Kolejna zaogniona sytuacja. Czy pochówek na Wawelu...

Kolejna zaogniona sytuacja. Czy pochówek na Wawelu był
słuszny i przemyślany?.

17 komentarzy

Stacha

Miał być WAWER a wyszło WAWEL- i o to jest zadyma.

12 13
ID:41282

~LALA20

W mediach spotkałam się z transparentem następującej treści :
" Za pełnione obowiązki, należą się Powązki."

9 10
ID:41284

negocjator

z tym wawelem to przegięcie ! ktoś chyba po pijaku sie na to zgodził !

13 10
ID:41286

rollnick

Pochówek musiał być, a czy słusznie że na Wawelu, to sprawa dyskusyjna.
Przyczyna katastrofy jest nadal niewyjaśniona. Więcej faktów wskazuje na to, że to był zamach, niż że przypadek, lub np. błąd pilota jak bezpodstawnie próbowali nam to wmówić politycy Platformy. Wielu ludzi w to uwierzyło mimo, że nie ma na to dowodów.
Moim zdaniem L. Kaczyński nie powinien być pochowany na Wawelu, bo podpisał Traktat Lizboński przyczyniając się w ten sposób do pozbawienia Polski suwerenności.

7 9
ID:41305

zbuntowany_kaloryfer

Z jednej strony spoczywają tam mądrzy, poważni monarchowie a z drugiej taki... Widzisz Boże i nie grzmisz. Za 200 lat kurz opadnie na dobre i ktoś przez pomyłkę może pomyśleć, że byli ludźmi podobnego formatu.

10 5
ID:41306

cichyobserwator

@rollnick: Piszesz : ,,Więcej faktów wskazuje na to, że to był zamach" - Wymięń kilka tych ,, Faktów" .
Nie było błędów pilotów ? a sam start bez danych pogodowych,a żle odczytywana wysokość , a schodzenie na autopilocie , a schodzenie we mgle bez widoczności czegokolwiek , wizyty w kabinie osób postronnych . To w/g ciebie nie są błędy ?
Byli pod presją ale to tylko częściowo usprawiedliwia te błędy.
To niestety stwierdzili inni piloci a nie politycy.

5 5
ID:41320

ozon

A ja mam prośbe. Powiedzcie mi na czym polegała ta wspaniała prezydentura i co jest czy ma być dziedzictwem po Lechu Kaczyńskim?Co takiego zrobił ten prezydent bo jakoś nie znajduje faktów potwierdzających Jego geniusz?Muzeum Powstania Warszawskiego? okrągłe zdania dużo patetyzmu a gdzie konkrety?Traktat Lizboński? no jeśli ten fakt ma świadczyć o tym geniuszu to można śmiało powiedzieć , że geniusza by nie było gdyby nie Miller i Kwaśniewski bo to ONI wprowadzili nas do UNII. Tak czy siak ciekaw jestem na czym ten geniusz polegał?Wawel to już nie ten prestiż za sprawą pana DZIWISZA i tym akcentem też wejdzie do historii...następny geniusz RZECZPOSPOLITEJ DOCHOWNEJ.

5 2
ID:41323

zbuntowany_kaloryfer

Może ja Ci powiem @ozon. Otóż Lech Kaczyński to:

- człowiek, który powiedział do przechodnia spieprzaj dziadu
- człowiek, który meldował bratu wykonanie zadania po wygraniu wyborów prezydenckich WSZYSTKICH Polaków
- człowiek, który groził dziennikarzom
- człowiek, którego małostkowość nie pozwalała mu odwzajemnić uścisku wyciągniętej ręki dziennikarza
- człowiek, który dla brata obraził się na Francję i Niemcy
- człowiek, który nie wychodził ze "swojego" pałacu przez 6 tygodni po tym jak jego braciszek przegrał wybory w 2007 roku
- człowiek, który zaprzysiężał rząd Donalda Tuska w bocznej salce, zamiast w reprezentacyjnej sali
- człowiek, który wkładał w usta Baracka Obamy słowa, których ten nie powiedział
- człowiek, który zgubił się na schodach idąc na spotkanie z Condoleezzą Rice
- człowiek, który parchnął śmiechem, gdy premier Polski pozdrawiał panią Rice,
- człowiek, który walczył o stołki
- człowiek, który ustami swoich podwaładnych nazwał oficerów Wojska Polskiego tchórzami i skierował przeciw nim sprawę do prokuratury
- człowiek, który odmawiał lotów z pilotem, który wykonywał swoje obowiązki wbrew jego ZACHCIANKOM
- człowiek, który odwiedził Katyń jedynie w latach wyborczych
- człowiek, który miał poparcie 18% Polaków przed katastrofą swojego samolotu w drodze na wiec wyborczy do Katynia
- człowiek, który zgubił testament, którego wszyscy Wolacy namiętnie szukają

9 1
ID:41326

Winny

Nastepny nawiedzony z TVN 24
Wierna oeieczka Stacji Nieprawdy.

3 6
ID:41329

szuja

Co łączyło Dziwisza z Wojtyłą,że przez tego drugiego mają taki bałagan w Krakowie?Myślę ,że p o s ł a n i e duchowe. Teraz czas na obchody urodzin Kaczyńskiego, jego bierzmowania, I-ej komunii itd. Oj Solidaruchy!Hahaha

3 4
ID:41335

ozon

Ciesze się że jednak niczego nie przegapiłem z działalności Lecha i ze spokojnym sumieniem mogę powiedzieć Niech spoczywa w pokoju i POLSCE więcej nie szkodzi. Z niepokojem jednak stwierdzam że i my Polacy mamy teraz "swojego Breivika" .

6 2
ID:41354

Do ozon

Ciemnogrod wloclawski na tym forum nie zna granic.
Obierzcie sobie Putina na prezydent bo jednego z PZPR juz macie
Madrale

1 5
ID:41368

mim

Do ~Do ozon , ma granice, Ty nią jesteś.

1 1
ID:41392

rollnick

@Do ozon ---> IP: 174.66.147.xxx
Odpowiednik Putina jest premierem.
Kontroluje wszelką władzę w Polsce i chce więcej.

1 6
ID:41398

szuja

@rollnick:
Masz rację . Niech trwają wiecznie idee Solidarności i niech Kościół w twoim sercu gości.Hahaha

1 2
ID:41426

szuja

@rollnick:
Napisałem do Ciebie ale moderator uznał, że nie ma co wklejać ,bo i tak nic nie zrozumiesz. Jaki to mądry człowiek ten moderator.Hahaha

1 1
ID:41432

Winny

Prezedenta Polski Lecha Kaczynskego ponizaja
Sluzby Specjalne wymieszaly im w glowie
TVN24 stacja ktora popiera putnina znalazla uznanie wloclawian
Owieczki wypranych mozgow powrocie na droge patrotyzmu
Putin puka do wrot
Juz wkrotce mozecie byc owiekami putina

1 3
ID:41433


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA