Emerytury Polaków idą na złom ......

Emerytury Polaków idą na złom ... http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-stracila-400-mln-zl-gawron-na-zlom,1,5037123,wiadomosc.html - i ciągle musimy oszczędzać -tzn owce ,bo POlitykierów to nie dotyczy ...

37 komentarzy

wloclawek.info.pl

drogi antydziałkowcu

Internauci zaglądają także na Onet, nie ma potrzeby codziennego wklejania kilku/kilkunastu artykułów stamtąd. Samo wklejenie linka jest nie w porządku, to jest forum dyskusyjne, więc link do czyjegoś artykułu powinien być tylko dodatkiem do jakiegoś tematu, jego uzupełnieniem. Jeżeli jednak czujesz potrzebę komentowania dużej ilości artykułów Onetu, udzielaj się pod nimi

Administracja forum prosi Cię uprzejmie drogi antydziałkowcu o ograniczenie liczby odnośników przez Ciebie wklejanych. Według większości użytkowników w ten sposób zaśmiecasz forum, a forum jest do dyspozycji wszystkich, nie tylko Twojej. Często ważny dla włocławian temat ginie w zalewie onetowych linków, a nie o to tu chodzi.

Dlaczego sam nie rozpoczniesz jakiegoś tematu, tylko kopiujesz gotowe (często tendencyjne, wiadomo jak działają media) teksty? Tak ciężko pomyśleć samemu? Oskarżenia o cenzurę w tym momencie nie mają racji bytu. Nie chcemy kneblować nikomu ust. Chcemy po prostu czegoś więcej niż skopiowanego linka, nie na tym polega dyskusja na internetowym forum.

Proponuję zebranie dziennej porcji linków i wklejanie jej w jednym temacie.

Pozdrawiam

28 4
ID:38856

antekbosy

Ten again.

5 6
ID:38857

DonPerchino

@wloclawek.info.pl: Dobrze mówicie ;]

12 4
ID:38860

Tomek.L

Anty - ja bym się obraził - na zawsze :)

6 4
ID:38874

Johan

@wloclawek.info.pl: Przepraszam że pytam ,a czy takie wpisy jak :onana się po każdej pozytywnej ,czy negatywnej opinii na temat swoich wklejanek,do serca przytul psa,Madalińska do Gadalińskiej .Siedzi sroka i twierdzi.Kaczuszki -wiesz maki są czerwone jak róże.Sugerowanie jednemu forumowiczowi ,że jest alkoholikiem . Podawanie przepisu kulinarnego nie mającego żadnego związku z poruszanym tematem.Teraz stanę w obronie @antydziałkowca a cóż takiego złego robi ten @antydziałkowiec ?to że podaje link do zapoznania się z tematem, mając na myśli, że odbędzie się rzeczowa merytoryczna konwersacja,na argumenty to jakie otrzymuje opinie, podałem na początku mego komentarza. Fala złośliwości ba nawet nienawiści ,która wylewa się naszym portalu skłoniła mnie do napisania tego komentarza.
Ja rozumiem potrzebę wyrażania swoich opinii, próby przekonania do swoich poglądów ,oceniając zachowanie nie będę tu wymieniał z nicka którzy wiodą prym!

Z wyrazami szacunku .Pozdrawiam

6 7
ID:38875

antydziałkowiec

@wloclawek.info.pl: Dziękuję za zainteresowanie moderatora ,,życiem '' na forum .Rozumiem ,że uwagi dotyczą WSZYSTKICH WKLEJAJĄCYCH .Ale zgodnie z zasadą WOLNEGO INTERNETU jest wolność wypowiedzi z zachowaniem szacunku dla innych internautów i zasad poprawnej polszczyzny -nie tak jak w ACTA, gdzie są równi i równiejsi .Przewaga komentarzy pozytywnych świadczy o zainteresowaniu tymi wpisami opartymi o FAKTY i CYTATY z Onet . Ja nie mam pretensji o ,,wierszyki '' pisane przez innych po to tylko , by zaistnieć na forum .Mam nadzieję ,po raz drugi ,że moderator wszystkich traktuje jednakowo i jest w opozycji do zasad zapisanych w ACTA . Chyba ,że krytyka obecnej sytuacji Polaków we Współczesnym świecie jest na tym forum zakazana ? Z poważaniem Antydziałkowiec .

5 11
ID:38880

max

Nareszcie moze zrozumie choc mam watpliwosci

9 2
ID:38881

wtf?

wolność wypowiedzi wolnością (żałośnie się zasłaniasz, udajesz nierozumnego? po co?), ale do cholery jak chce poczytac wp czy onet to se tam klikam. Użytkownicy mają dosyć - nie ciebie, tylko twoich linków z onetu. Poza tym trąca mi to promocją Onetu na stronach wloclawek.info.pl - z samego tego powodu bym cię zbanował jak bym mógł. Nie cytujesz nikogo innego tylko ten żałosny tefauenowski Onet. Pracujesz tam? Płacą ci za taką formę reklamy na lokalnych portalach? A Onet? Onet jest członkiem grupy ITI, czyli ci sami mąciciele co TVN. Ci sami manipulatorzy, te same świnie. Jeśli dla ciebie to jest wiarygodne źródło informacji, to nie mam nic do dodania. ONET=TVN=ITI=manipulacja, propaganda, szczucie polaków na siebie itp itd, są gorsi od mediów Rydzyka, niestety...

10 4
ID:38883

zbuntowany_kaloryfer

@johan zapomniał napisać o sobie; O tym, że pasjami uwielbia wklejać cudze teksty jako własne;)

11 6
ID:38884

antekbosy

Jednak nie zrozumiał. W końcu może znajdzie kogoś bliskiego i wyrozumiałego, kogoś kto umie słuchać. Napisz co Ci leży na serc , jakie masz problemy.
Wszystkie problemy i te małe i te duże łatwiej pokonać kiedy się o nich opowie.

10 5
ID:38885

antydziałkowiec

@~wtf?:,,Wolność wypowiedzi z zachowaniem szacunku dla innych internautów i zasad poprawnej polszczyzny'' - nikt nikomu nie nakazuje czytać publikowanych tu tekstów , każdy robi to z własnej woli -NA TYM poLEGA WOLNOŚĆ , która tak bardzo niektórym doskwiera , bo chcieliby się pobawić w cenzora - z miną demokraty ...

3 14
ID:38887

szuja

@zbuntowany_kaloryfer: Potępiam wklejanie cudzych tekstów bez podania autora ale pisanie pod wpływem dopalaczy jest jeszcze gorsze.

3 9
ID:38891

cichyobserwator

Drogi administratorze tego forum ; jeżeli Antydziałkowiec tak uwielbia słowo WOLNOSĆ to proponuję postępowanie demokratyczne , które jest jej podstawą.Niech internauci zdecydują czy chcą jego ignoranckich , obrażliwych,pełnych nienawiści wrzutek na wszelkie możliwe tematy.Wolność jest też dla innych - nie tylko dla niego - więc skorzystajmy z jej dobrodziejstw i głosując np. w ciągu tygodnia na + czy - przy jego tekstach zdecydujmy czy chcemy tutaj tego malkontenta.Uważam , że takich " mieszaczy " z życia publicznego powinno się usuwać dla jego dobra .Do niedawna bym tego nie napisał bo uważam , że każdy ma prawo do własnego zdania ale właśnie je zmieniłem po " poznaniu " tego osobnika ,który ma jedno zdanie na wszystko.

5 5
ID:38898

zbuntowany_kaloryfer

Popieram wniosek cichegoobserwatora;)

11 5
ID:38903

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: ,,Cenzorze-cichyobserwatorze'' taka demokracja by ci odpowiadała ....kto ma inne poglądy ten do wykluczenia ? Prawdy nie zakrzyczysz ,prawda jest jak oliwa , czy to się tobie podoba czy nie .....i nie ty ustalasz zasady demokracji i wolności słowa...

5 11
ID:38905

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Ty nie masz poglądów , ty masz otwartą jedną stronę na Onecie i zdolność kojarzenia do trzech wyrazów .Demokracja albo jest albo jej nie ma a u ciebie występują jeszcze zasady demokracji i takie właśnie rozumowanie umacnia mnie w przekonaniu , że masz wypaczone myślenie w ogóle a nie tylko na jakiś temat.Tak więc administrator i my forumowicze dzięki większości - jeżeli by taka była - mamy prawo decydować a ty masz prawo ujadać w swojej norce .Każda społeczność ma prawo wykluczyć ze swoich szeregów wichrzyciela , intryganta, malkontenta i krytykanta po to by normalnie funkcjonować .Tak było ,jest i będzie a tacy jak ty po prostu znikają.

3 3
ID:38907

szuja

Coś ciekawego. Znowu Inkwizycja. Sądy koleżeńskie . PRL.

5 8
ID:38911

szuja

@~cichyobserwator: A może Towarzysz posiedzenie Egzekutywy zwoła.Hahaha

5 9
ID:38912

cichyobserwator

.@szuja: Wiedziałeś jaki nick sobie wybrać.

4 4
ID:38918

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: ......powiedział tow Bierut na zjeździe weteranów NKWD ....zmęczonych walką klasową ....

2 11
ID:38921

szuja

@~cichyobserwator: No bo co mi towarzyszu napiszecie, szuja? cha cha cha

4 10
ID:38923

czytający

@cichyobserwator, też mam dość tych wyczynów antydziałkowca. Jestem od niedawna na tym forum i na początku to jego wklejanie linków traktowałem jako coś normalnego. Myślałem sobie, że facet chce się podzielić tym co przeczytał odsyłając bezpośrednio forumowiczów do artykułu, który poleca aby się zapoznali z jego treścią i komentowali. Przy wklejonym linku wyraża swoją sugestię jak należy interpretować wydarzenie opisywane w artykule. I w tym miejscu nie zgodzę się z Tobą, że @antydz. nie ma poglądów, bo ma i to bardzo wyraziste. Jego nick, który sobie obrał częściowo również o tym świadczy. Z jego wpisów nie wynika, że ma coś przeciwko "działkowcom", ale że jest "anty" udowodnił wielokrotnie. Anty w stosunku do czego, czy kogo? Każdy kto odpowie na to pytanie może się przekonać, że nasz "anty" jednak poglądy ma. Jego "POglądy" można rozpoznać bardzo łatwo po denerwującym sposobie pisania wyrazów zawierających sąsiadujące ze sobą głoski "PO", pisane zawsze wielkimi literami. Bardzo tego nie lubię, ale pomyślałem sobie, że każdy ma jakieś fobie i trzeba ludzi tolerować. Z czasem jednak jego wpisy stały się dla mnie coraz bardziej denerwujące i postanowiłem nie otwierać wątków przez niego utworzonych.
Niestety, są one tak liczne, że trudno czasem znaleźć alternatywę. Po za tym, poprzez wpisywanie się sami go karmicie i pośrednio czynicie to nawet wtedy, gdy piszecie nie na temat. Kiedy wchodzę na forum sama liczba komentarzy pod tematem utworzonym przez antiego prowokuje mnie do tego, aby zajrzeć i poczytać.
Mimo, że ja również zdecydowanie jestem przeciwnikiem polityki prowadzonej przez rząd Donalda Tuska, to jednak nie ukrywam, że odczułbym ulgę gdyby anty został zbanowany.
Forum jest po to, aby była komunikacja między jego użytkownikami. Zachowanie antka temu nie służy a nawet szkodzi, bo zniechęca innych do korzystania z tego forum. Anty zamiast rozmawiać zachowuje się jak automat, "naparzając" linkami pochodzącymi z jednego tylko źródła informacji wyraża przy tym zawsze negatywne nastawienie. Zero optymizmu.
Myślę, ze ten pomysł o decyzji forumowiczów o istnieniu lub nieistnieniu antydziałkowca na forum niewiele miałby wspólnego z demokracją. W demokracji decyduje większość, a forum nie da się tego ustalić. To tak jakby np. na Placu Wolności przez tydzień czasu pytano, czy należy usunąć budki telefoniczne, które tam stoją.

7 3
ID:38936

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Teraz już wiem po jakich lekturach ten przetrącony kręgosłup obywatelski.Pewnie na półkach dzieła zebrane Mao , Lenina i Dzierżyńskiego a w filmotece wszystkie konferencje prasowe gdzie z rolą agenta NR 1 - Jarosław Polskę zbaw.

4 6
ID:38937

Tomek.L

I niestety, wolność słowa powoduje, że "śpiewać każdy może" nawet jeżeli to śpiewanie to dwa mozolnie wyuczone skróty klawiszowe (od kopiowania i wklejania) i kilka napastliwych, płytkich słów od siebie. Zawsze też nie mając merytorycznej odpowiedzi można zarzucić krytykującemu powiązania z komunistami, Bierutem itp. Zniesiemy i to i Pana, towarzyszu Antydziałkowiec. Musicie jednak mieć świadomość, że najczęściej Wasze wpisy to jedyne co w życiu Osiągnęliście. Powiem więcej i to pewnie zaboli - ludzie przestali Was czytać.

5 2
ID:38939

ananas

No nie??!!! Serio chcecie usunąć go? Toć całe jego życie legnie w gruzach. Erotyczne. Gość będzie miał dylemat szachisty. Bić konia, czy posuwać damę...

2 6
ID:38943

szuja

Miałem jednak rację, pogrobowcy matuchny PZPR się zbierają i będzie posiedzenie Egzekutywy. Nawet @dzonny co tak "uwielbiał "kolor czerwony też okazał się skażony.Hahaha

3 6
ID:38952

Tomek.L

Ananas - On nie ma już nic. Dama odeszła, pies uciekł, rybki zdechły, kota zagłodził, rower mu ukradli, sanki połamał w zimie a zegarek z komunii się zepsuł. Całe jego życie to te smutne wpisy.
P.S. - żeby nie narażać Antyd.. i Szuji na umysłowy wysiłek przyznam się sam - nauczyli mnie tego w komitecie centralnym na egzekutywie i wiecach, dodatkowo jestem pewnie kochającym inaczej Murzynem z rodziną w Tel-Avivie. Jakieś nowe insynuacje i wyzwiska chętnie zakonotuje. A-ha PO też kocham.

7 3
ID:38958

szuja

@~Tomek.L:
Najpierw przeczytaj sobie Chatę wuja Toma.Napiszesz jeszcze dwa czy trzy posty i odejdziesz w nicość jak inne osły.

2 6
ID:38968

ananas

tomciu...jaki pies?.......pies to wiesz co mu zlizał.....

3 2
ID:38976

cichyobserwator

@~czytający: zgadzam się z tym co napisałeś i muszę się przyznać , że pojechałem po bandzie z tym pomysłem.Sam często musiałem coś udowadniać będąc w mniejszości ale zarazem starałem się też słuchać.Jak mi to wychodziło to życie oceni - ale się starałem .Zawsze staram się zaczerpnąć wiedzy z różnych żródeł i dopiero wyciągać wnioski - czy właściwe - nie wiem , ale moje własne i dlatego może nie trawię ludzi , którzy krytykują wszystko i wszystkich bo tak i już .Z ciekawością i uznaniem przeczytałem Twój tekst i uważam , że powinieneś odzywać się częściej bo masz coś do powiedzenia i czego warto wysłuchać.Pozdrawiam

3 3
ID:38980

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: ,,rzeka pełna wody'.....zapomniełes dodać -,,z różnych SWOICH źródeł '' ,bo inne raczej ciebie nie interesują .....nawet jeśli to by były źrodła prawdy ...

0 7
ID:38984

ananas

kolejny orgazm.....mamy spokój na jakieś 2 godz...

4 2
ID:38991

antydziałkowiec

@~Tomek.L: A możesz zademonstrowac jak to robisz?

1 5
ID:38993

ozon

No i pan "Antydziałkowiec" czuje się teraz jak kombatant walczący o wolność nie tylko w necie. Po przeczytaniu tych wpisów zaśmieawałem się do łez bo argumenty np "Johana" na temat moich wpisów to klasyczna piaskownica...Szkoda szarpać sobie zdrowie i tyle> Panowie są nieroformowalni i frustracja zalewa Ich tak że prosze siadać! to dziecinada i nie warto dalej tym pasjonowac się.

5 2
ID:39004

antydziałkowiec

@~ozon: Całe szczęście ,że to tylko twoja prywatna opinia ,strach pomyśleć co by się działo jak byś został kolejnym ,,doradcą idola '' , kolejnym bo on doradców tego pokroju już zatrudnia np. przy ACTA ....

1 5
ID:39030

antekbosy

Psy mają zdolność wyczuwania ludzkich frustracji i lęków. Kiedy pies widzi, że jego właścicielem targają negatywne emocje, staje się taki sam.

3 1
ID:39041

ozon

zgadza się dlatego agresywne rasy muszą mieć kaganiec tak mówi ustawa.

2 1
ID:39075


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA