Czy to są te ,,nieliczne'' demonstracje w obronie dostępu...

Czy to są te ,,nieliczne'' demonstracje w obronie dostępu do niezależnych mediów jak to określił TVN ? http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/ok-20-tys-osob-zebralo-sie-w-warszawie-w-sprawie-t,1,5110993,region-wiadomosc.html - jeśli 20 tysięcy to nieliczna grupa to .....polską Konstytucję i referenda należy umieścić na gwoździu w.....a władzę absolutną nadać obecnienampanujacemu zwolennikowi nieczytanych ACTA dożywotnio i.....rozPOcząć nabór do ....ZOMO ....

12 komentarzy

baba jaga

~antydziałkowiec,Przecież na pewno dobrze wiesz jak ta jedynie słuszna telewizja już od 2005 roku "podaje samą PRAWDĘ". A wtóruje jej zet-ka i inne tego typu rozgłośnie i stacje tv.

4 9
ID:41454

antydziałkowiec

@~baba jaga: ja wiem ,tylko nie wszyscy wiedza ,że np . dziś była próba napuszczenia kibiców na tych demonstrujących o niezależne media . ,,Organa '' nieoficjalnie informowały kibiców ,że to protesty o wolne media utrudniją im dotarcie na stadion ....ciekawe co ? Za Gowmuły tak napuszczano robotników na studentów a studentów na żydów ......czyżby Tusk zatrudnił starych fachowców od ,,napuszczania'' ? To może być w jego ,,europejskim '' stylu ....

4 9
ID:41460

cichyobserwator

Kto ogranicza dostęp tej wspaniałej tv ? Tak jak do tej pory nadaje z satelity , tak jak do tej pory nadaje z nadajników naziemnych ( większość z nich ma moc przekraczającą normy ) i jak do tej pory będzie w kablówkach. Gdzie tu jest ograniczanie ?
Koszt budowy multipleksu szacuje się na 600 mln zł. Oznacza to obciążenie kosztami nadawania nadawcy jednego programu w wysokości 7 mln zł rocznie przez okres 10 lat. Do tego dochodzi koszt udzielenia dziesięcioletniej koncesji - ok. 12 mln zł .Fundacja o. Tadeusza Rydzyka była jednym z 17 nadawców startujących w konkursie na cztery wolne miejsca na pierwszym multipleksie cyfrowym (MUX-1). Był to jakby przetarg na najlepszych kandydatów i tyle. Ty dałbyś komuś wygrać w przetargu kto nie przedstawiłby dokumentów czy go na to stać ?A jak by znów panu Rydzykowi ukradli reklamówki z gotówką od emerytów to kto zapłaci wtedy za nadawanie ? Chcesz płacić z naszych podatków ?
Z komentarzy pod artykułem , który wkleiłeś wynika , że większość ludzi myśli ,że im całkiem tv Trwam chcą zabrać a to wierutna bzdura . I ty taki inteligentny też dałeś się nabrać , nie bój się , w kablówce będziesz mógł dalej śledzić te ,,niezależne media " nawet na kolanach i nr konta ci podadzą do tych reklamówek w których kasę zbierają na nową Tv i nową stocznię też. A co ?

4 4
ID:41464

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: ,,przetarg'' ? Z potwierdzonych informacji wynika ,ze niektórzy startującu w ,,przetargu'' dotychczas nie nadawali z ...braku środków , nie słyszaleś ? potwierdził to sam .....tow Luft ... a poza tym skoro w ramach rownosci są ,,traby '' Tuska to muszą być równiez ,,trąby '' przeciwne zakłamaniu Tuska i ,,niezależnych mediów'' . ponownie proszę -nie zaciemniaj obrazu wystarczająco robi to rządowa propaganda(uczniów Urbana) . Platforma cyfrowa ma być dla wszystkich ,a nie tylko dla tych ,,niezależnych mediów'' i akurat ,,ci'' (ja ) tą stację ogladam sporadycznie , ale ogladają ją roczniki moich rodziców i MAJĄ DO TEGO PRAWO KONSTYTUCYJNE A NIE tuskomatolskie ...!!!!!

2 8
ID:41466

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: ja wiem ,tylko nie wszyscy wiedza ,że np dzisiaj każdy kibic , który przyjechał do Warszawy dostawał 100 - kę wódki i zgrzewkę napoi pobudzających na koszt rządu , żeby tylko poszli na stadion drogą ,, procesji " tv trwam . W demonstracji wzięło udział tylko około 20 tys. bo drugie tyle ustawiło się po tą 100 -kę ale zgrzewkę mają oddać na radio M.Niektórzy stawali w kolejce po kilka razy aż w końcu trafili na stadion gdzie zostali narażeni na wielki stres - nie wiedzieli komu kibicować bo przez megafony nie zostało podane którzy to nasi ( za tv trwam ) a którzy to przeciwnicy ( za i przeciw wszystkiemu ) Wielu karetki pogotowia odwiozły do Wąchocka gdzie terapię wstrząsową ( sprowadzenie do burtnika ) przeprowadza miejscowy znachor Anty -depresant.

3 3
ID:41468

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: napisałeś : ,,ale ogladają ją roczniki moich rodziców " tzn , że oglądają i kto w/g ciebie chce im tego zabronić , Niech oglądają dalej przecież z kablówek czy z satelitarnych nikt tv trwam nie usuwa.
I jak zwykle u ciebie : ktoś startował, ktoś nie nadawał , coś powiedział Luft. Czekam - kto, kiedy i co ? Jeżeli inni mogą wyłożyć kasę to niech ci od zbiórek na stocznie i głoszenia prawd wszelkich też mogą .Przy takiej ilości wyznawców przecież to pikuś i łatwo pokonają pozostałych 13- u chętnych przy następnym multipleksie . Tylko konto niech założą a nie znów z tymi reklamówkami.AAAA i jeszcze ; w którym to miejscu w Konstytucji jest o tv ?

4 4
ID:41471

Zofia

A gdyby to wniebowziete towarzystwo zamanifestowalo w sprawie dostepu chociazby do lekow, odstapienie od tej bezdusznej emerytury od 67 lat, tworzenia miejsc prac a nie likwidowania, finansowania edukacji zawodowej a nie religii ? Kretynstwo.

6 4
ID:41473

grzegorz1

Tyle lat mówiono mi,że to IMPERIUM RYDZYKA.Imperium kojarzy mi się z bogactwem,a tu naraz Ojciec Rydzyk taki stał się bidny.Biedaczyna nie udżwignie koncesji na nadawanie na multipleksie.To zdecydujcie się kolaboranci z NOCNEJ ZMIANY,czy jest dziadem czy bogaczem.

7 1
ID:41476

LALA20

PAX między prawdziwe chrześcijany.
Zbyszku, kocham cię, oznajmił Jarek, wróć do mnie.
Jarku, ja ciebie też kocham, odpowiedział dławiącym się głosem Zbyszek.
Tłum zafalował, wbrew naturze, rozpoczęło się szczytowanie. Wąska grupa panów
z Torunia, patrząc w tv, rozpoczęła picie, ze szczęścia, oczywiście.
Ze względu na zakorkowane warszawskie ulice, obyczajówka nie mogła dojechać.

4 5
ID:41477

szuja

@~Zofia:
Tak ,to jest szczyt kołtuństwa zapyziałe,zaściankowej Polski.

0 3
ID:41480

antydziałkowiec

@~Zofia: Zwróć uwage ,że taka demonstracja przeciw łupieniu emerytów przez Tuska też miała miejsce tylko ,,niezależne media '' dostały pod stołem nakaz ograniczenia informacji na ten temat a .....mówiono o tym nawet w mediach niemieckich .....o czym ,,światły tow cichy '' powinien wiedzieć ...

3 5
ID:41482

marekradomski

Zbyszkowi się aż rączki trzęsły z podniecenia. Napewno zapomniał jak go Jarek wyp...A Jarek napewno chce to zapomnieć.

4 3
ID:41483


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA