Hej, młodzi motocyliści jeżdzący ul. Brzezinową w...

Hej, młodzi motocyliści jeżdzący ul. Brzezinową w Michelinie,nie wiem, czy wiecie, że jezdnia to nie tor wyścigowy.Trochę rozsądku by się przydało. Oprócz was mieszkają tu też inni ludzie i nie muszą wysłuchiwać wycia waszych motorów. A swoją drogą , co na to nasza policja.Zapraszamy codziennie w godzinach wieczornych.

12 komentarzy

abcde

Na pewno wchodzi tutaj komendant KMP i czyta Twoje wypociny a sprawę traktuje priorytetowo. Idź do PUP-u niech cię wyślą na kurs obsługi telefonu komórkowego. Znasz w ogóle nr na policję czy potrzebujesz kolejnego kursu dotyczącego wyszukiwania informacji i odnajdywania się w otaczającym świecie?

6 16
ID:44655

Radek

abcde nie bądż taki mądry, bo już wszyscy się tu was mają dosyć.Ciebie to trzeba wysłać na kurs kultury i dobrego zachowania. Szukaj już ofert,żebyś zdążył.

17 1
ID:44657

abcde

"wszyscy się tu was mają dosyć". Poproszę o tłumaczenie na j. polski.

4 3
ID:44660

Radek

abcde naprawdę Twoje uwagi bynajmniej nie świadczą o Twojej inteligencji, wręcz przeciwnie. Gdybyś trochę pomyślał, to sam byś zrozumiał, że to po prostu zwykłe przejęzyczenie. Ale w problemie , który poruszamy sam chyba wiesz, że to mało istotne.

5 3
ID:44662

TEO

To bezmózgowcy. Sami ze sobą skończą.

4 2
ID:44663

kawasaki 1300

policja na to nie mamy takiego sprzetu hehehe jak nas zlapia to nie bedziemy jezdzic ale nie maja szans

3 8
ID:44666

MICIA

Na Brzezinowej dojdzie do tragedii.Wtedy będzie za późno.Rozliczymy za to POLICJĘ !!!

3 2
ID:44671

Zofia

Wszedzie jest moda na halas i wycie maszyn. Faktycznie to jest trudne do zniesienia. Przydaloby sie ochlodzic to szalenstwo slonymi mandatami.

1 1
ID:44675

marekradomski

stodólna i polna - to samo. Policja na KW objeżdża nocne szukając nie wiem jakiego problemu. Ciekawe czy ci młodzi policjanci są z Włocławka, bo poruszają się wedłóg schematu ostrowska-żytnia. Wiadomo, że wszyscy chleją przy drodze na Rybnicę i tak sobię myślę, że prędzej złapałbym pijaka niż motockliste na kawasaki ale gdyby mi drasnął córkę to policja by mnie wywiozła na Mielencin pewnie fordem transitem.

2 1
ID:44677

swojak

@marekradomski: Masz duży plus

1 1
ID:44678

swojak

@marekradomski: Masz duży plus

2 1
ID:44679

ja

tylko tacy bez wyobraźni rozwijają duze prędkości w miejscach publicznych.... na kaliskiej jest tak samo . wieczorem czy w nocy jak taki przejedzie obudzi dzieciaka to mam chęc wyjść zawiesić mocną zyłkę od drzewa do drzewa.... ....jakby z jedna makówka spadła to reszta pseudo-kierowców by się zastanowiła nad miejscem do szaleństw

3 2
ID:44680


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA