te niedorobione ba..ny nawet naukę chcą...

te niedorobione ba..ny nawet naukę chcą zniszczyć...
gospodarkę roz...li, przemysł sprzedali, co za de..le nami rządzą

w sumie racja, głupimi łatwiej manipulować

http://marucha.wordpress.com/2012/04/09/uczonym-juz-dziekujemy/#more-20424

15 komentarzy

cichyobserwator

Ten twój wpis i link oczywiście nie jest manipulacją.
Dziennik gajowego Maruchy poleca jeszcze :
Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X
Christus Vincit TV
Katolickie kazania niedzielne ks. Jenkinsa
Katolik Tradycji
Kronika Novus Ordo
Ks. Piotr Natanek Gloria TV
Ks. Piotr Natanek nieoficjalne archiwum
Ks. Piotr Natanek nieoficjalna witryna
Ciemnogród Wirtualny
Nacjonalista.pl
Nasz Dziennik
Jest jeszcze mnóstwo adresów i odnośników na tej stronie gdzie rozpisują się ci poszkodowani " naukowcy" a teksty są takie wspaniałe i naukowe , że tylko zostać ba..nem i czytać, czytać , czytać ... i oczywiście nie być manipulowanym.

8 10
ID:40968

antydziałkowiec

noob -jako kolejny niezaleznie myślacy trafiłeś na listę ,, tow. cichego'' zwalczajacego wszelkie objawy krytyki obecnienampanujacego specjalisty od ACTA i niewolniczego wieku emerytalnego -bój się ....

11 10
ID:40976

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Widzę , że poczucie humoru cie nie opuszcza - "kolejny niezaleznie myślacy ". Dodaj do ulubionych te " niezależne media " to jeszcze się rozwiniesz.

7 9
ID:40984

Sekwoja

do@cichyosservatoreromano
Widzę Cię w purpuracie.

2 5
ID:40991

zbuntowany_kaloryfer

Matura 2050. Przykładowe pytania/zadania:
1. W jednym wiaderku jest pięć litrów wody, a w drugim trzy. Ile jest wiader?
1a. Rozwiąż zadanie: (2+3) x 2 =........
2. Czy wielbłąd to ssak, gad, płaz czy ptak?
3. Stolica Francji to Meksyk, Ottawa czy Paryż?
4. Czy na Saharze na wolności żyją niedźwiedzie polarne czy nie?
5. Jan III Sobieski był królem: Anglii, Polski czy Niemiec? Właściwe podkreśl;)
6. Czy A. Einstein był fizykiem czy znanym mleczarzem?

Jak prawidłowo odpowiecie na wszystkie pytania i przejdziecie pozytywnie egzamin z prawidłowego wiązania sznurowadeł, możecie śmiało podchodzić do matury za 38 lat;))

3 3
ID:40992

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Dla ,,niezaleznie myślacych '' to zbyteczne ,bo i tak tylko istoty zarażone propagandą partyjną przyjmują tą papkę medialną nazywaną błędnie wiadomościami jako prawdę .....,,kunsultacje'' Tuskiewicza w sprawie ACTA są tego koronnym dowodem .

4 8
ID:40999

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Podaj jakieś żródło wiarygodnych wiadomości , z którego ty korzystasz.Skąd ten ogrom wiedzy ? Czy wystarczy tylko wyłączyć rozum i wszystko staje się jasne i wiarygodne? Zrobiłem próbę ; na chwilę wyłączyłem i jestem w szoku. To działa.Juz wiem jak doszło do katastrofy w Smoleńsku. Ta mgła była efektem działania Adasia Miałczyńskiego a urywek z filmu Nic Śmiesznego jest tego koronnym dowodem.Muszę robić to częściej aż dorównam tym ,, niezależnie myślącym" i spotkamy się na jednym poziomie.Nirwana przede mną.

7 9
ID:41003

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: A......ty masz co włączyć ...? Tak pytam ,bez podtekstów ....bo może nie o ten ,,organ chodzi'' ?

0 4
ID:41025

zbuntowany_kaloryfer

Tylko jedno mnie trochę nurtuje. Skoro pytania jak dla niedorozwojów będą na maturze, to kto będzie projektował oprogramowanie i o net dbał..? Kto zaprojektuje nowe auta, telewizory, telefony..? Kto się zajmie nadzorowaniem i budową stacji orbitalnych? Najwyraźniej trzeba będzie wyłonić elitę, która się podejmie tego zadania i pomyśli za resztę populacji. No a reszta będzie żarła popcorn, frytki i oglądała kretyńskie seriale;))

4 0
ID:41036

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Przynajmniej trzy razy udowodniłem ci ,że wypisywałeś bzdury a twoje argumenty - burtnik i Wąchock - chyba o czymś świadczą.Pisałem ci już kiedyś , że lekarze cię oszukali - hemisferektomia to nie jest usunięcie migdałka.Nie trzeba było się godzić na wycięcie drugiego - sam widzisz ,ze nic to nie dało .A może jednak ? Totalna nirwana do potęgi ?

3 3
ID:41044

marekradomski

przepraszam, że się wtrącam ale które źródło informacji jest wiarygodne? który portal, który program? Jeszcze kilka lat i już nie będzie czego naprawić w tym kraju. @anty nie p... już o rewolucji bo większość nie dokończyła jeszcze ewolulcji.

2 0
ID:41050

cichyobserwator

@marekradomski: Właśnie z tym o co pytasz próbuje walczyć. Wiadomości trzeba czerpać skąd tylko się da ale wnioski trzeba wyciągać samemu.Mierzi mnie takie czarnowidztwo na podstawie - widzę tylko to co mi pasuje .Anty jest tego przykładem - wali na oślep we wszystko bez zastanowienia ale refleksji w tym zero.Wytykajmy złe ale konfrontujmy z tym co daje nadzieję na lepsze jutro.
Nie żyjemy w zbyt dobrych czasach ale nie jest tak żle jak próbują to niektórzy przedstawiać.Tym bardziej , że nie mają nic do zaproponowania w zamian.

3 3
ID:41059

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: a ja trzy(?) razy pokazałem ,ze twoje dowody są porównywalne do propagandy Urbana i nie maja nic wspólnego z Polską rzeczywistością o prawdzie nie wspomionając ...tak jak pan ,,ACTA-premier'' katastrofę wyjaśnił ale ......główny dowód rdzewieje w Smoleńsku ,bo w ,,jego mniemaniu jest nieistotny''...więc niech ,,mniema '' tak dalej ...

0 3
ID:41103

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Wymień chociaż jeden mój błąd. Do twoich wielu poronionych teorii przeciwstawiłem konkretne cyfry i fakty . Z twojej strony nie doczekałem się ani jednej konkretnej odpowiedzi .Do każdego wątku mieszasz ACTA , Smoleńsk , itp a kończysz na Wąchocku.Oto cała twoja Polska rzeczywistość !

2 2
ID:41105

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: poniewaz tylko tak można kwitować ignorancję i niekompetencję ,,obecnienampanujacych'' ,których tak usilnie bronisz i po cichu im kibicujesz ...

0 3
ID:41109


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA