Nasz największy dostawca tv kablowej i internetu właśnie...

Nasz największy dostawca tv kablowej i internetu właśnie podniósł ceny jak to napisał: "urealniając wysokość opłat". Taki mały prezent na 20 lecie istnienia. Konkurencjo nadejdź!

20 komentarzy

negocjator

jak wejdzie na dobre telewizja cyfrowa naziemna to się będą prosić jeszcze o klienta w kablówce ! tyle kanałów a tak na prawdę nie ma co oglądać ... sam chłam , na co te kanały ? chyba żeby było statystycznie dużo ! bo jakościowo jest marnie i stanowczo za drogo !

19 1
ID:41382

negocjator

co to za zależność ?? jest kryzys ! w pracy ci powiedzą że podwyżki nie dostaniesz a drożeje wszystko co się da byle wycisnąć z ludzi ostanie grosze które im zostały głeboko w kieszeniach ukryte przed tuskiem i jego watahą

16 1
ID:41383

odbiorca

Co roku zjezdzali o zlotowke na internecie to teraz wyrownali co za dziadostwo tylko konkurencja musi wejsc

11 0
ID:41387

ben Jakov

Popieram Negocjatora. W telewizji kablowej dużo chłamu i to obowiązkowego. Opłacam kablówkę dla mojej mamy. Chcieliśmy m. in. zrezygnować z telewizorni Trwam i paru innych. Okazuje to się niemożliwe.

7 6
ID:41388

zbuntowany_kaloryfer

Cyt. "ukryte przed Tuskiem" - nie dziwiłbym się gdybym taki tekst usłyszał od baby półanalfabetki handlującej na rynku oskubanym drobiem i pietruszką albo od wieloletniego beneficjenta MOPR...

4 9
ID:41390

noob

nie wiem czy się orientujecie, ale za te 2 złote więcej za kabel dostaniemy aż 18 kanałów w HD (+ te pięć co jest do tej pory, czyli razem 23 - pytałem w BOK)! Świetny pomysł, jestem za! Oby tylko te HD to nie były jakieś chłamy typu fox czy jakieś axn. Jeżeli to będą dobre programy (np eurosport, czy discovery) to uważam, że zdecydowanie warto dołożyć dwa zeta. Analogowa tv bez zmian. 40 nowych stacji radiowych 9akurat nie dla mnie)

co do zwiększenia opłaty za neta - mam nadzieję, że pójdzie za tym zwiększenie prędkości każdego pakietu, wtedy nie widzę żadnego problemu. Jeżeli nie, to zwykłe dziadostwo i tyle (w sytuacji, kiedy na rynku ceny spadają z miesiąca na miesiąc)

11 4
ID:41391

masakra

2 zł więcej, a Ci sieją panikę... ludzie co się z wami dzieje. Co wy żydzi, że tak zbieracie ?

2 12
ID:41393

negocjator

robią imprezę na 20-sto lecie to muszą wydziobać od abonentów po 4 zł od każdego i opłacą z naszych pieniędzy wielka fetę na hali mistrzów ! przecież nie będą robili 20-sto lecia na swój koszt co nie ?!

8 0
ID:41394

Melancholik

@zbuntowany_kaloryfer: To że ty nie masz nic przeciwko gdy zdzierają z ciebie pieniądze na każdym kroku, nie oznacza że wszyscy muszą to akceptować "ludziu" oderwany od rzeczywistości.

5 1
ID:41396

szuja

@zbuntowany_kaloryfer: To babę analfabetkę można poznać wg ciebie po nie oskubanym drobiu !

4 1
ID:41400

zbuntowany_kaloryfer

Zapewniam Cię "ludziu" o ckliwym nicku, że świetnie odnajduję się w rzeczywistości i jestem zazwyczaj cholernie pragmatycznym typem;)

3 3
ID:41402

emerytka

zaraz, zaraz - wydaje m się, że każda zmiana opłat (zwłaszcza w górę) winna być uprzedzona wypowiedzeniem umowy co najmniej na 3 m-ce naprzod

4 0
ID:41404

LALA20

@noob dziękuję za szybkie i świeże informacje

1 1
ID:41406

ozon

Nie wiem jaka jest cena kablówki ale można korzystać z "n" czy "cyfry.." czy innych platform i chyba warto pomyśleć czy taka zmiana opłaca się czy nie.Korzystam z "N' i jest the best . konkurencja lokalna w tak małym mieście to raczej utopia no chyba ,że ktoś jest filantropem.Poza tym spróbujcie sami i zainwestujcie poprostu.

3 4
ID:41419

Jola

konkurencji nie bedzie w naszym mieście R-Link został kupiony przez Sat-Film. Wolny rynek rządzi a nie regulowany!!!!

6 0
ID:41434

Oczytany

O jakiej konkurencji mówicie? Ma rację - ozon, najwyższy czas wykupić '' N '' ''Polsat '' są też inne ...Ceny są bardzo zbliżone a oferta prawie taka sama.

0 1
ID:41488

gnat

dostałem właśnie nowe rachunki i kolorowy biuletyn reklamowy. Maniaków HD muszę zmartwić, bo z tego co się doczytałem dojdzie TYLKO 12 kanałów (razem zaledwie 17), z czego 4 są warte uwagi - tvn7, ale kino, planete i tvn turbo. A miało być tak pięknie...

dołożą nam w sd russia today, russia today documentary, poker channel i tv6. buahahahaha, mogliście sobie to w ogóle darować drodzy decydenci. zapychanie szmirą kanałów niewiadomo po co.

34 0
ID:41510

antydziałkowiec

@~gnat: Masz rację takiej ,,sieczkarrni '' jak w Sat-Filmie trudno trafić ....

2 0
ID:41511

noob

negocjatorze
za wstęp na 20-lecie trzeba będzie zapłacić, hehe, 10 złotych. Żenada, jeszcze ci biedni ludzie mają sfinansować dwudziestolecie spółki, którą utrzymują. Mam nadzieję, że nikt im nie da zarobić dodatkowej kasy na tej imprezie.
Widzicie? Tak się robi pieniądze :) a w ofercie lipa i bida z nędzą, niestety. Połowę kanałów można by spokojnie wywalić, nikt by nawet uwagi nie zwrócił. ja chce eurosport, polsat, polsat sport i discovery (+showcase)w HD. Taki jest mój postulat :D

4 0
ID:41512

wadera

Nie dostałam ,żadnej podwyżki. Po drugie dostałam zaproszenie na dwie osoby na Marylkę i łysego za 10 zł a cena biletu wynosi 300zł. Są tam jakieś od czasu do czasu usterki ale może być.I tak więcej siedzę w necie niż przed telewizorem. A tak na marginesie to u mnie w domu za 150 zł program tv odbieramy na 6 telewizorach, i net na czterech komputerach. Więc co mam napisać .Kiedy mnie jest dobrze.

1 1
ID:41518


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA