Czy ktoś pamięta jak zakończyło się antykorupcyjne...

Czy ktoś pamięta jak zakończyło się antykorupcyjne śledztwo w ,,aferze dorszowej ''prowadzone przez starozakonną ,,prokurator '' PObłogosławioną przez Tuska ? Pytam bo POdobno na to śledztwo POszło w ramach ,,taniego państwa '' ok miliona złotych.

16 komentarzy

Koalicja Moherowa

Afera dorszowa czyli wstrząsające sześć stron w sześć miesięcy?

8 2
ID:39689

ozon

Matko kochana! Ktoś rozpisał konkurs kto więce różnych afer sobie przypomni? Jest jakaś super nagroda czy co? Co w ten sposób chcecie osiągnąć? czy bez takich "dopalaczy" nie umiecie funcjonować.

6 6
ID:39691

antydziałkowiec

A twoim zdaniem metoda : ,,pod dywan ,pod dywan ,pod dywan'' jest lepsza ? chyba ,ze tak chce ,,Tusek'' a ty mu trzymasz ......rękę ...na ramieniu ...

5 5
ID:39698

ananas

ozon, przyjąłem od niedawna postanowienie niedyskutowania z głupcami, bo jak wiesz sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Postanów sobie to samo (wiem, że to trudne do zrealizowania) i , kolokwialnie mówiąc, olewaj ich. Wypada się tylko cieszyć, że to chore oszołomstwo, to tylko ułamek społeczeństwa.

3 5
ID:39708

ozon

"Anty" po co te osobiste wycieczki? Jeśli ja na ramieniu to Ty w nocniku co jest bardzo niehigieniczne.

5 4
ID:39709

cichyobserwator

A jak się skończyła ta afera ??? Chętnie się dowiem.
,,Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej Telegrafu od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie gdy w niej zasiadał, kapitał spółki wzrósł ponad osiemdziesięciokrotnie, do kwoty blisko 2 milionów dolarów. Pieniądze te pochodziły od firm należących do skarbu państwa. Państwowy wówczas Bank Przemysłowo Handlowy wspomógł spółkę Telegraf 11 miliardami starych złotych, natomiast państwowy Budimex wykupił w spółce udziały za okrągłą sumkę 9 miliardów złotych. Telegraf wziął jeszcze 15 miliardów kredytu z państwowego wówczas Kredyt Banku (12.04.1991 r.), zaś z Banku Rozwoju Energetyki 18 miliardów złotych. Bracia Kaczyńscy w zamian za forsę, jaka przepłynęła z tych nomenklaturowych, państwowych firm, zapewniali ich komuszym prezesom polityczną osłonę.
Kaczyńscy nie mieli również nic przeciwko temu, aby Telegraf zasilały pieniądze pochodzące od biznesmenów podejrzewanych o korupcję. W artykule pt. Modliszki z PC, opublikowanym we Wprost (nr 22 / 92) Krystyna Naszkowska powołując się na Bagsika i Gąsiorowskiego podała, że działacze partii Kaczyńskich wzięli od właścicieli Art B 57 miliardów złotych. [starych - dop. red.]"

3 3
ID:39715

antydziałkowiec

@~ozon: Z twoich wypowiedzi wynika ,że trzymasz jeszcze głębiej ,ale ja nie będę dociekał gdzie ty ją trzymasz u idola ,to twój problem ...a ,,wycieczki'' ...czyżby wyjazd do Wąchocka się nie udał ?

2 3
ID:39722

ozon

"Ananas" masz racje ale cholera bierze Jakoś dlugo się nie odzywałeś? czy to w ramach silnego postanowienia Ciebie nie było? Szkoda było kolorowo w dobrym znaczeniu oczywiście> A przy okazji jak tam kiecka? A moze też zanuciłeś..." chce oglądać Twoje nogi ,nogi>>>"? Myśle że był sukces.Pozdrawiam

2 1
ID:39728

Tomek.L

Ozon - niektórzy nie piszą, bo po co - już tłumaczę:
dajesz np. Anty........ " -" - orgazm, bo układ wie, że ma rację i go niszczy;
dajesz mu "+" - orgazm, bo "poprawnie" myślący się z nim zgadzają.Czy tak, czy tak robimy mu dobrze a chyba nie o to w dyskusji, która ma coś wnieść chodzi. Najlepiej więc odpuścić sobie komentowanie postów niektórych zawodników.

3 1
ID:39737

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Ale jakoś ,,starozakonnej Julii'' w twoim opisie nie widać , dorsza za milion złotych też nie ,a jednak to są fakty i pominąć ich się nie da ....czyli boisz się prawdy ?

1 3
ID:39744

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Oczywiście , jak zwykle - odpowiedziałeś mi na zadane pytanie . Jeżeli twoje to są f a k t y to dlaczego na moje Fa k t y jakoś nigdy nie mogę doczekać się żadnej odpowiedzi ? Kto tu boi się prawdy ?
To na tym twoim uniwersytecie uczyli , że na pytanie odpowiada się pytaniem ?

3 3
ID:39759

antydziałkowiec

@~Tomek.L: Właśnie -ciągle to im powtarzam ...a oni ciągle zmuszają się do myślenia -po prostu jeszcze za mało szkoleń partyjnych ....

1 3
ID:39761

Moher

cichyobserwator a coś wiesz na temat Pokrzywdzonej Sawickiej.Są przecieki ,że zalała się łzami .

2 3
ID:39767

ananas

ozonku.....przyznaję, że zawstydziłeś mnie:(....nie wywiązałem się ...Zresztą niech kobitki same robią sobie prezenty, ja umywam ręce....lepiej nie zrobić nic, niż palnąć głupotę. A co do tych "sprawnych inaczej".....niech się zakiszą we własnym piekiełku...takie małe maciarewiczółki?, maciarewiczki?, maciacośtam....

2 3
ID:39773

ozon

Masz racje ' ananas", że kobitki to bardzo skomplikowane istoty i człek nigdy nie wie czy dobre to dobre czy odwrotnie. Nie przejmuj się One i tak nas kochają. z wzajemnością zresztą. Podobają mnie się te zdrobnienia- trafiłeś w sedno. Trzeba przymykać oko na tych "innych" i tyle. Odezwij się czasami bo....witaminki potrzebne są. Trzymaj się.

0 0
ID:39785

Melancholik

Ananas wreszcie napisał coś od siebie, i wreszcie wyszła na jaw jego dur.nota ;)

1 2
ID:39790


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA