jakoś trzeba to "ucywilizować" i nie uszczęśliwiac nikogo na siłe a tu na to wygląda...Pozdrawiam

4 2
ID:38844


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA