Na wioskach wyłanczają prąd o północy w ramach...

Na wioskach wyłanczają prąd o północy w ramach oszczędności a kościoły i krzyże oświetlają całą dobę w ramach bezpieczeństwa

28 komentarzy

george best

Daj spokój jeszcze drużki dla ministrantow idących a plebanię powinni podświetlić aby mogli szybciej trafić wiadomo do czego

7 7
ID:46786

ohm

u mnie na wsi wyłaczaja juz o 23;00,

3 5
ID:46787

anty

Prosimy o sprecyzowanie gdzie dokładnie "wyłanczają"...

6 1
ID:46788

amityr

A u nas nie wył-ą-czają .

6 0
ID:46790

?????

Nic nie rozumiecie -a tokolejne genialne strategiczne posunięcie ,,naszego'' rządu w ramach walki o przyrost naturalny .Wzór zaczerpnięty z czasów komuny ...kiedy liczono stopnie ,,bezsilności ''.

3 10
ID:46792

piwo$z

Andrzeju, sam się lepiej "wyłancz"

6 2
ID:46795

cycu

@~?????: ten jeden co rozumie hahaha.

6 0
ID:46796

Zofia

Jak byla ta Wasza "Komuna", na ktorej jeszcze psy wieszacie to jeszcze nie bylo wiekszosci na swiecie. Ten przyklad to idzie z krajow Ameryki Lacinskiej i z Afryki. Od ponad 30 tu lat Polska uwstecznia sie pod kazdym wzgledem. Politycznym, religijnym, ekonomicznym, socjalnym...Swiatelko jest tylko dla ludzi przy korycie.

7 8
ID:46798

Jaś i Małgosia

@~?????: Znowu zaPISkałeś, uważasz, że Premier Tusk wyłącza oświetlenie w każdym mieście? Nawet niechęć do określonej opcji politycznej nie powinna wyłączać zdrowego rozsądku!

6 4
ID:46800

zbuntowany_kaloryfer

A @Zosia uderzyła jak łysy grzywą o kant globusa. Jak zwykle;)
Jakby była ta j***** komuna to byś chodziła w jednych butach, w mieszkaniu miała segment "kujawy", na stole ceratę, a po chabaninę na kartki stałabyś od 4 rano w kolejce. Wersja de luxe: miałabyś na ścianach boazerię, na podłodze wzorzysty turecki dywan, a na wspomnianym segmencie kolekcję kryształów... Kryształy koniecznie - taki wyznacznik luksusu rodem ze zdechłego prl;)

8 7
ID:46801

george best

@zbuntowany_kaloryfer: -zapomniałeś dodać że na głowie nosiła by czapę z lisa.A tak na poważnie to prawda tam gdzie była komuna tam jest i bieda .

4 3
ID:46802

zbutowany_kaloryfer

A u mnie prądu nie ma w ogóle. Żyję w zupełnych ciemnościach jak nietoperek i dobrze mi z tym :)

3 4
ID:46803

zbuntowany_kaloryfer

@george rest: faktycznie.
Zima, 1988 r. Elegantka @Zosia ubrana jest w same hity sezonu. Odziała kurtkę jeansową (na podpince ze sztucznego misia) w ciapki z zielonymi wstawkami i odpinanymi na suwak rękawami. Założyła też modne fioletowe ortalionowe dresy i srebrzyste kozaczki "Relax". Ma też śliczny różowy szalik i rękawiczki tegoż koloru do kompletu. Całość wieńczy czapa z lisa (jest z niej dumna, nie każdego stać;). Uzupełnieniem jej stroju jest fantastyczna reklamówka z wielkim napisem SONY, którą kupiła na rynku od powracającego z Berlina Zachodniego jumacza. Jest tak szczęśliwa z powodu posiadania tej reklamówki, że wychodzi z nią z domu przy każdej okazji, jednak zakupy wkłada najpierw do zwykłej siatki i dopiero zabezpieczoną całość okrywa reklamówką SONY - aby nie uszkodzić tejże. Nie myśli o tym, że gdyby pokazała się tak publicznie za dwadzieścia kilka lat wyglądałaby jak bezdomna;)
Ps. W planach ma zakup walkmana. Wtedy dopiero zada szyku;)

6 5
ID:46804

wloclawek.info.pl

Do zbutowany_kaloryfer szanowny Panie prosimy o zmianę awatara, gdyż tym nickiem i bardzo podobnym awatarem wprowadza Pan w błąd forumowiczów - jeżeli tego Pan nie zrobi konto zostanie usunięte.

8 3
ID:46805

zbuntowany_kaloryfer

Nie bardzo rozumiem...! "tym nickiem i bardzo podobnym awatarem". Ten sam nick mam od momentu rejestracji. Natomiast awatar pozostaje bez zmian dobrze od ponad roku. Poza tym do czego/kogo mój awatar jest podobny? Nigdy nie było najmniejszych problemów ani z nickiem - ani z awatarem. Aż do dziś, kiedy bardzo zdumiony zobaczyłem tekst (ten z nietoperkiem), który nie jest moim tekstem, a wygląda jakbym to ja był autorem. Naprawdę jestem zdumiony i nie wiem co tu się dzieje. Zresztą przed kilkoma minutami wysłałem na adres Redakcji maila w tej niepokojącej sprawie.

1 2
ID:46806

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto zbuntowany_kaloryfer: ktoś stworzył bardzo podobny nick na forum dodatkowo wykorzystując ten sam awatar, co narusza pkt. 5 regulaminu portalu www.wloclawek.info.pl - proszę się nie denerwować jesteśmy na etapie wyjaśniania sprawy. Pozdrawiam

7 1
ID:46807

peso

@zbuntowany_kaloryfer:
Twój konkurent w przeciwieństwie do Ciebie nie jest zbuntowany tylko zbutowany.
Zastanawiam się jaki ewentualnie awatar sobie wybierze:
kaloryfer w butach
czy
kaloryfer który ktoś potraktował z buta

3 2
ID:46808

zbuntowany_kaloryfer

Wszystko gra. Tymczasem zmieniłem awatar na taki, który chyba jednoznacznie oddaje mój stosunek do podszywacza :)

3 3
ID:46809

??????????????

hahaha zbuntowany jesteś bystry nie ma co, inteligencja na maxa.

2 3
ID:46810

peso

@~??????????????:

Właśnie się zastanawiam czy ten wpis to oryginał czy podróbka.

Najczęściej internauta nazywany przez innych "pytajnikiem" używał w nicku pięciu znaków zapytania, więc może kolejny podszywającyc się.

3 1
ID:46811

zbuntowany_kaloryfer

Przyznaję, że nawet nie przyjrzałem się nickowi. A kto się w sumie dokładnie przygląda - szczególnie jak nick jest dość długi. @peso, Ty miałbyś łatwiej. No i bardzo podoba mi się to "potraktowanie z buta", gdyż takie coś należy tępić.
Ostatecznie stawiam wniosek o zablokowanie zbUtowanego, gdyż mam solidne podstawy przypuszczać, że będzie wprowadzał zamieszanie i powodował nieporozumienia.
@peso, do starego awatara nie wracam. Bo mi zbrzydł;)

3 4
ID:46812

peso

@zbuntowany_kaloryfer:

Swoją drogą możesz mieć pewną satysfakcję, podrabia się tylko uznane marki.

3 2
ID:46813

amityr

@~Zofia:
Nie przejmuj się . To co zrobił Gierek dla Polski przez parę lat solidaruchy już rozkradły .Narobiły następnie takich długów ,że za sto lat ich się nie spłaci. Długi,długami ale nic nie zrobiono za te pieniądze.Teraz się żrą o pozostałe resztki.
Ludzie typu @ tłuste żebra żyją z utrzymanek i stąd ich rozumowanie. Zresztą czy człowiek nawalony na okrągło jest w stanie myśleć.

4 8
ID:46814

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Nie bierz takich wielkich działek. Pewno wspomnienia z Golan cie prześladują.

4 3
ID:46816

sportowiec

@zbuntowany_kaloryferze jesteś w błędzie! W 1988 r. Zofia od strony zewnętrznej odziana była w turecki korzuch, który nabyła biorąc pożyczkę z zakładowej kasy zapomogowo - pożyczkowej i sprzedając pod Pewexem otrzymany od chrzestnej bon twarowy o wartości 3$ (2 + 1).

5 3
ID:46819

szuja

@~ sportowiec(pseudo):
Sprzedałeś idee prawdziwej Solidarności i dzięki takim jak ty, małe dzieci żeby się najeść włażą do pojemników po resztki jedzenia. Pieniędzy z kasy zapomogowej ich rodzice nie mogą wziąć bo nie mają gdzie pracować.Ale ty nic nie łapiesz, nawet wróbelka.Po co ty żyjesz? Niech cię Matka Boska Szujska oświeci ma piecze nad tobą. Nie zrób jakiegoś jeszcze większego głupstwa. Zapomniałem dodać ,że Matka Boska Szujska jest od zarazy.Zrozumiałeś?

3 7
ID:46823

szuja

@~sportowiec:
I co Waść ? Milczysz! Za klawiaturę nie chwytasz? Hahaha

3 1
ID:46851

sportowiec

@szuja : jakieś dziwności zapodałeś. Czyżby wróciły skutki wieloletniego noszenia stalowego bereciku?

2 3
ID:46852


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA