W Warszawie do końca 2013 roku ma byc 120 wypożyczalni...

W Warszawie do końca 2013 roku ma byc 120 wypożyczalni rowerow. Zarząd transportu miejskiego wdrozy rower publiczny. Może we Wlocławku wprowadza ten system,bo likwidują linie autobusowe. Szkoda tylko osób, ktore nie będa mogły fizycznie korzystac z rowerów. Ale jezeli nasi mądrzy radni ustala tak wysokie stawki jak za wode, podatki, czynsze czy inne uslugi to rowery te nie będą wykorzystane, jak autostrady, puste luksusowe bloki i inne absurdalne inwestycje.

5 komentarzy

negocjator

zaraz paliwo będzie po 10 zł więc wszyscy przesiądą się na rowery ! bo za 1200 miesięcznie to się nie da żyć ...

3 1
ID:39028

antydziałkowiec

A co z zakazem ,,pedałowania ''?

2 4
ID:39039

Soldier

Absolutnie jestem za tym! Gdyby ludzie ruszyli swoje leniwi i przesiedli się na rowery wynikłyby z tego same korzyści, np. mniej śmiertelnych wypadków na drogach, zdrowsze społeczeństwo i czystsze powietrze, chyba warto?

1 0
ID:39082

ozon

a gdzie prestiż? Czymś trzeba się dowartościować. To co dla innych jest narzędziem, sprzętem użytkowym to dla wielu stanowi szczyt luksusu co widać jak włocławianie parkują i tu można napisać prace magisterską z psychologii. Bardzp mnie to zadziwia ta "zasada" "ważne że ja zaparkowałem"Głupi egoizm i dlatego popieram rowery!

0 0
ID:39088

Soldier

"ruszyli swoje leniwe zadki"

1 0
ID:39114


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA