Opinie na temat ActivMed , a dokładnie siłowni w...

Opinie na temat ActivMed , a dokładnie siłowni w aktivmedzie ? Mam pytanie czy ktoś z was może tam był ? jak się ma siłownia w tym miejscu ? Na zdjęciach wygląda dość mało czy nie jest tam za ciasno ? Interesuje mnie i męska i damska :) Z góry dzięki wszystkim za odp.

10 komentarzy

?

Polecam zbior warzyw i owocow u rolnikow, ktorzy szukaja ludzi do pracy. Lepsze jak silownia i tansze a moze cos niecos zarobisz.

4 11
ID:45510

anty

@~?: możesz nam wszystkim wytłumaczyć dlaczego zbiór owoców i warzyw jest lepszy dla ciała od ćwiczeń na siłowni?

8 3
ID:45514

?????

Najzdrowszy jest ruch na swieżym powietrzu ,zapytajcie pierwszego lepszego lekarza kardiologa (bieganie ,rowerek) .Siłownie -to tylko moda dla snobów zaimportowana razem z guma do żucia i chipsami .A przy okazji można sprzedać ,,świńskie odżywki'' czyli to co do niedawna podawana tylko trzodzie w celu tuczenia .

5 8
ID:45516

Piotr

Do ????????
Popieram. Bieganie, spacery nad jeziorko lub do lasu,jazda na rowerze. I to za darmo. ;)

3 1
ID:45525

anty

Nie wydaje mi się żeby Perepeczko dorobił się muskulatury znanej z Janosika na zbieraniu szyszek i spacerach po lesie ;) Aby wysiłek fizyczny przyniósł efekt w postaci zrzucenia nadwagi bądź nabrania masy potrzebne są odpowiednie ćwiczenia na WSZYSTKIE partie mięśni oraz wzmacniający wytrzymałość trening kardio. Jeżeli uważasz że przy kopaniu ziemniaków osiągniesz cokolwiek poza bólem w plecach to gratuluję :)

4 2
ID:45535

?????

@anty: Twoim zdaniem pan PEREPECZKO jadł to paskudztwo pochodzące z amerykańskich ferm trzody chlewnej reklamowane przez niedouczonych instruktorów jako ,,odżywki '' ? No bo jak osiłek po podstawówce ( bez matury) może legalnie reklamować i sprzedawać ludziom swińską karmę ze sterydami antybiotykami i nie wiadomo z czym jeszcze ? A potem wątroba ,trzustaka jak u nałogowego 70 letniego alkoholika ,ale biceps taki że się do trumny nie mieści .Coraz więcej ofiar tych świńskich odżywek umiera w domowej ciszy lub w hospicjach ,ale o tym w mediach cisza ....

2 3
ID:45548

anty

@~?????: Większość ludzi potrzebuje suplementacji by nabrać taką masę mięśniową, chociaż nie twierdzę że tak było w jego przypadku. Chodziło mi o to że z całą pewnością spędził na siłowni bardzo dużo czasu, no ale widać tego się nie domyśliłeś :)

1 0
ID:45575

?????

@anty: Domyśliłem sie ...ale nie myl suplementacji opartej o naukowo popartą dietę dostosowaną idywidualnie ze spożywaniem tych trujacych świństw pod nazwą odżywek sprzedawanych na siłowniach lub na krytych pływalniach przez niedouczonych osiłków bez matury . Jaką oni ponoszą odpowiedzialnośc z zdrowie kupujacych (żrących) -ano tajka jak np. ja za twoje zdrowie-czyli zadną i to jest najgorsze.

1 1
ID:45577

nietoperz

jeżeli chodzi o siłownię w Activ Medzie to jest ona dwupoziomowa klimatyzowana i jestem bardzo zadowolony że jest taka siłownia we Włocku

2 3
ID:52111

Brak słów

Jeśli chodzi o aqua aerobik to nie polecam. Brak profesjonalizmu, zero wiedzy na temat prowadzenia takich zajęć. Prowadząca zabija czas rozmowami zamiast skupić się na zajęciach. To były najmodniejsze 45 min mojego życia. Poza tym warunki w szatni okropne, brak parawanow do przebrania się. Ogólnie strata kasy i czasu.

0 0
ID:68776


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA