Internet z kablówki nie działa mi od soboty, telefonu nikt...

Internet z kablówki nie działa mi od soboty, telefonu nikt nie odbiera, "proszę czekać na konsultanta", pół h czekałem robiąc obiad. I lipa. U Was też?

10 komentarzy

Mk

Może "Sandy" uderzyła w ul. Hutniczą 20?;) i dlatego ani netu, ani konsultanta. Wiesz sypie się ta technika XX wieku niestety.

7 1
ID:46638

abcde

To jest urok naszego włocławskiego S...! Oni mają gdzieś zwykłego klienta.

7 1
ID:46647

antekbosy

No chyba Ci działa skoro jesteś z nami, a tak na poważnie także nie miałem od soboty do dzisiaj.

6 0
ID:46649

marekradomski

to raczej powinieneś się nazwać paradoks bo ja właśnie to czytam:) naprawdę upc jest niedostępne nadal we Włocławku? Po jakichkolwiek kablach?

0 4
ID:46650

daddy cool

mi tez sie rypło, przy okazji modem przestał kontaktować, ale już wymienili

2 0
ID:46653

radzik

internetu nie było w niedziele. PO telefonie do satfilmu (czekalem 2 sygnaly) pani oznajmiła ze wszystko powinno wrocic do formy wieczorem natomiast dzialalo juz po 1h od rozmowy. Nalezy zrestartowac modem (odlaczyc od pradu), telefon tez i wszystko hula. Pozdrawiam

1 4
ID:46655

ja tez

mam to samo. radzik, a czy sądzisz, że nie próbowałem? reset modemu był ze 300 razy, i prądem i przyciskiem reset i lipa!!!

3 0
ID:46662

amityr

Przesada.Marudzicie jak zakonnice po pierwszym razie. Myślały ,że będzie lepiej.

0 4
ID:46665

abcde

@amityr: Mama w domu?

3 0
ID:46670

OLO

Czemu niema w tym miescie konkurencji sieci kablowej .Niema szans dodzwonic sie do nich niewspomne o tym że internet niedziałał w niedziele do południa, był wieczorem, w Poniedzialek znowu sygnał zaniknął pojawił sie w środe po czym w czwartek znów niebyło

2 0
ID:46698


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA