Czy radny Krzemieniecki to jeszcze mówi, bo pisać to wiem...

Czy radny Krzemieniecki to jeszcze mówi, bo pisać to wiem ,że nie potrafi.Ha,ha,ha

12 komentarzy

Stacha

Potrafi trzymać mikrofon i to jest sukces.

0 0
ID:3725

ananas

Fakt, że Stasiu radnym, to diabelski chichot. Ale o kim to świadczy źle? O nas. Ktoś na tego prostaka zagłosował, uff.. Był niejaki Czarnecki, jest Krzemieniecki, sami się nie wybrali. Poraża mnie, dosłownie, nasza głupota.

0 0
ID:3727

Monte Christo

Szkoda, że piszacy o radnym Krzemienieckim nie patrzą na Jego osobę przez pryzmat Jego działalności społecznej i pomocy innym ludziom. Czy Państwo wiecie, że wyśmiewany tutaj radny Krzemieniecki BEZINTERESOWNIE POMAGAŁ DZIECIOM Z DOMU MAŁEGO DZIECKA NA SIELSKIEJ, CZY WIECIE, ŻE RADNY KRZEMIENIECKI BEZPŁATNIE NAPRAWIAŁ SPRZĘT DLA TYCH DZIECI I NIE OBNOSIŁ SIĘ Z TĄ DZIAŁALNOŚCIĄ, JAK INNI? Cóż, nie każdy jest tak medialny, jak np. radny Chmielewski czy radny Lewandowski lub inni radni mający większą swobodę wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam radnego Krzemienieckiego!
Pozdrawiam!

0 0
ID:3731

pazdzioch

inni za to POtrafia sie wypowiadac i rownie dobrze naprawiac wlasne domy za panstwowa kase albo wyludzac diety

0 0
ID:3732

wyborca

Obyśmy doczekali czasów i ordynacji wyborczej kiedy RADNY CZY POSEŁ będzie musiał własnoręcznym podpisem potwierdzać wolę realizacji swoich obietnic wyborczych, tak jak to jest np w Szwecji, Austrii,czy Szwajcarii,a każda zarobioną złotówkę w okresie kadencji rozliczyć przed wyborcami-ciekawe czy miał by kto startować w wyborach ?

0 0
ID:3735

ananas

Monte Christo
Bez jaj, proszę,
Pan Stanisław może sobie działać na niwie społecznej, prywatnie jako wrażliwy na krzywde ludzką obywatel tego miasta. Tak jak ja, np. Też pomagam na miarę swoich możliwości. Nie zmienia to faktu, iż wybierając ludzi tego pokroju, ośmieszamy się. Ty jesteś zachwycony, a mnie jest wstyd. Nie wiem kto ma rację.

0 0
ID:3746

Monte Christo

Szanowny Ananasie!
Czy napisałem coś o zachwycie? Ja napisałem o DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNEJ radnego Krzemieniekiego. Nie chcę sie licytować, kto z nas ma rację. Chciałem tylko pokazać, za co ludzie szanuja radnego Krzemienieckiego i jeszcze to, że działalność radnego powinna polegacna na inicjatywach społecznych, pomocy innym, a nie tylko rozprawianiu dla samego rozprawiania. Jest jeszcze jedna rzecz: radny Krzemieniecki NIE PRZECINA WSTĘG W ŚWIATŁACH JUPITERÓW I KAMER-on po prostu pomaga ludziom nic na ten temat nie mówiąc i niczego nie oczekując w zamian! Dlatego został przez nich wybrany -z szacunku i chęci pomocy innym-nie z obiecanek przedwyborczych, a poza tym nie można ubliżać radnemu Krzemienieckiem, bo ubliża się tym ludziom, którzy Go wybrali i uważają, że nad swobodę wyrażania myśli przed kamerami ważniejsze jest to, JAKIM SIĘ JEST CZŁOWIEKIM I JAK SIĘ POSTĘPUJE NA CO DZIEŃ!
Pozdrawiam!

0 0
ID:3749

ananas

Monte Christo
Jeśli w swojej wypowiedzi w jakikolwiek sposób obraziłem elektorat pana Krzemieniewskiego, przepraszam, serio, nie chciałem.
Z drugiej, „zaś” strony podtrzymuję opinię, iż wstyd mi, że ktoś tego pana wybrał na mojego reprezentanta. I niech sobie Stasiu wspomaga biednych, podłączając im pralki, biorąc jednocześnie przewody do w/w na krechę, sam byłem świadkiem, sklep na 3 maja, naprzeciw dawnej herbaciarni, boszszz. , monte, wyluzuj, znam gościa, proszę, wyluzuj
I żeby Cię przekonać, a Stasiu z pewnością nie odezwie się, uważaj
SZABELKA i po Stasiu.

0 0
ID:3751

robert

Monte Chrito ,czy Ty nie mylisz działalności społecznej z obowiązkami radnego o myśleniu prspektywicznym to nie waro wspominać.Dieta jest ? Jest! Zakładzik chodzi ? Chodzi!Reszta niech sie wali.

0 0
ID:3755

Monte Christo

Szanowni Aanasie i Robercie!
Jeżeli chodzi o moją błędną interpretację społecznictwa, to podkreślam, że sama funkcja radnego jest misją społeczną, cokolwiek przez to rozumieć, a że dodatkowo bierze się za to pieniądze, to inna sprawa uregulowana przepisami. Co do radnego Krzemienieckiego, to również znam osobiście i nadal będę uważał, że nie każdy musi umieć się literacko wysławiać lub pisać. Każdy człowiek jest inny i każdy może mieć swojego reprezentanta takiego, jaiego sobie wybierze. Z Waszych wypowiedzi wynika, że nie głosowaliście na Stasia;-)) i mieliście prawo, natomiast Ktoś głosował i dla tego Ktosia radny Krzeminiecki jest dobrym radnym. Ja nie gloryfikuje radnego Krzemienieckiego tylko szkoda, że piszecie, że sie wstydzicie za Niego itd. Skoro nie głosowaliście na Niego, to nie macie powodu się wstydzić. Każdy z nas ma jakieś wady i ułomności więc ułomności ma też radny Kzemieniecki, ale to nie jest powód, żeby oceiać Jego fizjonomię, walory literacki itd. Prawdziwą oceną i weryfikacją Jego wartości społecznikowskiej będą kolejne wybory samorządowe. Bardzo miło mi się z Wami rozmawia, bo lubię inteligentnych adwersaży!
Serdecznie pozdrawiam!

0 0
ID:3764

bogdan

Monte napisał cyt... podkreślam, że sama funkcja radnego jest misją społeczną, cokolwiek przez to rozumieć, a że dodatkowo bierze się za to pieniądze...koniec cyt.Ha.ha.ha

0 0
ID:3769

Monte Christo

Szanowny Bogdanie!
Szkoda, że manipuluesz częścią mojej wypowiedzi w części dotyczącej funkcji radnego, ale tak na prawdę to nie śledzisz sesji rady miasta, bo radny Krzemieniecki zabierał kilkakrotnie głoś i to nie w pyskówkach pomiędzy klubami tylko zabiegał o interesy "zwykłych" mieszkańców Włocawka np. sprawa uszkodzonych wiat na osiedlu "Południe", ale są inni radni, którzy też nie grzeszą rozmownością...Każdego z nas, jako społecznika można zapytac, co zrobił dla tego miasta, "żeby żyło się w nim lepiej";-))
Pozdrawiam!

0 0
ID:3828


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA