PO funduje Polakom pracę do 67 roku życia.Zastanawiam...

PO funduje Polakom pracę do 67 roku życia.Zastanawiam się
dlaczego nie likwiduje się potężnego bezrobocia, to też
by przyniosło duże korzyści dla budżetu. To rządy ,,zniszczyły
majątek narodowy a biedny naród musi to naprawiać - zwykły
bandytyzm.

15 komentarzy

antydziałkowiec

Masz rację ,ale ,,drużyna'' z Wąchocka tego ci nie daruje .....a ty na kogo głosowałeś -pytam bo ja też niestety ( ostatni raz ) głosowałem na tych pomylonych -ale nigdy więcej !!!!!

6 6
ID:39212

szuja

@ zyga
Co ty piszesz człowieku. Jak można zniszczyć majątek skoro solidaruchy twierdzą ,że w PRL-u żadnego majątku nie było, nawet kaloryferów. Hahaha

6 6
ID:39223

j-23

'grzeczności' wymienione między POprzednikami
a kto przyjmie ludzi w pewnym wieku 50+ i znalezienie pracy graniczy z cudem,no i te umowy śmieciowe,zus od najniższej reszta pod stołem i jeszcze pracownik ma się cieszyć że jest praca,nie ważne jaka płaca
PO PIS SLD na te nazwy skręca mnie,jedna wielka banda łobuzów,a i PSL z naczelnym strażakiem na czele to UKŁADU przyjacieleszatne

8 3
ID:39234

zbuntowany_kaloryfer

@j-23: piszesz o "cudzie" znalezienia pracy przez ludzi 50+ i umowach śmieciowych. Tak się składa, że zatrudniam ludzi będących właśnie w takiej sytuacji. Wrednej sytuacji. A poza tym np. samotne matki i inne osoby będące w sytuacji cholernie ciężkiej. Nie oczekuję specjalnych zysków z tego przedsięwzięcia, a właściwie to żadnych (za grudniowy zysk żona fajne buty - zysk jak cholera). Czasem nawet dopłacam. Ale kilka rodzin w miarę funkcjonuje - nie muszą być kanarami czy akwizytorami. Jakoś od kilku lat kręci się ten cyrk - ile jeszcze? Zobaczymy.

2 5
ID:39238

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
A ten znowu naćpany.

5 7
ID:39243

ananas

A ten znów pijany.

1 4
ID:39245

Obserwator

@~antydziałkowiec: A pisałeś że nie byłeś głosować, nie ładnie nie ladnie.

1 0
ID:39246

Oczytany

Bandytyzmem jest finansowanie kościoła i oddawanie kasy na Watykan.

2 2
ID:39251

zbuntowany_kaloryfer

@oczytany mnie zaskoczył. Od wielu lat uważałem, że bandytyzmem jest napad na bank, porwanie kogoś dla okupu bądź wyrwanie torebki emerytce..;)

3 4
ID:39260

ozon

No widzisz "zbuntowany" czasy się zmieniły i pojęcia też. Język "oczytanego" trochę ostry ale nie pozbawiony racji . Dodam też utrzymywanie partii z budzetu to też taki"rozbój w biały dzień" ale żadne grabie nie grabią od siebie a w przysłowia to mądrość narodu...tak powiadają.

2 1
ID:39276

szuja

@~ozon:
Najpierw chcę podziękować Ci ,za używanie polskich liter.Może byłem zbyt upierdliwy względem Ciebie Ww tej materii ,to przepraszam.Dodam ,że z treścią tego postu całkowicie się zgadzam.Kaloryfer rdzewieje bo to blaszak.A jak żeliwny ,to mu się kamień odłożył ma problemy z przepływem czynnika.Hahaha

3 2
ID:39284

j-23

@zbuntowany_kaloryfer
a możesz podać więcej szczegółów w jakiej branży działasz że jesteś taki wporzo

3 1
ID:39286

ozon

"szuja" no nie posiadam się z radości, że mi wybaczyłeś! Byłeś"upierdliwy" ale i ja zbyt mało przykładałem się żeby"naleciałości" zmienić. Było, minęło i mnie zmobilizowało.A tak na poważnie to miło. usłyszeć "przepraszam" i ja również za złośliwości mówie przepraszam.

4 0
ID:39287

szuja

@~ozon: Ale zawsze pamiętaj,szuja to szuja!

1 1
ID:39301

zbuntowany_kaloryfer

@j-23. Nie działam w ŻADNEJ branży. Ja organizuję, wprawiam w ruch, reprezentuję, a pielęgnowanie tego... zostawiam zaufanym "innym". Po prostu nie byłbym w stanie dzień po dniu kontrolować, pielęgnować - z natury jestem leniwy i generalnie rzecz biorąc wolę z córkami pobiegać w lesie..
Ta obrzydliwa systematyczność. Jestem w stanie zorganizować super akcję, super przedsięwzięcie - ale Ty się o to dalej troszcz. Chcę tylko zyski na pewnym poziomie i święty spokój.

0 1
ID:39313


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA