Bartoszewski agentem? macie swoje elity... niby profesor,...

Bartoszewski agentem? macie swoje elity...
niby profesor, który nie ma tytułu podobno jest szpiegiem
nie dziwi mnie to, jego antypolskie wypowiedzi to codzienność
http://lustracja.net/index.php/pozostali/162-wladyslaw-bartoszewski-kontakt-operacyjny-ambasady-izraela

50 komentarzy

antekbosy

Sławojka, ten typ ubikacji spotykany jest w Polsce jeszcze we wsiach a niekiedy nawet w miastach, niedysponujących kanalizacją. Fajnie się czyta takie teksty tam umieszczane, ale,żeby je cytować?

10 18
ID:38873

Zygmunt Pawlak

I takim ludziom w naszym kraju przyznaje się najwyższe odznaczenia państwowe,
medale, itp. - OBRZYDLIWOŚĆ.

20 14
ID:38877

ozon

Ciekawe kiedy dowiemy się ze "żródeł' że i Jan Paweł też! ? Opamiętajcie się troche.

10 19
ID:38879

antydziałkowiec

Brawo wtf to są publikacje wnoszące konkretną wiedzę o tych ,którzy nami rządzą i uświadamiające Polakom obraz wybieranych w podobno wolnych wyborach ,,elit'', a nie puste wierszyki i komentarze ,,o niczym'' mające tą wiedzę zagłuszać . Brawo , mam nadzieję ,że ciąg dalszy nastąpi ....

21 17
ID:38882

szuja

@~ozon: Ciekawe dlaczego tak szybko zmarł jego poprzednik. Dlaczego Konklawe tyle razy podchodziło do jego wyboru. Naciski,naciski. Wuj Sam ma długie łapy.

13 11
ID:38890

cichyobserwator

Wstyd mi za was, po prostu wstyd.Wystarczy zobaczyć życiorys tego Człowieka aby się przekonać co przeszedł i jakie zasługi ma dla nas wszystkich Polaków.A tu wielcy włocławscy patrioci piszą : " podobno " i jadą z ocenami jakby ich życiorys dawał im do tego prawo.Jesteście tylko " nickami" bez twarzy i zasług , którymi moglibyście się pochwalić.Ktoś taki jak Antydziałkowiec - totalny .........., nieliczący się z nikim - śmie pisać elity w cudzysłowie oceniając ich dokonania .Tylko tacy jak wy próbują zaistnieć deprecjonując innych bo o sobie nie mogą powiedzieć nic dobrego , więc siedząc w tych swoich norkach wystawiają łby tylko po to żeby kogoś opluć ,użreć - bo nic innego nie potrafią.Na szczęście jest was niewielu i tylko tu, na forum , macie odwagę się wychylić bo w normalnym życiu nie istniejecie.

13 25
ID:38893

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Czy może usiłujesz zacytować starozakonnego cynika ,,Vincenta'' - jeśli tak to powinieneś to zaznaczyć ,, ...... ''

13 14
ID:38900

cichyobserwator

Jak zwykle - sens urywa ci się po 3 słowach- norma !

12 14
ID:38906

szuja

@~antekbosy: Nie prawda. We Włocławku jest kanaliza i ustępy.Kto to widział,żeby w domu się załatwiać, a w niektórych dzielnicach chodzą po prostu do lasu. Hahaha

7 12
ID:38910

wolf

Już tak jest na tym świecie, że każdy podgryzając większego od siebie myśli, że sama przy tym urośnie...

7 9
ID:38915

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: A ty nadajesz z ....norki ,czy może z ...ambony ....?

7 12
ID:38917

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Zaczynam się przekonywać , że do szkoły to chodziłeś tylko po to by uczyć nauczycieli.Wytłumacz mi w takim razie co znaczą te wielokropki w środku zdania i przed wyrazami bo chyba na tej lekcji nie byłem.

9 11
ID:38926

pietreq

@cichyobserwator: Bez wątpienia Władysław Bartoszewski ma niemałe zasługi, ale przede wszystkim dla Żydów i bardzo dobrze, za to należy go chwalić. Żydzi są mu wdzięczni za to i być może dlatego jest tak szanowany w Polsce i na świecie.
Aby uznawać tego pana za bohatera walczącego w obronie Polski, przydałoby się przynajmniej znać go z jakiegoś bohaterskiego czynu. My Polacy niestety znamy pana Bartoszewskiego jedynie z telewizji. W ostatnich czasach przyjęło się, że każdego, kto w czasach PRL należał do opozycji należy uznawać za zasłużonego dla Polski, a zwłaszcza kiedy był internowany.
Zastanawia mnie dlaczego jedni są tak wyróżniani i rozsławiani, a inni nie są znani i żyją w biedzie. Bartoszewski jest jednym z wielu. Takich jak on były rzesze. Niektórym się tak nie poszczęściło, aby być zwalnianym z obozu w Auschwitz, czy więzienia i dożyć czasów wolnej Polski. Są tacy, którzy jeszcze żyją, ale są nie znani, ponieważ prawdopodobnie nie mają powiązań politycznych. Pan Bartoszewski bez wątpienia nie jest apolityczny, co widać, słychać i czuć. Wręcz przeciwnie, jest od lat, bardzo zaangażowanym politykiem, działającym w środowisku, które wraz z lewicą współdzieli władzę od czasów okrągłego stołu.

11 5
ID:38930

oczytany

ziobro też jest agentem watykanu, i co z tego?

1 8
ID:38932

Tomek.L

Cichyobserwator - szkoda słów na dyskusję z tym gościem. On ma swój świat i nic nie jest w stanie z tego umysłowego grajdoła wywlec go na wierzch. Mały, upokarzany w szkole człowieczek, za to teraz silny klawiaturą i wątpliwej jakości linkami. Trzeba gościa ignorować. Może wtedy pośmiejemy się z postów, które sam założy a później będzie tezę atakować.

8 8
ID:38938

szuja

@~Tomek.L:
Napisał członek Egzekutywy. Hahaha

13 7
ID:38951

Tomek.L

Szuja - tylko na to Cię stać? Jesteście z Antydziałkowcem tak przewidywalni, ze aż nudni. Jak brak rzeczowych argumentów to zawsze można zarzucić komunistyczne korzenie, wyzwać itp. - to nic innego jak objaw niemocy - tej też :)

11 8
ID:38956

szuja

@~Tomek
Ostatnio byłem pobłażliwy wobec np. takiego zlewa kaloryfera . Zobacz co napisał. Więc nie świrgol tylko rób swoje i tak zaraz będziesz wydmuszka.Pytań zadałem tu na forum mnóstwo ale jak jakiś łazęga i tak nie wie o co chodzi to po co mu zadawać lepiej punktować jak ty to robisz. Napisz coś od siebie np co sądzisz o ostatnich wyczynach twojego ulubieńca prawej ręki Premiera pana Grasia. Była tu dyskusja jak to jednej Pani dołożono w Sądzie za podpisanie się czyimś nazwiskiem na przyjęciu korespondencji sąsiada. W innym miejscu kobiety za podpisanie sie nazwiskiem męża przy odbieraniu wezwania na szczepienie dostały wyroku po 2 lata w zawiasach. Zarówno Pan Graś jak i jego żona sfałszowali podpisy w dokumentach firmy i co . Masz okazje wypowiedz się o tej swojej PO. Śmiało !Wkleiłbym linka ale powiesz ,że naśladuje antydziałkowca. Sam sobie poszukaj.

9 11
ID:38969

Johan

@~antydziałkowiec: Pisała o tym prasa jak to pan Bartoszewski będąc w Niemczech w wywiadzie oświadczył niemieckiemu dziennikarzowi : "W czasie okupacji bardziej bałem się Polaka, aniżeli niemieckiego oficera SS."
(znowu będą protesty że zdanie wyrwane z kontekstu)
To jest osoba i wielkim autorytecie o krystalicznym życiorysie ?i takiego człowieka prezydent odznacza Orderem Orła Białego.

10 9
ID:38973

cichyobserwator

@~Johan: Takich Polaków właśnie jak ty i Antydziałkowiec należy się bać i o takich właśnie jest to stwierdzenie.SS- man był okupantem i wiadomo było , że to wróg ale gorsze było to jak rodak dla kilku srebrników potrafił sprzedać rodaka.O tym było w tym wywiadzie a tacy jak ty interpretują to po swojemu dla własnych celów czyli dla skłócenia rodaków.Jak wasz Patron - Jarosław Polskę Zbaw chwali metody SB to dalej jest Polskę Zbaw czy już nie ? I z ostatniej chwili - przykład naszych " wspaniałych " i "kochanych " rodaków" .Otóż od 1999 r trzy firmy kupowały od naszego Anwilu sól przemysłową i sprzedawały ją po przepakowaniu jako pełnowartościową i ty , ja i reszta żarliśmy to zanieczyszczone świństwo w wędlinach , rybach i przetworach .Tacy potrafią być twoi ziomkowie i trzeba się z tym pogodzić , że nie wszyscy są święci tylko dlatego bośmy rodakami .Ciekaw jestem czy ich też będziesz usprawiedliwiać ?

10 13
ID:38978

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Nie śmiem czegokolwiek tłumaczyć osobie tak ,,elokwentnej'' i ,,znajęcej się'' na wszystkim .pozostawiam to bardziej ,,elokwentnym'' , a pozatym ....jak można uczyć nauczyciela ?

3 13
ID:38985

antydziałkowiec

@~Johan: Czy jego wypowiedzi w powiązaniu z narodowością to przypadek ? Niejaki Geremek też dość ciekawie określał swoich ...rodaków... Polaków w prywatnych rozmowach .Ale nie piszę wiecej o ,,polskich patriotach z gwiazdą...)bo cichemu piana zniszczy klawiaturę i nie będzie miał się kto ,, jędorzyć '' na forum .

6 13
ID:38989

ananas

o... jak zwykle pierwsze skrzypce...

6 4
ID:38998

ozon

"cichy". czytając te wpisy też mi wstyd ale głową muru nie przebijemy > Wstyd za te bzdury, te paszkwile i te oceny ,których autorzy są tak maluczcy że aż nikczemni. Polemizowanie z tymi opiniami to jak babranie się w rynsztoku i daj sobie spokój bo bohater jeden z drugim kleoie w klawiature byle "zaistnieć"To co wygadują Polacy za granicami kraju to nie umywa się się do tychbrudów. Takie społeczeństwo wychodowane przez "RM" z Torunia ....

10 10
ID:39000

szuja

@~Tomek.L: I co już się wydmuchałeś.Tak się darł,i co i POległeś na polu robolu.

3 13
ID:39001

wtf?

i tak najlepsze że co niektórzy (media w szczególności) tytułują go profesorem,
oburzeni niech otworzą oczy, to żaden autorytet...

http://aktynologia.nowyekran.pl/post/5485,wladyslaw-bartoszewski-nie-jest-profesorem

http://fakty.interia.pl/polska/news/wladyslaw-bartoszewski-juz-nie-jest-profesorem,1152785,3

http://marucha.wordpress.com/2007/11/28/pytania-na-ktore-profesor-bartoszewski-nie-odpowie/

antekbosy - tamto źródło ci nie odpowiada, interia może być? :D

13 10
ID:39002

szuja

@~ozon: Co ty masz do Radia M..... Mnie tam niektóre audycje się podobają bo pozwalają mi zweryfikować te pierdoły podawane przez telewizję nieprawdy i Tuska .
Ty naprawdę jesteś Kasia.

2 7
ID:39003

antydziałkowiec

@~ozon: Masz rację -nie polemizuj ,poprawność kliki tego wymaga , napisz o ,,oskarach'' no i o ,,kciukach'' , o ostatnich sukcesach ,,idola '' ....napisz ,napisz...

2 9
ID:39012

Tomek.L

Szuja - wolę być robolem ( to nic hańbiącego ) niż tym, który osiąga wzwód tylko przy dźwiękach klikającej klawiatury. Gdybyś nie Wiedział to ludzie mają jeszcze inne ciekawe zajęcia poza bezustannym śledzeniem netu. Jak pisałem wcześniej należycie z A.. do grona osób, które nie mając argumentów próbują zdyskredytować ludzi przypisując im cechy, zachowania i przekonania nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Znajdź choć jeden mój post, w którym jest cień sympatii dla rządzącej koalicji - do tego czasu zgodnie z przysłowiem " lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" dla mnie nie Istniejesz.

5 5
ID:39014

cichyobserwator

@~wtf?: to dlaczego przy różnych okazjach pan Jarosław Kaczyński jest tytułowany profesorem ? Zadnen z niego profesor a jego ludzie używają tego tytułu na przemian z premierem ,którym już dawno nie jest i już nie będzie.To pewnie za zasługi których nie będę wyliczał bo mi komputer zawiesi od natłoku danych.

5 7
ID:39015

pietreq

Oto wasz wspaniały autorytet

4 4
ID:39018

wtf?

cichyobserwator
a co mnie interesuje jakiś Kaczyński? temat jest o pseudo profesorze a nie o kartoflach. Czy wy zawsze musicie zasłaniać się jak nie Kaczyńskim to Tuskiem? Jak nie smoleńskiem to krzyżem? Co to ma do rzeczy? Za każdym razem jak powstaje logiczna dyskusja, to jakiś ... rozmywa ją jakimś politycznym bezsensem. Offtop panie kolego, nie na temat. Mydlisz oczy żeby rozmydlić problem. Typowa taktyka rządzących i ich mediów.

10 8
ID:39021

cichyobserwator

@~wtf?: mam rozumieć , że dyskusja Jest wtedy " logiczna " jeżeli przyznaje ci rację a jak daję ci przykład innego pseudo " profesora" to nią być przestaje .Gdzie tu logika jeżeli Ktoś dostaje życzenia urodzinowe od Papieża i Prezydentów z całego świata a " autorytet" z Włocławka wtf? to kwestionuje.Pewnie stawiasz na szali swój " autorytet" tylko czy ty masz co postawić ?

7 9
ID:39023

Johan

@~cichyobserwator: Ja już napisałem ,że ty nie jesteś cichym obserwatorem ,Ty jesteś niedowidzącym i głuchym obserwatorem.Kolego do ciebie fakty nie docierają.

5 4
ID:39024

Johan

@~cichyobserwator: Jest zdumiewające, że senat KUL postanowił przyznac doktorat honoris causa Bartoszewskiemu po jego obrzydliwych, niegodnych, wystąpieniach polityczno-propagandowych.Wyzwiska i obelgi w stylu dyplomatołki, którzy szmacą kraj, można jedynie tłumaczyc kmpleksami lub amnezją biednego staruszka. Co by nie mówic, gimnazjalisty z maturą zrobioną na kompletach bezprawnie nazywanego profesorem ( nawet bez magistra). Za zaangażowanie w kampanii na rzecz PO doczekał się Bartoszewski arcyhojnych pochwał Tuska. Został okrzyknięty jako rzekomy najlepszy polski życiorys, najlepsza polska biografia, jakoróża róż. Warto bliżej poznac jego życiorys i wszystko będzie jasne. Niedoinformowani słuchacze Michnika i Gazety Wyborczej ocknijcie się
Dla ciebie wielkimi autorytetami są ?Henryka Krzywonos.Wałęsa,Niesiołowski ,Michnik Kutz,Wajda. Ciekawy jestem komu następnemu zrobią urodziny w zamku królewskim.

8 4
ID:39025

Moher

@~cichyobserwator: a, co ma piernik do wiatraka? Temat jest o Bartoszewskim nie o soli. Oczywiście solą w oku jest Bartoszewski.

3 3
ID:39027

wtf?

cichy
masz rozumieć, że dyskusja jest wtedy logiczna, jeżeli kręci się wokół założonego tematu. Bez rozmywania sensu, bez odwracania kota ogonem, bez zmiany tematu rozmowy, bez ściemy i politycznego ubabrania, bez sloganó z tv. Jeżeli tego nie pojmujesz, to się zaloguj na 5-10-15.

13 7
ID:39034

wtf?

inna sprawa - zwolniony z auschwitz? haha, więc albo donosił na współwięźniów albo współpracował z okupantem albo jeszcze coś (tak sobie logicznie rozumuje). chorych nie zwalniali do domu. Dobijali i wykańczali na miejscu (np pracą). Dzisiaj tez z więzienia czy obozu pracy cie nie wyrzucą. Trzeba sobie zasłużyć na to by być zasłużonym...(czyli np. kolaborować, donosić...)

Wiecie czemu macie go za idola i autorytet? hę? BO WAM MEDIA NAKAZAŁY BIEDNE LEMINGI. Wystarczy posłuchać jego pełnych jadu i epitetów antypolskich wypowiedzi, żeby stracić ostatnią drobinę szacunku...

http://marucha.wordpress.com/2007/11/28/pytania-na-ktore-profesor-bartoszewski-nie-odpowie/taki z niego Polak jak z Geremka, czy Michnika...

13 4
ID:39035

antydziałkowiec

@~wtf?:
To prawda ,,biedne lemingi'' bezkrytycznie ,,łykają'' przygotowaną im zgodnie z recepturą ,,idola '' papkę podawaną przez ,,wolne media''. Inne dania są dla nich niestrawne .

7 3
ID:39037

zbuntowany_kaloryfer

To, że realnie istnieją ludzie tacy jak wtf? budzi grozę. A mnie osobiście napawa lękiem i odrazą. Jesoooooo, skąd oni się biorą..!?

3 9
ID:39043

antydziałkowiec

Ale w rurach zabulgotało ...pewnie zapowietrzone ?

10 4
ID:39047

Obserwujący

@zbuntowany_kaloryfer: Myślę że twoja osoba o wiele bardziej napawa lękiem i odrazą niż osoba pod nickiem wtf? ;)

10 3
ID:39050

ozon

"Zbuntowany" i dlatego właśnie pan Bartoszewski powiedział ,że bardziej bał się POLAKÓW ...Zgroza ogarnia jak czyta się te brednie ..Szambo to dla niektórych naturalne środowisko.

3 10
ID:39052

cichyobserwator

@~wtf?: Te słowa wprawiły mnie w zdumienie :
"bez ściemy i politycznego ubabrania, bez sloganó z tv " i napisał to ktoś , kto tylko takim językiem się posługuje .Zdarzyło ci się kiedyś przeczytać jakąś książkę ?Przeczytałeś choć jedną napisaną przez byłych więżniów obozów? Pytam - bo piszesz jakbyś sam był w obozie i wiesz lepiej od nich jak było .Te lemingi to zapamiętałeś ze szkoły To by wiele tłumaczyło i może pomogłoby też zrozumieć psychozę Anty-ego i Johana.Freud miał by z wami niezłą zabawę.

3 8
ID:39053

antydziałkowiec

Jednak ,,sąd sądem ,ale sprawiedliwość musi być po twojej stronie'' .Tylko masz problem - jak ten F 1 zdetonować na forum i udawać ,że to nie ty ...co? To cię tak boli....cicha woda brzegi rwie...

3 3
ID:39063

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: dogoń swoje myśli ,poukładaj , przetłumacz sobie i dopiero napisz o co ci chodzi.

2 5
ID:39076

pietreq

@ozon, kiedy ktoś jest nieuczciwy wobec Polaków, to nawet powinien się ich bać. Niepokoi bardziej fakt, że teraz tacy ja Bartoszewski i jemu podobni nie boją się już Polaków i pozwalają sobie na zbyt wiele. Polacy walczyli i zawsze będą walczyć o swoją wolność. Szkoda, że tylu takich jak Ty pogrążonych jest w głębokim śnie i nie dostrzega współczesnych zagrożeń dla naszej suwerenności.

7 2
ID:39093

pietreq

@Obserwujący, nie zgadzam się z Tobą co do tego, że maria jest jest mniej szkodliwa od szlug, lecz jeśli chodzi o Twoją opinię wyrażoną na temat zbuntowanego kaloryfera, to z całą stanowczością ją popieram. Bardzo trafne spostrzeżenie, zdjąłeś mi to z języka.

5 2
ID:39094

szuja

@zbuntowany_kaloryfer: Rośniesz w siłę. Żebyś nie pękł znowu.Hahaha

.......pietreq | 6 godzin temu
@Obserwujący, jeśli chodzi o Twoją opinię wyrażoną na temat zbuntowanego kaloryfera, to z całą stanowczością ją popieram. Bardzo trafne spostrzeżenie, zdjąłeś mi to z języka.

2 0
ID:39130

poliszynell

wtf?:) wg mnie Bartoszewski to medialny "Malowany ptak" w rzeczywistości "Czarny ptasior":)
pozdrawiam serdecznie

6 1
ID:39144


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA