@ozon i pozostali zainteresowani: wracając do tematu nowo...

@ozon i pozostali zainteresowani: wracając do tematu nowo powstającej partii trzeba powiedzieć o rzeczy najważniejszej. Otóż kierownictwo partii będzie dostawać po 3 mln euro na miesiąc. Plus dodatek motywacyjny w wysokości 20 mln;))) - z budżetu oczywiście. No i cóż nam pozostaje..? Musimy lokować pieniądz gdzieś w "rajach podatkowych"! No i jednocześnie zacząć rozglądać się za nowymi miejscami zamieszkania. Najlepiej w krajach, z którymi Polska nie ma umowy o ekstradycji;)
Przecież tak zdeprawowanej partii jak nasza nie zna ten kraj. Właśnie dlatego trzeba myśleć przyszłościowo i zapewnić sobie bezpieczną drogę ewakuacji do jakiegoś miłego miejsca! No i koniec tematu!
Epilog: gdy my będziemy byczyć się na jachtach z przepięknymi króliczkami z playboya, reszta wiary będzie nadal zastanawiać się na co wydać w Tesco te nędzne kilka stów zarobionych na czarno lub na podstawie "umów śmieciowych";)))
No i da wstrieczi na Malediwach;)))

8 komentarzy

zxxc

Proponuję kilka spółek offshore na Wyspach Dziewiczych, kilka w Nikozji i na Gibraltarze :) Generalnie koszt działalności spółki na Gibraltarze rocznie to jakieś 650funtów - porównaj to do płacenia pełnych składek przez rok w Z(apłać) U(kleknij) S(.....laj) :)

11 0
ID:39836

antydziałkowiec

Lub w Wąchocku ...

1 12
ID:39837

marekradomski

jesteś na emeryturze mundurowej antydziałkowiec? masz dużo czasu na narzekanie na system którego jesteś autorem i najlepszym przykładem Polaka debila

8 1
ID:39841

zbuntowany_kaloryfer

Cz Ty anty-D choć za grosz nie masz poczucia humoru..? No zawiozę jutro Klony do szkoły. Potem mam kupić kaszę, wołowinę i ogórki kiszone. I tak oto zakończyły się moje marzenia o własnych odrzutowcach i jachtach z tuzinem "króliczków"

7 1
ID:39843

antydziałkowiec

@zbuntowany_kaloryfer: Bardzo przepraszam ale traktuję twój pomysł poważnie ....podobnie jak ostatnie zagrywki podstołkowej koalicji z Palłwkotem w roli głównej. Z ,,ukrytym ''celem zastąpienia Pawlaka z PSL-em gdyby wieś zechciała zasadzić mu kopa na pożegnanie za popieranie pomysłów z likwidacją ,,KRUZU''....

0 6
ID:39856

ozon

"zbuntowany" jestem za całą gębą i wsio ryba czy Nikozja czy inne Dziewicze.. Mam zastrzeżenia do poprzedniego postu a mianowicie to likwidowanie oponentów nie bardzo mi pasi zbyt wrażliwy jestem na ...krew. a poza tym ok.Piszesz o kierownictwie czyli o sobie Wasza Wysokość no nie jest żle ale może potargujemy?

3 1
ID:39860

zbuntowany_kaloryfer

Ależ Ozon! Demokracja nas obowiązuje! Nie ma się o co targować ani kłócić. Miliard euro i znikam! Też będziesz miał swój miliard - i co? Źle? Nie pasuje mld euro?;;)))
Każdemu pasuje. Nawet anty-D, choćby "palił głupa" i mówił o różnych uczciwościach i innych patriotyzmach nie pogardzi miliardem;)

4 0
ID:39876

ozon

No jeżeli chodzi o zasady demokratyczne to przekonałeś mnie.Oglądam foldery z jachtami teraz i aż ślinka cieknie. A kiedy przelew?

2 1
ID:39882


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA