Gdy słyszę "disco polo",to dostaję furii, ludzie...

Gdy słyszę "disco polo",to dostaję furii, ludzie słuchający
tej muzyki są nijacy.Liczy się tylko Rock,Hard Rock,Heavy Metal, Black and White Blues,Reagge i wybrane utwory muzyki
poważnej.

63 komentarze

donperchino

Tak nikt disco polo nie słucha i nie lubi a np na weselu po kilku głębszych wszyscy słowa granych utworów znają. Disco polo jest w porządku. Można drzeć cholewy

21 1
ID:40860

Koalicja Moherowa

sekwoja- słuchaj Liroy, oni badają z przodu i z tyłu (cytuję słowa piosenki)

5 6
ID:40861

Mieszko

Heavy metal.. ta muza niszczy głowę, a przy disco polo odbywają się najlepsze domówki chłopie.

15 2
ID:40862

ANDZIA

Jak Ci się nie podoba to nie słuchaj ja Twojej muzyki nie lubię ale Cię nie obrażam po prostu jej nie słucham .Ty chyba zapomniałeś że mamy wolność wyboru również w słuchaniu muzyki poza tym o gustach się nie dyskutuje .

14 0
ID:40863

marekradomski

spróbujcie tego

2 8
ID:40864

zbuntowany_kaloryfer

@Sekwoja. Nikt mi nie wierzy, że polecę na Marsa. A polecę. Napisałem nawet odezwę do Marsjan.
Oto treść:
Ja być z sąsiedniej planety Ziemia z miasta Włocławek, który jest stolicą planety i całego cywilizowanego Wszechświata. My mieć do Was uprzejma prośba. Chodzić o to, że połowa z Was powinna popełnić samobójstwo a pozostali zostać naszymi niewolnikami. My Wam zapewnić jeść i kubek wody na dzień.
My ludzie jesteśmy bardzo pomysłowi: my umieć zbudować obozy koncentracyjne, umiemy strzelać do wszystkiego co się rusza, a nawet wysadzać w powietrze autobusy z przedszkolakami.
No i najważniejsze: my umieć zbudować bomba wodorowa i jak Wy nie odpowiedzieć sensownie na nasza uprzejma prośba to owe bomby zdetonować się nad Wasza stolica i wszystkie główne aglomeracje.
Jeszcze raz prosimy o zrozumienie i zachęcamy do współpracy. Zostańcie Włocławiakami z własnej woli. No po cholerę te bomby. Można po dobroci.

4 5
ID:40866

zbuntowany_kaloryfer

Nie próbować kopiować Nirvany! Bo to nie przejdzie.


1 8
ID:40867

Moher

@sekwoja -a raper Peja nie podejdzie Ci, jest takim światowcem z tatuażem na ręku"szacun dla ludzi ulicy"

4 0
ID:40874

antydziałkowiec

Ooooo nie podoba się wam muzyka Pana ,,aleksa'' Kwśniewskiego ....choć on ostatnio wrócił do korzeni - bardziej gustuje w folklorze żydowskim...

3 12
ID:40875

Sekwoja

do@zbuntowany--kaloryfer
Po Twoim monologu strusie pochowały głowy w piasek, a planeta Mars zaczęła
się oddalać. Twoje szanse, na zdobycie Marsa maleją.

1 10
ID:40880

Sekwoja

do@donperchino
Dzisiaj, przypadkowo rzuciłem okiem na TiVI Polsat. O zgrozo, trafiłem na wywiad
z bajer full. Czingis Han miał problemy z przekroczeniem muru chińskiego, im się
udało. Nie ważna jakość, ważna ilość mas, na koncertach, majteczki w kropeczki.
Z tego nie będzie platynowych płyt. Jak te masy będą podrygiwać w rytm tej
muzyki, trzęsienie ziemi pewne.
" Ambitni " muzycy zaczęli przeliczać juany na złotówki.

1 11
ID:40881

Sekwoja

do@Koalicja Moherowa
Nie uznaję Liroya, a wy, mohery zapchlone słuchajcie czarnych, oni was sprostują.

0 13
ID:40882

zbuntowany_kaloryfer

No nie. Następny mi nie wierzy. To jakaś zmowa jest. Spisek! Dokładnie tak - to spisek uknuty przeciw mnie! Zemszczę się za to;)))

3 4
ID:40883

Sekwoja

do@Mieszko
Chyba nie wiesz co to jest potencjometr. Na tej muzyce się wychowałem. Dzisiaj
mogę powiedzieć, że jestem koneserem. Dobra aparatura -- przyjemność słuchania. Disco polo, produkcja dla mas, to co jest przeznaczone dla mas, jest
zazwyczaj kiepskie.

2 9
ID:40884

cz

@zbuntowany_kaloryfer Zgadzam si z tob w 100 %. Niedugo chyba powyrzynamy si wszyscy nawzajem. Jak nie kijem go, to pak. Smutne to, ale chyba ten wiat nieuchronnie zmierza do samozagady.

@Sekwoja Nie lubi przykadania etykietek do tak szerokiego zjawiska, ktre nazwae "muzyk powan", bo czy np. humoreska jest powana? Take nazwa "muzyka klasyczna" nie jest odpowiednia. Utrwali si pewien stereotyp, przyzwyczajenie, ktre trudno bdzie zmieni.
Co do disco polo, to ja rwnie unikam tego typu muzyki jak ognia, ale znaczna cz naszego spoeczestwa, niestety, sucha tylko tego czego.

4 6
ID:40885

Sekwoja

do@Andzia
Witam cię Andziu serdecznie. Jeżeli Cię obraziłem, to najmocniej przepraszam.
Wybacz.
Podejrzewam, że jesteś fajną, dojrzałą dziewczyną, i można się z Tobą pobawić,
mam na myśli taniec. Przy takiej muzyce z dojrzałą dziewczyną można poszaleć.

1 8
ID:40887

Sekwoja

do@marekadomski
Podejrzewam, że jestem trochę starszy od Ciebie. Nie znam tej grupy, ale jest
interesująca. Wychowałem się m.in. na Black Sabbath, Led Zeppelin, Pink Floyd,
Jethro Tull, Nazareth, Kiss, Uriah Heep itd.
Cieszy mnie to, że szukasz ambitnej muzyki. Trzymaj się.

1 4
ID:40889

Sekwoja

do@zbuntowany--kaloryfer
Dziękuję Ci -- przedstawiłeś legendarną już, amerykańską grupę z Seattle.
Nirvana to siła. Szkoda, że już nie żyje wokalista Kurt Cobain.
Zrobiłeś mi dużą przyjemność, w sensie muzycznym. Dziękuję.

1 5
ID:40890

Sekwoja

do@Moher
Kiedyś słyszałem utwór Pei pt. Ciemna noc, akurat było to w nocy.
Popraw sobie szydełkową robótkę na głowie.

0 7
ID:40891

amityr

@~Sekwoja: To Andzia zaraz spadnie.

5 2
ID:40892

amityr

Czy Andzrejek z cipuleńka też do skosnych wyjeżdża

5 0
ID:40893

Koalicja Moherowa

@~Sekwoja: jesteś na haju? Nie idź tą drogą! Dzisiaj wielkie święto katolików ,będziemy się modlić za ciebie w skupieniu ,aby dobry Bóg dał Ci więcej sił,rozumu i więcej szacunku dla ludzi .Pozdrawiamy i przekazujemy Ci znak pokoju.

10 0
ID:40898

Sekwoja

Przed chwilą, na TVN-24 obejrzałem interesujący film dokumentalny o orkach,
dokładnie o jednej orce. Kto oglądał?.
Chociaż w telewizji ptak wielki nocuje.

0 9
ID:40901

Moher

@~Sekwoja: Wolę moherowy beret, bo to Polski beret ,niż czapeczkę peruwiańską (chullo) Musze przyznać ,że nawet twarzowo było ,Tuskowi i jego małżonce kiedy odbywali podroż swojego życia, za podatnika pieniądze.POnoć czepeczki maja trafić na licytację WOŚP. Ładny gest premiera i jego małżonki.

4 4
ID:40902

Sekwoja

Odpowiedziałem wszystkim melomanom muzyki " Disco Polo ".
Chciałbym, prosiłbym, abyście poszukali, obejrzeli i wysłuchali następujących
utworów :
grupa Led Zeppelin -- utwór wszech czasów pt. Schody do nieba.
grupa Black Sabbath -- na urodziny królowej Anglii, grupa ta wykonała swój
najlepszy utwór pt.-- Paranoid -- królowa swoją obecnością zaszczyciła ten koncert.
grupa Iron Maiden-- utwór pt.-- Nostradamus.
Beethoven-- 9-ta symfonia--- jest stosunkowo krótka, ale kilka tych samych
utworów można połączyć w dłuższą całość. Najlepiej się tego słucha przy
świecach, z bliską osobą i robi się to i owo.
Tylko błagam, nie mieszajcie tych utworów z gastronomią.
Proszę o opinie.
P..S.--- Pozdrawiam Andzię.

2 7
ID:40905

noob

nie wiem co się tak uczepiliście DP. osobiście nie słucham tego, ale nie stanowi to dla mnie kompletnie żadnego problemu.

gdy słyszę muzykę w vivie czy też w naszym radiu g.a to mi uszy schną (umpa, umpa, umpa, umcyk, umcyk aj low ju bejbe, aj nid ju itpitd).

toteż jest takie diskopolo, tyle ze po angielsku (ostatnio rumuńskie, arabskie itp), każdy kto choć liznął angielskiego zrozumie tekst. tak ze nie ma co się śmiać z DP, bo na europejskich listach taka muzyka rządzi od lat, tyle ze ta jest po naszemu. kiedys były słabe aranże, cienkie bity. Dzisiaj DP to jest taka muzyka jaka rządzi w mediach (czyli papka i syf dla mas), tylko język inny. Nie ma znaczenia, czy to akcent, boys, czy jakiś tam monopol. To jestem w stanie ominąć. Gorzej jak się lansuje gnioty typu feel (czyli niby rockowy music i beznadziejnie głupi tekst) i wmawia ludziom ze to jest rock.

czepianie się polskiej odmiany "muzyki tanecznej" trąci wojewódzczyzną (czyt chamskie wyśmiewanie co tydzień Polski i Polaków przez niby-polaka na antenie żydowsko-esbeckiej stacji tv).

poza tym...wiecie kto w polce sprzedawał najwięcej płyt/kaset? heheh, no własnie
bayer full opylił ponad 10 milionów kaset, boys podobnie...
nie ma się czego wstydzić - rumuni mają ozony, a my swoje dp.
niech sobie kazdy słucha tego co mu pasuje, nic drugiemu do tego. nie chcesz słuchać? nie słuchaj. nie chcesz oglądać? nie oglądaj. po to są piloty. JAKI PROBLEM?

12 0
ID:40906

noob

jeszcze jedno - sekwoja jest najlepszy bo słucha tego co słucha (buahhahaha)
chłopaku, chyba nie zdajesz sobie sprawy ile jest gatunków muzycznych, wymieniłeś jakąś 1/100, nie tylko ta muzyka jest ambitna, rock nie ma monopolu na "ambitność" i "jedynie słuszną wielkość",

Twoje podejście to podejście zakompleksionego choposzka ze wsi, który na siłę chce pokazac ze jest lepszy niż inni, bo słucha super roka i poważnej, pfffff
nie wszyscy muszą słuchać tego co ty, każdy ma swój gust, troche tolerancji dla innych ludzi i ich gustów, nie bądz muzycznym faszystą

kawałki zaproponowane przez Ciebie są dla mnie beznadziejne i tyle, znam je wszystkie od lat, szanuje twórców, ale dla mnie to lipa (tylko mnie nie pobij za swoje zdanie ziomus :D),

12 1
ID:40907

Mieszko

@~Sekwoja: Tylko że Peja nie nagrał takiego utworu heh, jak już coś to Głucha noc. Widać że próbujesz udawać znawcę ale ci to nie wychodzi metalowcu o nikłym pojęciu muzycznym. ;)

5 0
ID:40909

piwo$z

@sekwoja
żal ci poślady ściska, że większość ludzi potrafi się bawić przy muzyce disco polo?
Dzisiaj masz bardzo dobrą okazję do tego aby zobaczyć jak ludzie potrafią się dobrze bawić przy takiej muzyce....poszukaj gdzie w okolicznych wsiach są dzisiaj imprezy jak to się mówi w "wiejskich remizach" czy tym podobnych.
Sam na takie często jadę i bardzo mi się to podoba: całkiem inni ludzie i atmosfera.
Tobie może bardzo to odpowiada ale mnie bardzo irytuje w naszym wspaniałym mieście jak w "wielkich" klubach widzę małoletnie panny ubrane w stylu pań lekkich obyczajów stojących przy trasach, które to ...(zresztą sobie to daruję) oraz spożywają zarówno lekkie jak i ciężkie napoje alkoholowe uważając się przy tym za nie wiadomo kogo. Małoletni panowie także nie są lepsi- w piękny sposób potrafią zaimponować swoim koleżankom -tylko czy wyniesie przez ochroniarza takiego gościa na schody klubu z powodu głebokiego upojenia alkoholowego można już nazywać szpanem czy zaimponowaniem.
Zawsze gdy widzę takie scenki w naszych klubach to się zastanawiam gdzie tacy ludzie się wychowują? Czy w domu z którego pochodzą także w taki sposób nadużywa się alkoholu. Można by rzec że pochodzą z jakiejś meliny... tylko ten ubiór na melinę nie wskazuje. Bardzo dziwnie się też czuję gdy do klubu przychodzą odpowiedzialni, dorośli ludzie w wieku 20-30 lat czy nawet 35 a w ich bliskim sąsiedztwie dzieją się takie rzeczy. Nie muszę już chyba pisać że muzyki DP w klubach się słucha....bo szlachta nie mogła by sie napić przy tym gorzały.

Muzyka DP może i ma "płytki" tekst ale ludzie się przy tym bawią.

A tak poza tym, to kogo w sieci obchodzą twoje wąskie horyzonty muzyczne ?

I na zakończenie dziękuję, że przypomniałeś mi chłopcze o muzyce disco. Za chwile dowiem się gdzie poza miastem można sie dzisiaj pobawić przy takiej muzyce i bardzo chętnie się tam wybiorę w dobrym towarzystwie:)

8 0
ID:40910

zbuntowany_kaloryfer

@Sekwoja: z sympatykami disco polo się nie dyskutuje. Do nich powinno się strzelać. Przeciętny sympatyk disco polo nie wie co to takiego 9 Symfonia. A już na pewno pamiętny album Iron Maiden Powerslawe.
Do czegoś się przy okazji muszę przyznać: kiedy montowałem dawno temu mój oddział w armii nie chciałem w jego składzie typa, który słuchał disco polo i publicznie twierdził, że "Żydówki, Murzynki i Azjatki śmierdzą koniem" - no nie mógłbym z kimś takim współpracować. Nie dość, że prostacki gust to jeszcze stuknięty rasista.

5 7
ID:40911

donperchino

@~noob: Święte słowa masz dużego plusa ^^

5 0
ID:40913

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Kup sobie jeżozwierza.Hahaha

1 5
ID:40914

szuja

@sekwoja
A dlaczego nie pigwa ? Hahaha

1 5
ID:40915

donperchino

@zbuntowany_kaloryfer: Lubie disco polo a i również 9 Symfonia jakoś nie jest mi obca tak samo jak i inne rodzaje muzyki, wszystko jest strawne co w ucho wpada. Zabić kogoś, bo innej muzyki słucha niż Twój gust? No, bo strzela się chyba, żeby zabić. No lekka przesada. Żyjemy w kraju , w którym obowiązuje raczej wolność słowa i wolność w wyborze tego co lubią słuchać. Nie wydaje mi się, że można oceniać kogoś po tym jakiej muzyki słucha. Mimo wszystko i tak Cie grzejniczku lubię za Twoje czasami zabawne komentarze, mimo to że się w tym przypadku z Tobą nie zgadzam. I nie ganię Cię za to, że lubisz słuchać czegoś innego od mas. Każdy ma wolność wyboru - pamiętaj ;]

@~piwo$z: dobrze gadasz, więcej piwa Ci dać

5 1
ID:40918

ANDZIA

do sekwoja : nie obraziłeś mnie ja się nie obrażam za wypowiadanie własnego zdania tak jak pisałam mamy wolność. A co do drugiej części to musiał byś przekonać się sam.

1 1
ID:40923

antydziałkowiec

Nie sądzilem ,że w unijnej Polsce jest aż tylu zwolenników tej bezwartosciowej klepaniny zagłuszajacej gdakanie drobiu na targowiskach .....ale są gusta i...... jest ich brak...

1 7
ID:40925

ANDZIA

Do sekwoja ja lubię Led Zeppelin i 9-tą symfonię Beethovena . Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie.

1 4
ID:40926

donperchino



Brazylijskie disco polo, ciągle te same słowa w kółko bez sensu powtarzane a mimo to.. Liczba wyświetleń mówi wszystko za siebie

4 1
ID:40929

szuja

@~ANDZIA: A ja lubię @ kaloryufer

0 4
ID:40932

piwo$z

właśnie wróciłem z imprezy "z remizy". Bardzo dobrze się bawiłem wraz z przyjaciółmi. Poznałem kilku nowych ciekawych ludzi i przez całą impreze leciała muzyka DP i w większości inni ludzie równie dobrze się bawili:)

5 1
ID:40933

donperchino

Jeżeli chodzi o powyższy utwór Michela Teló, brazylijskie DP, klepanina bez sensu a mimo to liczba wyświetleń w serwisie YT mówi sama za siebie.

4 0
ID:40934

Sekwoja

No cóż, zaliczyliście mnie, że tak się wyrażę, do działu archeologi. Nie pomyślałem
wcześniej, że nadchodzą nowe cywilizacje. Popuściłem sobie cugli, żle
formułując temat. Za to przepraszam.
Ale, niech żyje ROCK, niech od czasu do czasu ktoś te tematy odkurzy, niech
zabrzmią wspaniałe rify gitarowe.

1 4
ID:40936

donperchino

@~Sekwoja: A ja Ci dziękuje za ten temat jak widać okazał się bardzo bujny;p Nie masz za co przepraszać. Każda dobra muzyka nie jest zła. Pozdrowienia

5 0
ID:40941

Sekwoja

\" Bo wszyscy Polacy, to wielka rodzina........ , brzmią słowa pioseneczki, szczery,
jak najbardziej tekst [ śmiech ], rączki w górę, wysoko, bawimy się, grzmi wodzirej.Rzeczywistość jest przerażająca : nie potrzeba oręża, nie potrzeba
akwenów wodnych aby Polacy się wyżynali i topili wzajemnie.
Byłem na największej imprezie Świata -- Oktober Fest Monachium, następnie,
trzy razy, na Oktober Fest Stuttgart. Tam dopiero ludzie się bawią, tysiące ludzi ze
szczerym uśmiechem na twarzach, żartobliwe teksty piosenek i bardzo dużo
dobrego piwa. Alles gut . Przy tej wspaniałej, szczerej, spontanicznej zabawie,
jest bezpiecznie. NIE MA POLICJI.
Powróćmy jeszcze na chwilkę na nasze podwórko.Jest impreza rozrywkowa,
mniejsza, większa, bez znaczenia. Wystudiowane uśmiechy na facyjatach
[ czyt. wesołość ], zbieranina kameleonów i papierków lakmusowych.
Rączki w górę, wysoko, bawimy się, ciągle grzmi wodzirej. Ręce opadają z
beznadziei. Ale się ubawiliśmy, a wy?, my też, nie możemy się już doczekać
następnej takiej imprezy.
Nie odmówię sobie przy tym : byłem tam na kilku koncertach rockowych
min. Judas Priest. Zawsze było dużo ludzi min. Oldboyów z małżonkami, z
dziećmi, przyjaciółmi, wszyscy dobrze się bawili.


Prawda czasu, prawda ekranu. Komu opadła kopara???????? .

0 3
ID:40948

amityr

@~Sekwoja:
Powiedział sekwoja .Siądź pod moją koroną i zostań zapłodnioną.Niech muzyka popłynie wysoko, od moich korzeni ku obłokom.Niech zabrzmi nawet w stratosferze. kaloryfer też ci jej nie zabierze.

3 0
ID:40952

Sekwoja

do@donperchino
Dziękuję Ci bardzo za przyjazne słowa. Myślę że, moglibyśmy prowadzić
" Polaków, nocne rozmowy " przy dobrym piwie. Był taki program radiowy.
Tam piłem piwo, nr.1 to Krombacher -- bardzo dobre.
Tutaj, piję Tyskie -- jest dobre.

3 1
ID:40953

Sekwoja

do@amityr
Jesteś poetą?. Fajne to jest. Dziękuję i pozdrawiam.

2 0
ID:40957

Sekwoja

Majteczki w kropeczki idą w zapomnienie, królują stringi, a na nich nie ma już
miejsca na kropeczki, kurczy się tak samo miejsce dla D.P. , nooooo chyba że,
stare babcie, na swych hokejówkach będą miały kropki ------ brązowe, wtedy na
nowo odrodzi się D.P. .
Ci, co tak mocno na mnie gardłowaliście, niektórzy, jesteście chyba z Zazamcza,
a korzenie macie gdzieś po obu stronach Wisły.

1 3
ID:40958

Sekwoja

do@Andzia
Jestem trędowaty, kto poda mi przyjazną dłoń, od razu łapie minusa od tych
jedynych umiejących się bawić. Dziękuję za uznanie dla Led Zeppelin.
Jeszcze raz pozdrawiam.
Pamiętaj o 9 -- tej, stwórz wspaniały wieczór dla dwojga.

3 1
ID:40963

normal

Sekwoja jesteś chyba pierwszym prostakiem który wychował sie na klasyce rocka. Mam nadzieje że jestes odosobnionym przypadkiem.Biorąc pod uwage twoje posty to sformułowanie "wychowanie" jest nadużyciem.

12 1
ID:40982

ANDZIA

do Sekwoja; Dziękuję za pozdrowionka i wzajemnie. Świetny pomysł z tym wieczorem na pewno taki zrobię oczywiście przy dobrej muzyce może Led Zeppelin.

1 1
ID:40987

amityr

@~ANDZIA: Czy to prawda?

2 0
ID:40995

ANDZIA

Do amityr; a czemu nie ja też czasem potrzebuję "wychodnego" tyle że nie mam kapelusza z piórkiem

1 0
ID:41004

Soldier

Nadworny błazen sekwoja znowu w akcji...

4 3
ID:41012

pietreq

Pewnie się narażę niektórym. Też nie lubię disco polo, ale jeszcze bardziej zagranicznej łupanki prezentowanej w włocławskim Radiu G...
Zdecydowanie, preferuję muzykę graną, nie zaś robioną.
Według mnie ludzie, którzy grają disco polo odpowiadają na zapotrzebowanie rynku muzycznego, ale nie są to ludzie ambitni pod względem artystycznym.
U mnie upodobania muzyczne się zmieniają z wiekiem. Stairway to heaven, to był mój ulubiony kawałek w dzieciństwie. Lubiłem polskiego rocka, potem było zauroczenie folkiem, zwłaszcza celtyckim. Był też czas fascynacji muzyką dawną, zwłaszcza barokową. Potem polubiłem poezję śpiewaną (Grechuta, SDM, Turnau) Później po jednym z koncertów w toruńskim klubie "Od Nowa" odkryłem reggae. Teraz, to z każdego gatunku znalazłbym coś dla siebie.
Nie potrafię tylko zmusić się do słuchania właśnie disco polo, muzyki puszczanej na dyskotekach, polskiego hip-hopa (z wyjątkami) i bluesa. Może dlatego, że to nie jest muzyka do słuchania. Disco polo jest do tańca, blues jedynie do grania, a polski hip-hop do szpanu.

4 1
ID:41015

rollnick

A to, może być?

1 1
ID:41017

etnograf

Przeanalizowałem wiele spotów . Kilku gości z tego forum powinno odejść z
sekwoją na czele jest też kilku gości którzy myślą o sobie że są w pożo
ludżmi są w błędzie .Zacznijcie nadawać szyfrem Navajo lub zacznijcie
używać tam -- tamów .

3 0
ID:41028

Dymcio

polecam.

1 0
ID:41031

marekradomski

prawdziwa burza. A chodzi tylko o muzykę:) @sekwoja chłopieniu, ja niczego nie szukam, serio. Może jesteś odrobinę starszy, ja kończę 40 w tym roku i mam to w.. wiesz gdzie.:) moja żona słucha disco polish:) i nie próbuję już tego zmieniać chociaż mi wstyd:) co zrobić-gusta to gusta. Słyszałeś może o takiej grupie "Belgrad" z naszego miasta? O "Zadymie", o Karkoszce? A może o grupie "Kameleon" która działała chwilę przy Klubie Garnizonowym? Może o Robercie K. też z Włocławka, który miał zaszczyt zagrać z basistą słynnego "Camela" Andiego Latimera? Pozdrawiam

3 0
ID:41051

Sexi Flexi

Całkowicie zgadzam się z przeciwnikami DP - "kochaj mnie, przeleć mnie, ale jesteś bejbe na mnie napalona" i tak w kółko. Tą tandetną łupankę można tak naprawdę poznac już po pierwszych kilku taktach, zanim jeszcze padną jakiekolwiek słowa. Łup! Łup! Łuo! Wyżelowani kolesie w obcisłych koszulkach z łańcuchami na wierzchu, głosami jak po kastracji śpiewają o dymaniu napalonych, wytapetowanych lasek z tipsami. Słyszał ktos kiedyś jakiś głębszy tekst w tym gatunku??? Jeśli tak, to PROSZE O PRZYKŁADY. Ciekawe, czy ktoś coś znajdzie, hehe!

3 3
ID:41054

marten

do@etnograf
Też dokonałem analizy wypowiedzi Sekwoi. Facet jest trochę zakręcony, nie umie
przekazać swoich myśli. Wyczułem to, posiada wiedzę której też nie potrafi
przekazać, Podzielam Twoje zdanie co do niektórych ludzi niby w pożo, to oni
dokonali linczu na Sekwoi. Masz rację, powinni używać szyfru Navajo i tamtamów
wyrządzaliby mniej krzywdy. Oddzielnie nie posiadam kolekcji płyt nie jestem
znawcą muzyki, włączam radio i słucham tego co leci.

3 3
ID:41056

donperchino

Disco polo jest do tańca a nie do wsłuchiwania się w sens słów. Muzyka techniczna też o niczym nie opowiada a ma swoje grono odbiorców. Ja to nie wiem jaki Wy macie problem, ja nie lubię metalu to go po prostu nie słucham. Nie lubicie DP to też nie słuchajcie i temat zamknięty. O gustach się nie dyskutuje, bo każdy ma swój, inny, wyjątkowy i jest ich tyle ilu ludzi na świecie. To tak jakbyście powiedzieli, że ktoś jest taki czy owaki, bo nie lubi pasztetowej. Jesteście wszystkożerni? Nie, bo macie swój gust i nie wszystko Wam podchodzi i to tak samo działa w muzyce.

5 0
ID:41065

marten

Dawno, dawno temu mieszkałem na Zazamczu, ale rodzice się wybudowali i
wyprowadziliśmy się. Dzisiaj jestem niestarym emerytem i znowu mieszkam w
bloku. Na to Forum wszedłem ot tak sobie, co można o tym powiedzieć,
no, Psy szczekają, karawana idzie dalej.
Pamiętam z młodości, jak na Zazamcze, pod bloki podjeżdżały konne wozy z
płodami rolnymi. Było to jesienią. Przyjeżdżali rodzice do, od niedawna miastowych dzieci. Być może byli to dziadkowie, co niektórych krzykaczy z tego
Forum/.
A tak ubocznie. Zajmuję się Historią wojen, militariami[ biała broń], strategia
wielkich bitew, fauna egzotycznych krajów, podróże.

3 2
ID:41088


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA