hej, co sądzicie o strazy miejskiej? dostałam mandat za 20...

hej, co sądzicie o strazy miejskiej? dostałam mandat za 20 cm najechania na koperte dla inwalidów, która i tak była pusta, wiem ze to słabe ale musiałam podjechac po osobe na wózku, też macie wrażenie że oni karają bo lubia, a pouczanie stało się abstarkcją ? piszcie na maila [email protected]

11 komentarzy

anty

Masz rację, to słabe. Myślę że osobie na wózku 20cm nie zrobiło różnicy. Też nie lubię SM, ale to że pilnują kopert dla inwalidów to akurat dobrze...

5 3
ID:50229

co ty

co ty uniewinnienia szukasz praca jak praca mają przepisy do których się stosują
i to wykorzystywać mają tak samo jak parkingi w innych miastach nie wykupisz przez minutę parkingu dostajesz mandat a u nas z 30 minut stoisz spokojnie

2 1
ID:50230

george best

Szkoda czasu na pisanie o tej instytucji.Zlikwidować to badziewie i tyle powtarzam nie raz nigdzie w europie nie ma straży miejskiej a w Polsce jest i trzeba dorabiac i płacić im wynagrodzenia.

4 2
ID:50231

abcde

Trzeba było pisać negatywnie o straży wiejskiej zanim dostałaś mandat. Teraz to wygląda na użalanie się nad swoją złą dolą.

3 2
ID:50235

gosciu

Do george best
Widać ,że nie byłeś za granicą,a polecam jedź do Niemiec i zaparkuj nieprawidłowo i podziel się opinia jak było.

0 0
ID:50240

kenaj

@~george best: Różnie jest w Europie.Za blokowanie i złe parkowanie zdarza się,że auta trzeba szukać i sporo zapłacić służbom miejskim za odzyskanie.

0 0
ID:50242

george best

@~gosciu: zgadza się Niemców nie nawidzę od dziecka tak jak każdy Holender .Ale w Niemczech ,Anglii,Irlandii czy Holandii to nie od straży Miejskiej dostaję mandat tylko od Policji.
kenaj dlatego jak jestes na zachodzie to kupuj jakiegos szrota do 300 euro i niech go zabierają tylko nie rejestrój na siebie.

0 0
ID:50260

żmija

nagminnym jest praktyka karać i zarabiac na mandatach pomoc ludziom to fikcja byle były mandaty tak już jest i nie oczekujmy niczego więcej

3 0
ID:50290

ja

karają bo muszą mają takie wytyczne z góry

5 1
ID:50291

Ted

Mam znajomego w straży wiejskiej oni tam są wyzywani przez przełożonych od nygusów i pacyfistów jak nie przynoszą mandatów

5 1
ID:50303

omo

w Niemczech nie ma straży miejskiej, tylko policja, ZLIKWIDOWAĆ,dosyć BEZPRAWIA !!!!!!

1 3
ID:50328


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA