Mam coś na POcieszenie zwolenników Wars...

Mam coś na POcieszenie zwolenników Wars Doga.https://www.walutomat.pl/ Złoty spekulacyjny całkiem dobrze stoi.A to świadczy ? Właśnie, o czym świadczy drodzy mądrale z POkiereszowanymi piwskiem mózgownicami w czasie łowienia ryb . Nic tu fosfor ci żeberko nie pomorze.Piwsko wypłukało ATFP .http://www.atfp.eu/pl/

8 komentarzy

ananas

ty zaprzysięgły komunista, z dziada pradziada.....szuja? z takim tekstem? toż Miller samoobronowy cię wywali za te drzwi:)

2 1
ID:38953

kortyzol

Linki antydziałkowca wam się nie podobają.Wasza sprawa. Ale na proste zadane pytanie też nie umiecie nic konkretnego odpowiedzieć . Takie chłopki roztropki."Bij murzyna". Dziury w podłożu i nawet nie przysypane igliwiem.Dobrze ,że chociaż @ananas-dzonny coś łapie i przy okazji ma niezły ubaw.

3 4
ID:38954

wadera

Widzisz szuja zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji. Trafił się im kosmopolita to go w łeb. Sami nic nie umieją jeszcze się nad innymi znęcają.Takie portalowe przydupasy. Fajt ,że działkowiec przegiął z tm Onetem ale to sprawa między nim a adminem.Nie chcesz nie czytaj i nie komentuj jego "artykułów"czy moich wypocin.A to Twoje pytanie jest podchwytliwe ale proste. Złoty dobrze stoi bo jest pompowany przez Narodowy Bank.Opłaca się więc i kwitnie proceder "wymiany walut".Pa

4 2
ID:38961

ananas

Widzisz szuja zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji. Nawet wadera bierze......taki układ...

5 0
ID:38966

szuja

@ananas: Ale się porobiło. Jak to w teatrze. Dzisiaj taka twoja rola a jutro zobaczymy.Ty wiesz ,że ja wiem ,że oni nie wiedzą,że ty tylko się domyślasz.

2 3
ID:38967

ananas

szuja...widzisz, tam gadasz tak, tu tak.....zaraz pierwszy maj, zdecyduj się komu(chu) machać..

5 2
ID:38975

szuja

@ananas:
Najlepiej wychodzą na wszelkiego rodzaju wojnach i przewrotach na pewno nie bohaterowie.Kogo to po tym obchodzi jakiś facet czy babka z przyklepana ziemią dupą.Weź takiego Waryńskiego.Kogo on teraz obchodzi. Przecież walczył dla dobra Polski z najeźdźca i ciemiężcą rosyjskim.

1 2
ID:38999

ananas

chłolpie..........ogarnij się.....toć sam widzisz, że pomału po tobie.....

1 1
ID:39008


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA