czy ktoś pamięta lata 90te kiedy królowało disco polo ja...

czy ktoś pamięta lata 90te kiedy królowało disco polo ja owszem i sama się na tym wychowałam ,ale nie o tym chciałam pisac .Otóż kiedy własnie królowała ta muzyka to w 1995 we włocławku był duży koncert w hal osir-u występował boys classic i inni kiedy to było można by tak powiedzieć mam nawet kasety z tamtego koncertu.Teraz mamy 2012r i nawet ten nasz prezydent nie zaprosi żadnego zespołu a w tym roku w lato była tylko impreza biesiady kasztelańskie co nawet w radiu hit nie reklamowali nie było nawet pikniku z nszz solidarności bo jak mówiła władza nie ma kasy,ale dla siebie mają i jak tu siedziec w tym mieście jak jest zero imprez masowych to jest chore i niesmacze kto tak myśli łapka w górę

9 komentarzy

abcde

Jak były festyny solidarności to gadaliście, że wieśniackie a teraz brakuje? Masz rację, wyprowadź się z Włocławka tylko dlatego, że nie ma tutaj imprez. Dno...

9 1
ID:45458

anty

jaka łapka?

1 1
ID:45459

LALA20

@ sara

Dawno, dawno temu, we Włocławku gościły na koncertach wszystkie węgierskie
ówczesne zespoły rockowe, m.in. Omega, Lokomotiv GT, Piramish.

Pozdrawiam.



6 0
ID:45467

piwo$z

lata 90 wspaniałe czasy.... nigdy takich nie było i nigdy już takich nie będzie:(
Najlepsze imprezy discopolowe są poza miastem i już nie chodzi nawet o jakieś wielkie zespoły :)
DP z tamtych lat było najlepsze. W teledyskach nie było nagich pośladów itp tylko chodziło o coś całkiem innego i w muzyce było mniej muzyki elektronicznej i tu jest chyba sedno tego że to disco które mamy teraz to nie to samo co za tamtych lat.
Jeśli chodzi o miasta to ludzie w mieście wstydzą się discopolo "bo to wiocha" itp i dlatego takich imprez nie ma.
A tu koncert Zenka w hali osir:


4 3
ID:45469

szuja

@sara jesteś stara!

0 4
ID:45473

anty

@~piwo$z: możesz mi wytłumaczyć o co chodziło w DP (a o co chodzi teraz), bo jakoś nieszczególnie potrafię to załapać, a myślę że mam jakieś tam pojęcie o muzyce...

7 1
ID:45477

pietreq

Nie lubię disco polo i jakoś nie potrafię tego polubić. Nie dlatego, że się wstydzę i że to muzyka wieśniacka, bo lubię wieś i muzykę ludową, ale taką ambitniejszą. polo, ale nie disco.
Disco Polo jest może dobra ale do zabawy, do tańczenia, lecz do słuchania się nie nadaje. Co tam można ciekawego odkryć w tej muzyce?

6 3
ID:45478

Wlocławianin.

0 1
ID:45526

grzegorz

Z początku lat 90-tych to pamietam np koncerty Dżemu w dawnej sali Celulozy. Takie rzeczy powinno się pamiętać. DP to wybryk natury :).

2 0
ID:45542


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA