A Tusk jak zwykle zamiast zrobiliśmy to i to, w skutek tego...

A Tusk jak zwykle zamiast zrobiliśmy to i to, w skutek tego żyje się lepiej tym i tym... bełkocze - zrobimy, poprawimy, doprowadzimy, bla bla bla. Na miejscu Premiera wstydziłabym się pokazać Polakom na oczy!

19 komentarzy

negocjator...

obiecanki cacanki ! tanie państwo , by żyło się lepiej , opieka prorodzinna i inne brednie ! pierdu pierdu ! niech spada na drzewo ! temu panu już podziękujemy ! dość już obiecał i w wafla wszystkich zrobił ! jak konie będziemy tyrac na jego imperium do śmierci !

9 1
ID:46186

ja

"w skutek" w jakim języku jest to wyrażenie?

2 5
ID:46194

?????

Jaki trzeba mieć tupet i pychę w sobie by mieszkańcom kraju W EUROPIE UNIJNEJ w którym najniższa pensja to 250Euro miesiecznie , a litr beznyny kosztyje 6 ZŁOTYCH opowiadać takie pierdoły i nastepne obiecanki .A gdzie niższe OBIECANE podatki , a gdzie równanie poziomem zarobków do Unii a gdzie wreszcie te,, cuda na które podobno zasługujemy'' do 67 roku orki ? Ano tam gdzie 90 miliardzów długu .No i teraz ,,WODZU '' pozwala się juz Polakom rozmnażać !!!!! -roczny urlop macieżynsko -tacieżynski (za 250Euro miesiecznie )-tylko jacy pracodawcy mają dawać te urlopy ? Ci z umowami śmieciowymi ? A może ci kolesie partyjni co za 800 na czarno zatrudniją w swoich prywatno-partyjnych ambergoldowych spółeczkach ? O tym ,,WODZU'' milczy jak grób . Synkowi niech to proponuje + spłata złodziejskiego kredytu mieszkaniowego do usranej śmierci .

9 3
ID:46196

Ada

Tusk, Komorowski, Pawlak, narobia jeszcze wiecej nedzy w naszym kraju i obejma posadki w Brukseli jak wiele innych.

9 2
ID:46198

ozon

Brzęczycie "pszczółeczki". żądła wysuwacie jak na wiosne a tu jesień co prawda złota i piękna ale chłodna.Rozdawnictwa nie będzie i "Kaczyński -Kaszpirowski" na żywym organiżmie cudów przeprowadzać nie będzie długo nie- przerwa ,bicie dzwonów i znowu nie!Socjalizm już był.

4 9
ID:46201

Stacha

Wszyscy politycy obiecują cuda- kłamią wyborców w żywe oczy. Nie ma na kogo głosować- wszyscy politycy to" lej wody."- a głupi naród to kupuje.

5 1
ID:46202

dzonny_killer

@~Stacha: zgadzam się... z tym, że tych na wiejskiej to znamy tak wirtualnie, ktoś nam ich obrzydza, ktoś ich chwali, więc ludzie głupieją... ale nie mogę pojąć, jakim trzeba być bezmózgiem, żeby oddawać głosy na złodziei, na kłamców, na nieuków i gamoni intelektualnych, którzy otaczają nas znacznie bliżej niż "wiejska"! :p

6 0
ID:46206

?????

@~ozon: Pajacowanie dobiega końca ,czy to się potajtańcom podoba czy nie , a gałąź jest coraz bardziej podpiłowywana z każdym takim bezwstydnym wystąpieniem mówiąc do Polaków .I ozonowe popierdywania niczego tu nie zmienią -podobnie popierdywali ,,sekrytorze;; przed wyprowadzeniem sztandaru....

4 4
ID:46208

szuja

@~ozon:
Ty bzykasz ?

1 1
ID:46213

szuja

Biedny ten Premier wszystko mu się pokićkało. Nawet archeolog Rostowski nie mógł wyjść ze zdziwienia co on pitoli.

3 0
ID:46215

marekradomski

miała być też Irlandia w Polsce a jest Polska w Irlandii

4 0
ID:46218

?

@marekradomski: I w Anglii i we Włoszech i w Niemczech i.....dorabiają narody całej Europy i tylko rząd (zdrudno nazwać go naszym) zaniewidział od wyborów i tego nie dostrzega . Ciekawe co się takiego stało od wizyty długonosego krętacza w Irladnii gdzie WYBORCZO namawiał młodzież polska do powrotu . Niektórzy z nich naiwnie posłuchali tej paplaniny i wrócili i..... a po ostatnim ,,wkśpoze''-ble ble ble .znów szykuja się do powrotu ....do Irlandii .Za 250 Euro miesięcznie w Polsce młody czlowiek jest bez przyszłości .

2 1
ID:46221

szuja

@ozon
Jak na razie to cisza. Może wsadzili cię do ula?

1 0
ID:46225

dzonny_killer

@szuja: ale masz ładny avatar :) na więcej Cię nie stać? :p

1 0
ID:46231

szuja

@dzonny_killer:
Nie wiem co się porobiło ale nie mogę się zalogować więc avatarów ani Twojego ani innych nie wykorzystałem.Napisałem do admina.Sam widzisz ,że jakbym miał konto to bym teraz nie mógł wysłać tego posta!!!

0 0
ID:46234

poliszynell

@l Lidka:
Cóż ja mogę powiedzieć na owo EXPOSÉ? Po prapremierze Tumana w "Szansie na sukces" 1996 roku przypuszczałem, że to "mesjasz":



Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
Wstańcie pasterze Układ Magdalenkowy się wam zrodził
Czym się prędzej wybierajcie
Do UE i NATO pospieszajcie
Przywitać Pana, przywitać Pana
Czym się prędzej wybierajcie
Do Netajahu, Obamy i Merkel pośpieszajcie
Przywitać Pana, przywitać Pana

Nie mam też wątpliwości co do "mesjanizmu" PiS i wszelakich odprysków PiS /PJN, SP, RP/ i siedzących na ławce rezerwowych =- JKM ' 68 & Michałkiewicz'a

pozdrawiam:)

1 1
ID:46238

?????

@~poliszynell: brawoooooooo Poliszynell-jednak Pan Bóg jest cierpliwy i wyrozumiały w przeciwnym wypadku nie mielibyśmy 90 miliardów długu a Polak nie byłby sprzedany ze skarpetkami i odchodziłby na emeryturę tak Francuz czy Niemiec w noramalnym wieku poprodukcyjnym .A tak musimy słuchac tego zawodzenia i kłamstw -ale.......,, Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy .....'Tak mówi przysłowie i ja w to wierzę .

1 1
ID:46241

poliszynell

Szanowna Redakcjo co nieco się wycięło z mojego posta:) OK.
Ja naprawdę "staram się":) być "poprawny politycznie". Nie używam wulgaryzmów i rasizmów. Nie napiszę M....n tylko Afroamerykanin to samo z C.....m bo to przecież Rom. A najbardziej daleki jestem od nazwania Kogoś Ż....m bo wszyscy wiemy, że to Brat Starszy i Mądrzejszy. To samo z p......m gdyż z europejska jasnym jest że to część układu napędowego roweru, która służy przenoszeniu energii z nóg rowerzysty zwana gejem. Poprawność polityczna doprowadziła do tego, że gdy widzę Afroamerykanina to myślę sobie ale On Biały /i żeby nikt nie posądził mnie o rasizm/ dopowiadam: On Bielszy niż ja:)
Gdzieś tam kiedyś @Raport pytał czym Marcinkiewicz zasłużył sobie na otrzymanie posady w Goldman Sachs? "Poprawnie polityczna" odpowiedź brzmi: stanowisko to uzyskał tylko i wyłącznie za udzielanie korepetycji z fizyki /heh!/

Szczęki europejskiej tolerancji i wolności

Pozdrawiam serdecznie Redakcję i Forumowiczów

4 0
ID:46256

?????

@~poliszynell: To przejaw dbałości o takie ,,pozytywne '' cechy obecnej koalicji jak : zakłamanie ,obłuda , prywata , kolesiostwo...itp cechy dobrego partyjniaka. Wszystko inne jest ,,be'' i nosi cechy wywrotowe napiętnowania w ,,niezależnych'' mediach godne .

1 1
ID:46261


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA