wiem,że właściciel,administrator,moder...

wiem,że właściciel,administrator,moder ator,cenzor,obojętnie jak zwał tak zwał,dyktuje warunki wyrażania swojej opinii, dzielenia się uwagami z życia naszego miasta , itp.
Ponieważ nie odpowiadają mi praktyki tego cenzora na tym /jego/forum,nie absorbując już nikogo więcej odchodzę nie oglądając się za siebie!

21 komentarzy

edek

o rany boskie bbc nie rób tego, co my teraz bez Ciebie zrobimy ???.

0 0
ID:3709

maniek

bbc jeśli uważasz ze moder dyktuje warunki na forum, to powinieneś podać jakiś konkretny przykład na to i opisać co Ci się nie podoba a nie tak napisać byle co, obrazić się i pomachać ręką. Z tego co wiem to forum jest stworzone dla nas, abyśmy mogli wyrażać własne poglądy (w kulturalny sposób) i dzielić się opiniami, ale widzę ze niektórym stwarza to duże problemy.

0 0
ID:3710

ewka

nie podzielam Twojego zdania, bo pisze tu juz dluzszy czas i nigdy nie zauwazylam aby ktos cenzurowal moje opinie, natomiast zawsze to co pisze jest na bynajmniej minimalnym poziomie PZD

0 0
ID:3711

wloclawek.info.pl

Bardzo nam przykro że podjął Pan taka decyzję, natomiast co do zarzutów które Pan przedstawił to ciężko nam się do nich ustosunkować, gdyż nie ma tu żadnych konkretów.
Pozdrawiam

0 0
ID:3713

ok portal

to jest naprawdę wolny portal, tu można naprawdę się wypowiadać, nie jak na innych portalach włocławskich, gdzie czeka się na wystawienie własnej opinii godzinami, a nawet dobę, i rzadko kiedy jeszcze następuje publikacja, bo coś się nie podoba cenzorom, tutaj na www.wloclawek.info.pl jest prawdziwa wolność, można się swobodnie wypowiadać, gdyby tak było w całej Polsce ze wszystkim, to żyło by się przyjemnie i szczęśliwie

0 0
ID:3714

wiktor

prawda jest taka ze wszystkim sie nie dogodzi i chocby d... miodem smarowal to zawsze komus nie bedzie pasowalo.

0 0
ID:3715

marta

jak Ci admin nie pasuje to załóż własny portal i wtedy Ty będziesz cenzorem a nie tu zamęt siejesz i to jeszcze bez żadnego konkretnego powodu i uzasadnienia SIO

0 0
ID:3716

jutu

Ewka,skoro marzysz o utrzymaniu "minimalnego poziomu",to postaraj się opanować używanie słowa "bynajmniej".Powodzenia.

0 0
ID:3717

bbc

Do szanownego Administratora: oczywiście nie jestem gołosłowny.otóż wczoraj ok.godz.22 napisałem maleńką refleksyjkę ,mniej więcej tak brzmiącą
" czytając artykuliki pisane na tym forum przez moich kolegów współinternautów, słucham utworów w wykonaniu SHIRLEY HORN, teraz leci "a time for love" , i muszę powiedzieć,że jednak muzyka łagodzi nie tylko obyczaje... "

0 0
ID:3718

A-Z

bbc - jeśli nie opiszesz sprawy uznam Cię że jesteś z konkurencji, administrator Ci napisał że nie podałeś żadnego szczegółu, a więc do dzieła opisz co Cię boli, albo nie zawracaj d...

0 0
ID:3719

wloclawek.info.pl

Szanowny bbc,
ciężko nam się ustosunkować do tego. Uważam, że dużo dużo gorsze opinie pojawiały się na forum, które nie zostały ocenzurowane.
Myślę, że są trzy możliwości:
1. albo opinia nie została przez Pana dodana;
2. albo jakiś błąd w systemie, że się opinia nie pojawiła (co zdarzyłoby się pierwszy raz)
3. albo opinia została przez Pana dodana gdzie indziej.

Pana opinia nie jest obraźliwa w żaden sposób, dlatego też powinna się pojawić. Ciężko mi powiedzieć dlaczego się tak nie stało - ale na 100% nie przez cenzurę.

Pozdrawiam

0 0
ID:3720

A-Z

Zrozumiałem że nie ukazała się Twoja opinia, podejrzewam że administrator Ci to wyjaśni, gdyż były już takie wyjasnienia,mogłeś coś żle wysłać mnie też się to przydażyło a może coś innego --- ADMINISTRATORZE co się stało??, przepraszam za może zbyt ostrą poprzednią wypowiedz moją.

0 0
ID:3722

bbc

do Szanownego Administratora,
jestem usatysfakcjonowany,jest mi przyjemnie,sprawa się wyjaśniła.WRACAM NA FORUM.
Pozdrawiam Wszystkich.

0 0
ID:3723

Norbert

no to teraz wiemy, ze sie nie ukazala bo nie miala zadnej sensownej tresci w sobie i oby takich wywodow jak najmniej bo tylko zasmiecaja forum i nie prowadza do zadnej sensownej dyskusji.

0 0
ID:3724

ananas

Przyznam, że ingerencja w nasze teksty, czyli tzw. moderacja jest jak najbardziej wskazanaJ)
Sam spłodziłem coś, co po kliknięciu „dodaj”, wydało mi się mało, powiedzmy, eleganckie. Nie dało się, niestety, wpisu cofnąć, ale modek uznał, słusznie zresztą, że gówniane to było. I ok.
A kolego, jeśli chciałbyś posmakować, czym pachnie cenzura, zajrzyj na (można?) ku cztery.

0 0
ID:3728

ananas

I żeby zaplusować,
Włocek info rullllezzzz!!!!

0 0
ID:3729

maniek

i tu ananas podsumowales to idealnie 10/10. Nie moze byc tak zeby nikt nad tym nie czuwal bo bysmy mieli totalne bagno i full bezsensownych wypowiedzi

0 0
ID:3738

Egotec

TO PRAWDA - ADMINISTRATOR CENZURUJE WPISY JEŚLI NIE IDĄ Z JEDYNIE SŁUSZNĄ IDEĄ P.O.-RTALU

0 0
ID:3740

witek

o a tu właśnie pojawił się konkretny przykład na to ze cenzura powinna istnieć, bo jak ktoś nie ma nic ciekawego do napisania to pisze byle pisać. Właśnie takich opinii nie popartych żadnym konkretnym przykładem lub komentarzem zamieszczać się nie powinno

0 0
ID:3741

wloclawek.info.pl

Egotec: tego typu zaczepki pozostawimy bez komentarza i do oceny internautów.

0 0
ID:3747

szuja

Ja uważam ,że bbc ma jednak rację. Jak udowodnić ,że wyrzucono Twój post albo Ci nie odpowiedziano na interwencję.Mnie kilka razy nie odpowiedziano i posty usunięto.

0 0
ID:3756


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA