Eh ta włocławska fantazja!!! Wszystko u nas jest najlepsze...

Eh ta włocławska fantazja!!! Wszystko u nas jest najlepsze i my wszyscy jesteśmy najlepsi. Drogi mamy najlepsze, firmy mamy najlepsze, najlepiej kibicujemy, wszystko u nas jest naj i my jesteśmy naj. Wystarczy jednak, że przekroczymy granice naszego miasta i... czar pryska. Wszędzie śmieją się z naszych dróg, najlepszy Drumet pada, nasi kibice zawsze napruci wysiadają z autobusu śpiewając "przyjechała szlachta z Kujaw...". Nie mówiąc już o poczytaniu tego forum, gdzie wszystko wszystkim przeszkadza począwszy od psiego g... poprzez zarządzających miastem na CWL, CLI itp skończywszy.
A zobacz jeden z drugim ilu rodowitych włocławian wyprowadziło się z tego miasta i mieszka w Fabiankach, Szpetalu, Nowej Wsi czy Kowalu. Czy w związku z tym, że mieszkają "na wsi" nie mogą już wjeżdżać do "Waszego" miasta i udzielać się na "Waszym" forum.
Uwierzcie mi, że niejeden jeżdżący CWL ma większy staż za kierownicą w tym i innych dużo większych miastach niż zabierający w tej sprawie głos.
Wszyscy umiemy tylko krytykować i chować się za pseudonimem naprędce wymyślonym na potrzeby netu a kto z nas ujawnił się i poszedł np. na blokadę 1 jak trzeba było wspomóc organizatorów. Każdy stał z boku i obserwował.
Życzę wszystkim i sobie również, żebyśmy zabierali głos na bardziej merytoryczne tematy. Zastanówmy się jak pomóc zmienić nasze miasto. Przede wszystkim jednak musimy zmienić nas samych i nasze spojrzenie na to co dzieje się wokół nas.
Z pozdrowieniami

13 komentarzy

Włoc.

Brawo Nick-to smutna prawda.

0 0
ID:3379

Ada

Nie tylko mieszkaja poza obrebem miasta, ale majac ciepla posadke jak na przyklad pan wojt w Fabiankach ; planuje na 2009 rok deficyt i jednoczesnie na ten sam rok podwyzsza sobie wynagrodzenie o prawie 9 %. Niech zyje kumoterstwo. Jest kryzys, trzeba oszczedzac ale pana wojta to nie dotyczy. Jak buduje drogi i chodniki to przede wszystkim w Szpetalu Gornym a gdzie indziej niech sobie poczekaja.

0 0
ID:3381

myszka

brawo,zgadzam się w 200%potrafimy tylko narzekać,a nie robimy nic żeby było lepie!!!!!!!

0 0
ID:3383

szuja

Wymyślony nick ,trzeba dodać jeszcze- pomylony.Najpierw wejdź na fora w innych miastach i pocztaj co tam mieszkańcy piszą np w Toruniu.

0 0
ID:3384

a propo kumoterstwa

Może ktoś wie czy pan Arkadiusz Felińczak jest w jakimś stopniu spokrewniony z Władysławem Felińczakiem (właścicielem firmy transportowej)który wygrał przetarg na wywóz nieczystości z Włocławskiego Szpitala?

0 0
ID:3385

pazdzioch

gratuluje fantazji skoro tak uwazasz, chyba rzeczywiscie rzadko przekraczasz granice naszego miasta a co do psich kup to widac je szczegolnie teraz i jesli lubisz takie widoki to mozesz je sobie poobserwowac, napewno ktoras przypadnie Ci do gustu a jak juz sie zdecydujesz skosztowac ktoras z nich i zle sie poczujesz to wierz mi ale w kolejce do lekarza poczekasz miesiac a jesli spotakasz tam (napewno)zarozumialego i chamskiego wiesniaka ktorego leczenia notabene bedzie sfinansowane z Twojego podatku to bedziesz sie cieszyl ze w Twoim ukochanym miescie POwstanie zamiast Fabryki np.samochodow lub telewizorow PSYCHIATRYK w ktorym znajdzie sie oprocz innych mieszkancow "NASZEGO" UKOCHANEGO wojewodztwa miejsce takze dla Ciebie :)pozdrawiam

0 0
ID:3388

vox

podzielam Twój pogląd,dodam,że od wielu lat trwa eksodus Włocławian - mieszczuchów z dziada pradziada- na tereny wiejskie / domy i ogrody/ ,osiedlają się w innych miejskich ośrodkach, opuszczają kraj. Natomiast do miasta "wtargnęło " chłopstwo , ich zwyczaje i obyczaje. Coraz więcej chamstwa na ulicach,coraz więcej wiejskiej atmosfery w mieście , to Oni nazywają siebie CW / w pierwszym pokoleniu ! / i tak drapieżnie atakują kulturalnych mieszczuchów, osiadłych z wyboru w rejonach okołomiejskich , nazywanych tu CWL -owcami.
Bardziej po drodze mi z CWL niż z "nowomianowanymi" CW.

0 0
ID:3389

Wiesz, Paździoszku,

ilekroć przeczytam coś tutaj napisał, tylekroć jest to dla mnie niezwykle głębokie, traumatyczne przeżycie. Wprost jestem wtenczas wstrząśnięty, a nawet zmieszany...

0 0
ID:3396

Krystyna

Nie wiem dlaczego utarlo sie, ze ten "z miasta" nierob, z flaszka wodki w kieszeni jest bardziej inteligentny anizeli ten "ze wsi" ile razy zamiast lazic i jeszcze studiowal. Z reszta teraz juz nie ma tych granic i nalezy skonczyc z tymi zacofanymi pogladami.

0 0
ID:3414

wloocek

Ja proponuję, żeby Paździocha i Szuję wybrać do władz miasta. Jednego na Prezydenta, drugiego na Przewodniczącego Rady. Coś mi intuicja podpowiada, że by się sprawdzili tak jak bracia Kaczyńscy. Do krytykowania, kombinowania i kopania w kostki się nadają, a do rządzenie widzimy jak wychodzi.

0 0
ID:3422

szuja

Wloocek ,to jest najlepsza Twoja post. Ty się musiał długo nad nią napracoać i kto by pomyśleć ,ze Ty możesz wymyśleć taka wspaniała rozum. Tak rozum to mogą mieć tylko moja przyjaciel.WLoock, Ty się nie wstydź ,że Twoja przodki chodzić do buźnicy.

0 0
ID:3423

pazdzioch

masz racje, pozostan w szambie po kostki i patrz z radoscia lub politowaniem (zaleznie czy jestes kapitalista czy komuchem) na tych co sa w nim po uszy lub juz sie topia:) ale wiedz ze jak i tobie szambo zacznie dosiegac nosa to nikt ci nie pomoze, pozostan wtdy tak twardy jak teraz jestes ;)POzdrawiam

0 0
ID:3424

im

Tak czytam posty Paździocha i dziwię się, że on jeszcze nie popełnił samobójstwa. No tak negatywnie nastawionego do wszystkiego człowieka dawno nie spotkałam. Chłopie, wiosna idzie, słońce świeci coraz mocniej. Uśmiechnij się. Życie jest piękne. Często daje w kość, ale trzeba się nim cieszyć.A przynajmniej nie dołować siebie i ludzi czytających Twoje posty.

0 0
ID:3487


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA