W jednej instytucji charytatywnej usłyszałem stwierdzenie...

W jednej instytucji charytatywnej usłyszałem stwierdzenie ,że z DOMU SAMOTNEJ MATKI przy pl Łokietka pozostało już tylko biuro(jeden pokoik) w suterenie-czy to jest prawda ? Miał być cały nowo wybudowany dom na ten cel przeznaczony ???-Wiecie coś na ten temat?

9 komentarzy

Wiemy

Wiemy, a ktos wierzyl w wersje, ze caly budynek bedzie?.

0 0
ID:3658

im

Ja myślę, że ktoś chce przenieść stolicę do Włocławka. A to będzie nowy Pałac prezydencki. Przynajmniej tak wygląda. I te "gustowne" filary! Cudo!! Po raz kolejny sprawdza się twierdzenie, że nawet za grube pieniądze dobrego smaku się nie kupi.

0 0
ID:3664

Q

To znaczy ,że samotne mamy zostały oszukane ?

0 0
ID:3669

Pablo

To samotne mamusie już nawet mieszkać tam chciały zapewne, niedoczekanie, niech tatusiów poznajdują dla dzieci to im się sytuacja poprawi.

0 0
ID:3671

wyborca

ALE KTOŚ TO IM PRZECIEŻ OBIECAŁ......przed wyborami....

0 0
ID:3674

kawa

z tego co ja sie orientuje to miała być siedziba fundacji a nie hotel dla matek i chyba tak bedzie

0 0
ID:3678

im

Ej, Pablo, trochę przesadziłeś. Takie głupie teksty to wal z koleżkami pod blokiem. Jeśli próbowałeś być zabawny, to nie wyszło. Pomyśl dwa razy zanim coś dennego strzelisz. Albo lepiej wcale się nie odzywaj.

0 0
ID:3691

TATU

PABLO - NIE MUSZĄ SZUKAĆ ONE ICH MAJĄ.ALE ŁATWIEJ WYCIĄGA SIĘ ŁAPE PO DARMOCHE KIEDY OFICJALNIE ICH NIE MA.

0 0
ID:3705

im

Ja mam wrażenie, że Pablo i TATU mylą pojęcia. W domach samotnych matek przebywają kobiety, które nie maja się gdzieś podziać. Wam chodzi zapewne o panie, które to chętnie korzystają z pomocy MOPSu, często podjeżdżając pod tenże ośrodek super samochodami lub też prosto od fryzjera czy też innego salonu upiększającego. Też mnie to irytuje. Zdążyłam zorientować się, że często ludzie autentycznie ubodzy wstydzą się korzystać z pomocy. Takich zahamowań nie mają za to cwaniaczki, pijaczki i wyżej wspomniane lalunie.

0 0
ID:3712


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA