A nikt nie wspomina o tym, że od 1 stycznia wzrasta pensja...

A nikt nie wspomina o tym, że od 1 stycznia wzrasta pensja minimalna o całe 100 zł! Dążymy do luksusu i dobrobytu.

11 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

I znowu "dążymy". Wymagamy, chcemy, oczekujemy, należy nam się, powinno być. Masz jeden z drugim głowę - kombinuj a nie się użalasz nad sobą!

8 1
ID:47926

Oczytany

Taaa, tylko kto otrzyma te 100zł?No i nie podali, że zabiorą 400 zł. Czyli po cichu, w plecy 300. Ale to pikuś, ważne że napadli na matke boskom. Wyszła afera na miarę katastrofy u ruskich. A to, że my w plecy o te 300? a co ich to....

5 4
ID:47931

anty

Niestety przy okazji wzrasta również składka ZUSowska, więc to nie jest wcale taka dobra wiadomość :/

8 1
ID:47937

peso

Wszystkim życzę więcej pesos na Święta i cały rok

6 0
ID:47938

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: Ty jak sobie nie radzisz w życiu to płaczesz, że ci nick ukradli.

4 16
ID:47950

zbuntowany_kaloryfer

@peso, ja niczego nie chcę, żadnych pesos. Na łepetynę mi nie kapie, dzieciaki głodne nie są, więc co mi więcej potrzeba..?

5 2
ID:47951

peso

@zbuntowany_kaloryfer:

Oj tam, oj tam, te parę pesos na dodatkowe łakocie dla dzieciaków czy prezent dla małżonki to mógłbyś przytulić jak by się przytrafiło.

A na poważnie, życzę nam wszystkim poprawy naszych warunków ekonomicznych.

3 1
ID:47969

zbuntowany_kaloryfer

Za kilka pesos nie obrazę się. Od przybytku głowa nie boli.

3 1
ID:47984

minka

@zbuntowany_kaloryfer: a propos kombinowania, to jak się chce to można zarobić. Jak na przykład gość co ma firmę, w której zatrudnia lektorów do nauki angielskiego w przedszkolach pod Włocławkiem i szuka pracowników na tej stronie. Co miesiąc zatrudnia nowego pracownika, nie płaci mu, zwalnia, a kasa z Unii leci. To jest dopiero biznes :) Bez kosztów - czysty zysk.

2 1
ID:47992

zbuntowany_kaloryfer

@Minka, opisywany przez Ciebie typ to oszust. Nazwijmy rzecz po imieniu - oszust, kryminalista. A pieniądz można zarobić legalnie i nikogo nie krzywdząc. I ja to udowodniłem.

1 0
ID:48020

?????

abcde - nie zapominaj ,że niedaleko są kraje gdzie najniższa pensja to 1400 Euro i kilogram chleba to 1,5Euro a litr benzyny to 1,7Euro .A w tych krajach ludzie dziwią się że Polacy ponownie dali sie ogłupić nastepmej po komuchach mafii politykierskiej i tyrają jak niewolnicy za 250Euro miesięcznie na umowach śmieciowych !!!!

1 3
ID:48025


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA