Ludzie dzisiaj kolo mojego bloku Straz Miejska uratowla...

Ludzie dzisiaj kolo mojego bloku Straz Miejska uratowla niechybnie ludzki zywot jeden albo wiecej wladowala mandat wlascicielowi malenkiego yorka za niemanie kaganca przeciez jak taki sie pies zdenerwoje moze byc tragedia dzielna SM znowu odniosla sukces proponuje jakas podwyzka abo inna gratyfikacja dla tych dzielnych chlopcow z powazaniem.

12 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Prowadzi kobieta yorka, a vis a vis idzie facet z pitbulem szkolonym do walk. Gdy się mijają psy rzucają się na siebie. Opada kurz i okazuje się, że pitbul został rozszarpany na strzępy. Właściciel ofiary jest przerażony i zachwycony jednocześnie.
- ile pani chce za tego yorka???
- nie sprzedaję
- daję 3 tysiące
- nie
- 5 tysięcy!!!
- nie
- no 10 tysięcy!!!
- panie... daj pan spokój. Wiesz pan ile kosztowała operacja plastyczna tego krokodyla?

15 2
ID:50698

george best

szkoda się na tą bandę denerwować

10 3
ID:50699

?????

Podaj nr pojazdu służbowego -bo to może te same zółtki którzy omijają szerokim łukiem pijane towarzystwo przy rynku ,,Baza '' a przypiepszaja się do spokojnych ludzi przechodzących prawidłowo przez ulicę z dzieckiem w wózku ? Pijak ich wyzwie i moga mu skoczyć a do matki z dzieckiem startują z mandatem parodia ... - ,,rycerze z duszą na ramieniu''.

12 4
ID:50701

Radio_Moskwa

Zapraszam odważnych stróżów prawa na Bulwar Sportu i Rozkoszy tam psie kupy wyglądają jak po słoniach! Przechodząc można omdleć od smrodu może tam zrobią porządek!

13 5
ID:50704

george best

@~Radio_Moskwa: zaproś ich lepiej na śródmieście noca tylko niech paczkę pampersów wezmą dziady przebrzydłe.Starcą ,kobietą z psami oraz dzieciakom wypisują mandaty a żuli się boja i dostają od razu miękkich nóg.A kto ich broni to Ci którzy daja minusy.

8 2
ID:50716

labrador

a ja tam nie zakładam kagańca

6 2
ID:50718

george best

@~labrador: MASZ RACJE GDZIE TAM CZŁOWIEK W KAGAŃCU-POPIERAM

5 1
ID:50723

~ sp

Mam małego psa,rasowy piesek ,polski kundelek, żaden strażak miejski nie wlepi mi mandatu będąc w pobliżu. Problem psich kup jest i owszem, a rozwiązanie proste - postawienie pojemników w wyznaczonych miejscach z torebkami do ich zbierania, zamknięte pergole przez Spółdzielnię nie załatwią problemu szczególnie zimą i po zimie.

4 0
ID:50728

abcde

A ja ich widziałem jak w godzinach pracy stali pod sklepem na Jagiellońskiej w trójeczke i szczerzyli sie jeden do drugiego. Żaden z nich nie miał kagańca.

5 1
ID:50729

marekradomski

co to mundur robi z człowieka...a jak Polak w nim to już reszta ma przesrane..wszystkie kompleksy można wyrzucić z siebie

5 0
ID:50737

Dora

A ja popieram wlepianie mandatów za puszczanie psów bez smyczy i kagańca.Niech ta straż miejska częściej odwiedza Michelin/ Brzezinowa, Sosnowa, Kościelna/ to będzie miała żniwo.Biegają różne psy i małe i duże bez kagańca i nigdy nie wiadomo co takiemu do psiego łebka strzeli. A u nas musi dojść do tragedii, żeby ludzie zrozumieli, że tak nie wolno.ralphem

2 2
ID:50741

......

@~Dora: niech się lepiej zajmą, brudasami z Michelina co śmieci wyrzucają gdzie popadnie i tymi co smrodzą i palą byle czym w piecach, to jest problem, a nie, że piesek czy kotek przebiegnie, a ptaszek przefrunie

1 1
ID:50757


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA