Jakie jest Wasze zdanie jeśli chodzi o pana Bartoszewskiego...

Jakie jest Wasze zdanie jeśli chodzi o pana Bartoszewskiego tego dziadka ,co wchodzi po palcu Niemcom. Skoro tak nawstawiał Kaczyńskim to dlaczego nie poprawia np. redaktorów ,że nie jest żadnym profesorem ani nawet mgr!

11 komentarzy

forsmark

Myślałem kolego,że stać Cię na coś więcej.Chować się za internetową anonimowością i szkalować porządnych ludzi...Na tyle tylko Cię stać?

0 0
ID:2900

szuja

Jak szkalować? Kogo szkaluję? Jedź dobry człowieku na ziemie bo "przesiedlonych" gdzie ludziom gospodarstwa i domy Niemcy zabierają,to Ci powiedzą , co myślą o obecnych i poprzednich działaniach Bartoszewskiego.
Jeśli chodzi o stopnie naukowe to nie ma żadnego. Napiszę Ci dużymi litwerami ,żebyś Ślepoto widział Ż A D N E G O.

0 0
ID:2903

szuja

Jeszcze jedno . Porządni ludzie nie udają ,że są tym czym nie są.No jak można do kleryka mówić kanoniku,no jak? Na pewno kleryk by z miejsca prostował to nieporozumienie.Prawda.Tak ale kleryk a nie p. Baroszewski,który ma manię wielkości naukowych. Nie neguję jego zasług dla odzyskania niepodległości . Ale co Bogu to Bogu.Nawet Wałęsa nie udaje ,że ma średnie wykształcenie.

0 0
ID:2904

forsmark

Żeby skończyć dyskusję z tobą szuja,powtórzę za Lemem:Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów,dokąd nie poznałem internetu.Dobranoc!

0 0
ID:2906

szuja

For smark, to ten ,który nie umie odpowiedzieć na przedstawione argumenty.Z kogo się śmiejesz ,z siebie,aż się usmarkałeś.

0 0
ID:2912

zxxc

Za wiki.
"Władysław Bartoszewski (ur. 19 lutego 1922 w Warszawie) – polski polityk, dziennikarz, pisarz, działacz społeczny i historyk.

Więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego. Dwukrotnie minister spraw zagranicznych, senator IV kadencji, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządzie Donalda Tuska.

Kawaler Orderu Orła Białego, honorowy obywatel państwa Izrael, posiadacz bawarskiego tytułu profesora."

Więc po 1 - ma tytuł, po 2 - życiorys chyba mówi sam za siebie i niepoważne jest mieszanie z błotem kogoś takiego.

Koniec trollingu.

0 0
ID:2918

Tomahawk

ten bawarski tytul profesora jest tyle warty co taki sam nadany przez np WSHE

0 0
ID:2924

forsmark

Wcale się nie usmarkałem.O Bartoszewskim pierwszy raz przeczytałem w 1980r.Nigdy nie robił tajemnicy z tego że nie ma profesorskiego tytułu.Jeśli kończyłeś szkołę średnią to wiesz jak się zwracałeś do swoich nauczycieli,i jaka jest różnica między formą grzecznościową a stopniem naukowym.Co do tego odbierania domów przez Niemców, to wg. obowiązującego prawa nie ma takiej możliwości,jeśli chodzi o tzw.mienie poniemieckie,pozostawione po drugiej wojnie.Jeden przypadek o którym ostatnio było głośno,wyglądał inaczej.W latach 70-tych p.Agnes Trawny,spakowała manatki,zamknęła dom na klucz i wyjechała do Niemiec.Jej dom gmina przejęła jako mienie porzucone,było w PRL takie prawo.Jednak nikt nie raczył dokonać stosownego wpisu w księgach wieczystych.Gdy do polskiego sądu zgłosili się spadkobiercy tej pani to polski sąd,w oparciu o polskie prawo nie miał innego wyjścia jak nakazać zwrot domu spadkobiercom.Bo w księdze wieczystej jako ostatni właściciel figurowała p. Trawny.I zupełnie na koniec:możesz mieć przekonanie o własnej wyjątkowości,ale historia ludzkości zna taki rodzaj człowieka jak ty.Coś, gdzieś usłyszałeś, nie sprawdziłeś i rzucasz na porządnego człowieka bezpodstawne oskarżenia,określając go pogardliwie dziadkiem co to Niemcom po palcu...Tak postępują mali ludzie,gryząc po kostkach(bo wyżej nie podskoczą)wielkich i mając nadzieję że sami przy tym urosną.Twój nick pasuje tutaj jak ulał.

0 0
ID:2925

szuja

Muszę przeprosić p. Bartoszewskiego jeśli chodzio sprawę ziem po wypędzonych. Różnie się mówi w mediach /program Pospieszalskiego/i dopiero obecnie znalazłem art. który mnie przekonał.Jeżeli moderator pozwoli to zamieszczę link.Jeśli chodzi o profesure to mam swoje zdanie i obstaję przy nim.
http://opole.naszemiasto.pl/wydarzenia/919700.html

0 0
ID:2927

ananas

forsmark
dzieki za wpisy, stanowisz przeciwwagę dla kilku tutaj, mających niczym nieuzasadnione parcie na klawiaturę.
pozdrawiam

0 0
ID:2935

Duchu

W pełni popieram wypowiedź kolegi forsmarka, właściwie nic dodać nic ująć. Natomiast, jeśli ktoś podaje program Pospieszalskiego jako przykład, że media podają, to tu ręce poprostu opadają. No, ale w końcu każdy pisać może jeden lepiej drugi gorzej.

0 0
ID:2947


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA