bserwator-prowokator Choć bardziej wydaje mi się, jak...

bserwator-prowokator
Choć bardziej wydaje mi się, jak sądzę, obserwator. Naszych małomiasteczkowych zachowań.. I choć Twoje spostrzerzenia są nadzwyczaj celne, nie licz na poklask. Popatrz kto tu się zagnieździł. Facet, który przekręca nicki, żeby obrazić adwersarza, gość kato-skrzywiony, opluwający wszystkich niezaPISanych. Dzieci, których rodzice sprzedali gospodarstwa i po trzech miesiącach zmienili CWL na CW. Pomyśl, czy warto wchodzić z nimi w dyskusje? Czy nie masz wrażenia, że to forum staje się, przepraszam, wieśniackie? Przepraszam wszystkich urodzonych poza „metropolią” Włocławek. sformułowanie wieśniackie, dotyczy kategorii wpisów, a nie pochodzenia udzielających się tu internautów.
Pozdrawiam.

15 komentarzy

Wielce szanowny Ananasie!

Chylę czoła przed Tobą i pozdrawiam jako bardzo dawno nie czytanego, bo - wbrew pozorom - znamy się z innego forum,choć tam (wciąż, choć sporadycznie i coraz rzadziej) istnieję jako part... :-)

0 0
ID:3427

ananas

Przepraszam, przez moją nieuwagę zamiast komentarza do kaczuszki, wklepałem się tu.

0 0
ID:3429

obserwator-prowokator

Ananasie! W tym przypadku ja po prostu uwielbiam obserwować jak ci, o których napisałeś, totalnie się kompromitują, i nawet nie są w stanie zauważyć tego, iż przez kolejne wypowiedzi ("retorsje")- zazwyczaj w odpowiedzi na moje prowokacje - konsekwentnie pogrążają się ku absolutnej bezdenności własnej głupoty. Doprawdy jest to ze wszech miar żenujące, ale, niestety, prawdziwe. W dyskusję to mogę wejść z Tobą, tudzież - kiedyś - z Blix'em, RSC itd., ale nie z takimi .... Pozdrawiam, P.

0 0
ID:3434

ananas

Patridge!
Nareszcie! Próbowałem nie raz dać Ci znać, że warto byłoby, byś tu zagościł, ale tamój nie mogłem się przedrzeć przez zasieki jakie zastawili tamtejsi włodarze. Popatrz, poczytaj, a tematów do polemik Ci nie zabraknie.
Pzdr, ananas.

0 0
ID:3435

ananas

obserwator-prowokator
nie popełnij grzechu zaniechania.
Tęp, napiętnuj, ośmieszaj.
Za chwilę będzie nas tu, w miarę normalnych, więcej. Patridge już się znalazł. Reszta tez dotrze.
Damy odpór głupocie.Choć z tego co widzę, czeka nas ciężka praca:)))))

0 0
ID:3441

pazdzioch

widze ze ananas wyszedl z puszki a moze to tylko kolejne wcielenie obserwatora,torunianina,krokodylowego itd

0 0
ID:3442

CW

haha Pan Blaszka znów coś wymyślił? CWL hahhahah

0 0
ID:3444

moher

obserwator prowokator hhahhaha smieszny jest jak Palikota wibrator

0 0
ID:3445

pazdzioch

ananas komuchu i ty mordo przeciwko mnie?

0 0
ID:3446

ananas

paździoch,
Daj spokój, przecież jesteś inteligentnym gościem, nie, no nie :::))))))))), .
Pax, żartowałem!!!! Nikt cię o to nie posądza! Weź głęboki oddech. Jesteś jaki jesteś i już. Matka natura, he, ja nie mogę, paździoch, sorki, nie twoja wina, jakis procent społki musi być inny, trafiło na ciebie, bingo!

0 0
ID:3449

partridge

Ananasie, tak to już jest na tym naszym świecie, że mądrzy piszą mądre bzdury, głupi - głupie. Pozdrawiam!

0 0
ID:3451

partridge

Ach ten paździoch, naprawdę znacznie ... od Kiepskiego.

0 0
ID:3452

pazdzioch

obserwator, panie blaszka z CWL wymysl jakies lepsze ksywki i nie swiruj pan yntelygenta na kombajnie

0 0
ID:3458

Krystyna

Czy moge wiedziec na czym polega sformulowanie wiesniackie ?

0 0
ID:3469

Rafał

Wieśniackie sa obserwacje psich kup

0 0
ID:3488


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA