Uwaga, pojawia sie cenzura, kryzys, reklamy jedynie z UM sa...

Uwaga, pojawia sie cenzura, kryzys, reklamy jedynie z UM sa pewne, stad niektore portale, wiadomo boja sie wypowiedzi.

W PŁOCKU UM PŁOCK przejął dworzec PKP, a u nas PROPAGANDA, nie da sie nie uda sie itd. ale to ze obecny prezydent zmniejszyl sobie obowiazki zatrudniajac kolege na 3 wiceprezydenta i podnoszac sobie pensje w 2 kadencji o ponad 2200 brutto (tyle co jedna pensja zwykle Wloclawianki/nina) to sie da i mozna i szybciutko na samym poczatku. Brawo PLOCK, brawo Wloclawianie, hanba kolesiowo czerwono-czarne z Wloclawka.

6 komentarzy

?

Ale nie zapominajmy, jest kryzys i mamy zaciskac pasa tak jak kaze nam Szanowny Pan Tusk. Tylko niedlugo nawet pas nie bedzie potrzebny, tak Polacy sa wycienczeni. Pasibrzuchy kryzysu nie odczuwaja.

7 1
ID:50657

terefere

to chyba już nie pas się zaciska tylko pętla na szyi :(

9 0
ID:50659

marekradomski

może duszpasterze mogliby pomóc chociaż tym najbiedniejszym och...szczonym duszom. Ludzie, nie mamy żadnego powodu aby utrzymywać tą bandę i zacznijmy od tego, a potem zróbmy coś z drugą bandą 1/4 debili i 3/4 złodzeji w okrągłym domu. Nikt tego za nas nie zrobi bo będzie tylko gorzej.

4 2
ID:50670

baba jaga

@marekradomski: A dlaczego ty sam nie pomożesz tym najbiedniejszym-jak ich nazwałeś-"och...szczonym" ? Czyżby się nie chciało?Nie chcesz "tej bandy" utrzymywać,to i później do nich nie leż po "posługę"
Już widzę jakie g.... poruszyłem i będą same minusy.

1 4
ID:50673

URSUS

URSUS wyburzany, co z budową CH Diament po dawnym Danielu???? Tyle krzyczeliście i nic. Co z Rabenem, co z fabryką opon we Włocławku?!?! Co z tym pseudobizmenem z lewutiona co nei placi ludziom, z samobrony polskiej, co teraz uciekl od odpowiedzialnosci i sobie hurtownie zrobil pod innym szyldem, piszcei prawde wiecej i dosadniej. czekam na zdejcia Wloclawianie URSUSa, robcie szybko niestety jestem na wyjezdzie ale widze co sie dzieje, nie mam jak teraz zrobic zdjec.

1 1
ID:50674

marekradomski

skąd wiesz, że nie pomagam? Oczywiście Twoja prawda jest Twojsza niż mojsza, tylko mam wrażenie, że zależy Ci na plusach bardziej niż na temacie. Szczerze mówiąc, to problem jest w nas samych i jak już kiedyś pisałem może dopiero nasze dzieci będą w stanie coś zmienić. Sam jestem katolikiem chociaż nie miałem na to żadnego wpływu. Jeśli wysłałeś jakiekolwiek pieniądze do jakiejkolwiek biednej afrykańskiej rodziny, która nie ma nic oprócz karmy duchowej i chorób wywołanych jaj doktryną to z góry przepraszam @babo jago. Wiem, że to nie wywoła refleksji w Twojej głowie ale być może ktoś inny myśli podobnie i proszę o minusy. Natomiast nasz Rząd-cóż, ktoś głosował, lokalne władze również

0 0
ID:50688


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA