To co sie dzieje na al.Jana Pawła II we Włocławku to...

To co sie dzieje na al.Jana Pawła II we Włocławku to SKANDAL.Puszczony jest ruch wahadłowy przy nowobudowanym rondzie przy Biedronce i tworzą się ogromne korki.Nie mozna zdążyć ani do pracy ani do szkoły.Jedyna droga wyjazdowa z Michelina a "drogowcy" spią!!!Może panowie policjanci zamiast łapać na radar zajmą się trochę rozbiciem zatorów.Bedzie to pożyteczniejsza praca.A swoją drogą firma która wykonuje remont to banda bezmózgowców!!!

9 komentarzy

anty

Oj nieprawda, zawsze można pojechać przez Kowal (tak zrobiłem dziś rano, jak zauważyłem początek korka za Kościelną), przez Brześć Kuj. lub też drogą przez las na Pinczatę albo za Zakładem Karnym w stronę dawnego wyrobiska gliny i potem na drogę na Falbankę :)

A tak zupełnie serio - zdecydowanie popieram, ruch wahadłowy w takim miejscu to jest NIEPOROZUMIENIE. Zachciało się Biedronki i ronda to teraz mamy...

5 0
ID:46036

peso

Jeżdż tędy codziennie więc spodziewając się korków dziś rano wyjechałem wczesniej .
O tym, ze wcześniej czy później ruch będzie w formie wahadła było wiadomo już dawno, praktycznie od momentu ogłoszenia wiadomości o budowie ronda.

Niewątpliwie fakt, że z i na Michelin można się dostac tylko jedną drogą jest generalnie kłopotliwy.

Natomiast nie bardzo wiem co konkretnie mogła by zrobić policja aby usprawnić płynność ruchu. Chyba jedynie zdyscyplinować kierowców bo mnóstow osób wjeżdża na czerwonym blokując ruch w przeciwnym kierunku.
Pytanie tylko czy przy każdym sygnalizatorze w mieście winnien stać policjant aby ludzie przestrzegali przepisów? Czy nie można jeździć tak aby nie robić tego kosztem innych, bo ewidentnie wielu kierowców domonstruje, że innych mają w głębokim poważaniu.

8 2
ID:46037

pabs

A nie można wjechać w Mielęcińską, Szyszkową i Smoczą??

0 1
ID:46038

peso

Okazuje się, że jest jeszcze parę innych objazdów np. przez Pikutkowo. Sam tam dziś jechałem.

Wydaje się, że kidy część ruchu przeniesie się na objazdy uciążliwość wahadła się zmniejszy.

1 0
ID:46049

?????

Zgadza siĘ -skandal -a co na to wasi RADNI OSIEDLOWI ?

1 1
ID:46058

ozon

Kochani ta "polska drewniana "musi stać się murowana w końcu. Każdy remont ( nawet ten w domu) bywa uciążliwy więc nikt nie ma zaczarowanego ołówka- to musi potrwać. Wykażcie trochę zrozumienia i pomyślcie ,że za jakiś czas będzie wygodniej i lepiej.Oj malkontenci, malkontenci- uśmiechnijcie się troche.

2 2
ID:46082

Ben

Wystarczył tylko ul. Skrajną przygotować aby tym objazdem jeździły auta w kierunku Włocławka a na JP2 ustawić ruch w kierunku Kruszyna i było by płynnie i bez problemów.

1 0
ID:46100

jupi

agdzie jest pani chorąziak i jej monż? skndal!

0 0
ID:46229

?????

@~jupi: Pytanie z gatunku ,,ile zostało do wyborów'' ?

0 0
ID:46242


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA